Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janula2003
22. mar 2016

@zuzsat a vsetky ostatne ukazovatele boli dobre???

zuzsat
22. mar 2016

@janula2003 tak neviem ake. mm spermiogram dovry priechodnost u mna vyborna.ziadne ine vysetrenia mi nerobili. tej stitnej som sa bala. mali by sme ist na druhe iui a mozno ked sa nezadari tak nas poslu na nejake vysetrenia lebo abi oni nevidia problem nikde len v mojej cahe ale to sin uz 10 dala dole od januara ...

zuzana231
22. mar 2016

Ahojte. Mám za sebou neúspešný KET. Vysadila som utrogestan a estrofem. Ak máte skúsenosť, do koľkých dní vám prišiel menzes? Ďakujem za odpovede.

janaplt
22. mar 2016

Nejde náhodou niekto vo štvrok na punkciu? 🙂

zuzsat
23. mar 2016

baby mam otazku. v januari sme mali ist na 2. IUI ale nrboli sme. rozhodli sme sa ist teraz po mrche. lieky vsetky mam teda clostyl pregnyl aj utrogestan. mozem zacat so stimulaciou bez vedomia gyn fivu? zecteda ked tam z nicoho nic pridem na meranie folikul ci na mna nebudu pozerat akoze co tam chcem.....

janula2003
23. mar 2016

@zuzsat tak to by som veru neriskovala, zavolaj na hotline, ale aj tak si myslim,ze tam budes musiet ist

zuzsat
23. mar 2016

@janula2003 no skusim tam zavolat

janula2003
23. mar 2016

@zuzsat co znamena problem vo vahe? ja tiez nie som lanka, teda ak to nie je tajomstov

zuzsat
23. mar 2016

@janula2003 pisem ti spravu

mkatkam
23. mar 2016

ahojte, prosim vas s akou uspesnostou robili vasim partnerom mesa/tesa v gynfiv? Myslim tym, ci sa podarilo potom otehotniet ...Musime ist na tento zakrok a zvazujem, ci si to nechat robit tu v Bratislave alebo ist radsej do Brna. Brno podla diskusii aj referencii vyzera, ze maju s tym uz lepsie skusenosti( vyssia uspesnost). Zatial sme mali tie uvodne vysetrenia v Gynfive, som spokojna, ale neviem ci si tam nechat robit aj mesa/teda a ICSI. Dakujem pekne.

wewika1
23. mar 2016

Baby, je aj nejaka ina skupina GIN-FIV ako tato diskusia? Dakujem 🙂

zuzsat
23. mar 2016

@wewika1 samozrejme, tem je vela... :D

wewika1
23. mar 2016

@zuzsat hladala som skupinu, nie temu, ale uz som nasla 😉

zuzana231
23. mar 2016

Ahojte. Prosím, neviete mi poradiť. Keď sa vypisuje žiadosť pre poisťovňu ohladom schvalenia IVF, treba tam aj manžela alebo stačí, keď som tam sama. Už si to nepamätám. Ďakujem

janula2003
23. mar 2016

@zuzana231 stacis sama, ak si dobre pamatam, vsak to pojde z tvojej poistky

zuzana231
24. mar 2016

@janula2003 ďakujem pekne 🙂

lentilka1353
24. mar 2016

Ahojte. Chcem sa opytat ci ste sa niektora stretla s tym ze test z krvi bol negativny a menstruacia neprisla. Moze byt druhy test pozitivny?

janula2003
24. mar 2016

cauko, zaujimal by ma vas nazor na embryoscope, ak ste si ho vybrali tak preco a ak nie ???

mauerka
26. mar 2016

@janula2003 Ked sa embrya kultivuju, musia byt pravidelne kontrolovane a aby sa predislo zmenam vonkajsieho prostredia pri manipulacii s nimi, tak sa davaju kultivovat do embryoskopu, kde zostavaju podmienky nezmenene, alebo teda minimalne.
My sme dali aj pri prvom IVF aj teraz /teraz uvidime a z prveho mame dcerku/

janula2003
26. mar 2016

@mauerka cauko dakujem...viem ako to funguje, uz som si co to nacitala, len som chcela vediet preco sa ludia rozhoduju pre alebo proti...citala som clanok dr. Harbulaka a v nom sa pise, ze to odporuca az pri druhom pokuse, teda v pripade, ze prvy bol neuspesny...tak neviem...

mauerka
26. mar 2016

@janula2003 to je jednine otazka penazi - akoze skusit bez toho, usetrit ak sa podari...

janula2003
26. mar 2016

@mauerka no vsak toto...este mame tyzden na rozmyslenie.. :D

janula2003
29. mar 2016

Baby prosim Vas, predoperacne sa robia len u interneho alebo aj u anesteziologa? uz nemam ten papierik, kde bolo napisane co vsetko treba, kedze ho ma obvodak...dakujem

janaplt
29. mar 2016

@janula2003 ja som mala len od interného a stačilo ☺

mauerka
29. mar 2016

@janaplt ako dnes? 🙂

mauerka
29. mar 2016

@janula2003 u interneho, ale musis mat odbery - teda bud ti ich 2 dni pred int. vysetrenim zoberie priamo internista, alebo si odbery musis poriesit u obvodnej a uz s vysledkami nabehnut k internemu. Ten ti spravi ekg a pozrie vysledky z krvi a napise par riadkov.

janula2003
29. mar 2016

@mauerka odbery uz mam, tie poslu internemu..len som sa asi zbytocne vyplasila 🙂

janaplt
29. mar 2016

@mauerka ahoj 🙂 máme dve bublinky 😉

lucka222
31. mar 2016

Ahojte. Budúcu stredu mám termín na vstupnú konzultáciu. Ide aj manžel. Som plná očakávania. 😉
Len podla ich cenníku neviem či budeme hneď niečo platiť. 😖

1veverica
31. mar 2016

@janula2003 tiez som bola iba na internom, a stacilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre