Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

clarissa77
9. aug 2016

@chelly no ved toto..uz som tiez nieco o tom precitala, ale fakt neviem. A mozno prave tou manipulaciou ostanu odolne si zas hovorim a mozno by to u mna zvladli aj take, ktore sa budu javit nedobre..kks fakt neviem..

clarissa77
9. aug 2016

@chelly a mozno to nebola nahoda..ktovie co v tom je..clovek nevie kedy spravi dobre.

chelly
9. aug 2016

@clarissa77 ale zas statisticky su tie embrya z embryoskopu uspesnejsie nez ostatne. len u mna sa vyberalo zo zlych a horsich 😝

clarissa77
9. aug 2016

@chelly no ano, to je fakt..🤔🤔🤔 este mam trochu casu sa rozhodnut..

baby24
9. aug 2016

@mkatkam ahoj odber som mala v pondelok a áno ja dom mala pichanie v podbrusi až tak že som mala problém vstať ľahnúť dnes je to ok.... 🙂

baby24
9. aug 2016

Baby viete mi poradít co robit po vklade a co nerobiť heh 🙂 nech sa uchyti.... 🙂

chelly
9. aug 2016

@baby24 nic namahave nerobit (netahat tazke, nerobit vrcholovy sport....), normalne fungovat a verit 🙂

zuzsat
9. aug 2016

@baby24 skus pit ananasovy dzus. vraj podporuje nejako sliznicu maternice ze sa lepsie uchyti. ja som id zaciatku ms jedla 1-2 grepy denne lebo podporuje ovulacny hlien a ja sim dla na IUI a po vklade som zacala pit ten ananasovy dzus. alebo cerstvy ananas hlavne to vnutro tvrde. a mame v brusku babo. tak neviem ci z toho ale podarilo sa.... a teda nenamahala som sa ale fungovala som v podstate normalne aj som fajcila az kym mi na 10dpo nevysiel dusiiiik

mom311
9. aug 2016

@clarissa77 chápem a budem držať palce. Na odbore so mnou bola dievčina,čo stihla odber len tak,tak (39rokov) a mala 18vajicok. Viem,že dala 9na icsi a 9 prirodzene oplodnit. Neviem kolko presne mala embryi,ale viem,že sa im to podarilo hneď pri ET. Bolo to jej tretie ivf. Ja som bola o 4 roky mladšia a nepodarilo sa. Stretla som ju potom pred vianocami v obchode s krásny veľkým brusko. Čiže ani vek nemusