Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

barborital00
16. okt 2016

Baby poraďte mi, dá sa ísť na kontrolu v NR aj utorok? Bez objednania

wewika1
16. okt 2016

@barborital00 nie, kedze v utorok ani nerobia, nie som si ista ci ta bude mat kto vysetrit ci uz s objednanim alebo bez

barborital00
16. okt 2016

@wewika1 díky. Som si to uvedomila, majú pondelok, stredu a piatok.

kanka14
16. okt 2016

Ahojte pridávam sa do vašej skupiny. Začali sme chodiť do gyn fiv Bratislava, zatiaľ mam za sebou len prvé odbery a kultiváciu. Možem viete mi niekto povedať aké su ďalšie postupy a koľko asi všetko trvá kým sa ide na zákrok ? Dakujem 😉

ria294
16. okt 2016

@kanka14 ahoj. Záleži, aký mate problém, prečo sa vám nedarí....ja som absolvovala odbery, kultiváciu, potom hyfosy (priechodnosť vajcovodov),priateĺ spermiogram. Čakala som na výsledky protilátky proti spermiam, amh, fsh, hormonálny profil. Trvalo to cca mesiac. Mne zistili nízke AMH (ovariálna rezerva) a preto mi predpísali užívanie hormonu DHEA. Uživala som ho 3 mesiace a potom začala stimulácia. Od začatia stimulácie tu už ide rýchlo......Ale mne to trvalo všetko od prvej konzultácie po odber oocytov cca 5mesiacov. V tvojom prípade to móže ísť rýchlejšie, záleží aký vám nájdu problém.

kanka14
17. okt 2016

@ria294 Dakujem za info. Teraz by som mala ist este počas menštruácie na jedny odbery a manzel na spermiogram no tak uvidím co bude ďalej.

ria294
17. okt 2016

@kanka14 ano počas menzesu 2až 5deň cyklu ideš na krv hormonálny profil. Budeš mať aj výsledky z kultivácie a povedia ti čo ďalej.

lilyianka
17. okt 2016

My sme do GF prišli na vstupny pohovor 7.7 a 6.10.som absolvovala vyber vajicok....cize u nas celkom rýchly proces...vsetko nam hralo do karat....
@kanka14

mataa123
17. okt 2016

Baby,robia v Ba kontroly aj v utorok,alebo mi budú kázať prísť až v stredu?v Nr nie su v utorok a vo štvrtok,len neviem,či aj Ba to je tak.

denulka2706
17. okt 2016

@mataa123 robia každý deň V Ba.... každý pracovný

ria294
18. okt 2016

@miskab Ahoj, moje ako si na tom, dúfam , že je všetko v poriadku 😘 Myslím na teba ❤️❤️❤️

mkatkam
18. okt 2016

Kocky,bola som dnes vGynfive a MuDr.Stenova je uz spat. Uz robila dnes. 🙂 tak len pre info.

tatiana6
18. okt 2016

Ahojte.kocky, neviete ci v Ziline robia aj odbery vajicok a spermii a vklady embryi? Dakujem

baby24
18. okt 2016

@mkatkam supeeer 🙂 takze mam sa nahlasovat uz k nej... Teda?? Teba tam dali automaticky??

janinuska
18. okt 2016

Dievčata, chcem sa opytat, mali ste niektora taky problem, že dg. chronicka tyreoditida, ochorenie štitnej žlazy-hypothyreoza. telo si vytvara protilatky protilatky proti štitnej žlaze, ATG, ATPO, chronicky, neustale zvyšene CRPa napriek tomu ste otehotneli? Ci už normálnou cestou, IUI, alebo IVF? Dakujem za každu odpoved.

wewika1
18. okt 2016

@tatiana6 zakladne vysetrenia budu robit (cca za mesiac otvoria ambulanciu), ale inak vsetky zakroky ako punkcie, mrazenie a vklady sa budu robit len v bratislave

miskab
18. okt 2016

@ria294 Ahoj moja no ani sa nepytaj od vkladu cele zle, v pondelok som bola na vklad, a vecer ma chytil taky astmaticky zachvat , kt. som nemala 6 rokov mala som ho len jeden krat pred 6 -stymi rokmi a teraz v pondelok z nicoho nic ho dostanem... tak som lietala po pohotovostiach nikto mi nic samozrejme nechcal dat, tak som tak bola do rana,v noci sa trosku ulavilo a rano ma chytil zas taky ze som ani rozpravat nevedela, tak hned ma brali po doktoroch tak som mala akutny astmaticky zachvat, a do toho este zapalene priedusky, rano som zvracala hlieny, kasel mam hrozny ... ked sa dari tak sa dari :/ za tyzden na kontrolu , no neviem ci to ma nejaky vplyv na embrya ale urcite to nebude o.k si myslim ze kvoli tomu zachvatu aj chorobe ze sa neuchyti ani jedno :/

ria294
18. okt 2016

@miskab tak to mi je úprimne ľúto, dúfam, že to dobre dopadne ❤️❤️❤️ Asi je tento mesiac počarovaný, celé je to nejaké divné....😥veď vieš ako som dopadla ja... Dávaj na seba pozor, všetko sa to odvíja od psychiky...

miskab
19. okt 2016

@ria294 no mojko veru tenot mesica je nejaky pocarovany, myslim si ze to dobre nedopadne, :(

miskab
19. okt 2016

@gabika31121985 Ahoj ako sa citis?

ria294
19. okt 2016

@miskab no na to ani len nepomysli , musíme myslieť pozitívne 😘

tatiana6
19. okt 2016

@miskab ahoj, tak ja si myslim, ze to dopadne stastlivo a drz palce 😉

gabika31121985
19. okt 2016

@miskab ahoj no mne je dobré akurát ma trošku boly pod bruškom. Ale dá sa to. A ty ako ?

miskab
19. okt 2016

@gabika31121985 ja cele zle od pondelka pisala som vyssie co sa mi prihodilo, tak ani moc nedufam ze to vyslo, a tebe drzim moc palce nech to vyjde 🙂 😉

miskab
19. okt 2016

@tatiana6 dakujem no uvidim ako to dopadne , ale nemylsim si ze stastlivo aj CRP mam zvysene , vsetko cele zle

gabika31121985
19. okt 2016

@miskab no už som to čítala. Je mi to veľmi ľúto ale ešte nič neni stratené. Aby si nakoniec nebola prekvapená. Aj tak ti drzi palce a ďakujem.

miskab
19. okt 2016

@gabika31121985 no neviem, ale dakujem a tebe drzim mooooc palceky nech to vyjde aj si budes robit test?

gabika31121985
19. okt 2016

@miskab no chcela by som ale neviem kedy si ho mám spraviť. Este som sa o tom nedocitala. Keby bolo na mne urobím si ho aj hneď 😉

pancuska
19. okt 2016

@leelloo Ahoj Ako si nakoniec dopadla s tou hematologiou? Pytam sa lebo ked som tiez mala problemy otehotniet, natrafila som na takeho sukromneho gyn u nas a ten mi zobral krv poslal do laboratoria v BA a o mesiac som mala vysledky a potvrdene ze mam vrodenu trombofiliu, mutaciu zopar genov co sposobovalo potraty -skore- o ktorych som mozno ani nevedela....a tak uz som to mala potvrdene ked som prisla do centra uz ma len pocas stymulacie poslali na hematologiu kde mi dala fraxyparin na riedenie krvi a povedala mi ze som mala stastie lebo ze tieto testy krvi aj ked kazda zena ma na to narok urobit to zadarmo raz v zivote tak to posielat nechcu a ani o tom nehovoria proste sa to taji....a mna to asi zachranilo hned prve IVF sa podarilo...

dagaz
19. okt 2016

@lilyianka ako si dopadla? Dufam ze mas pozitivnu spravu a uhniezdilo sa to presne tam kde ma😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre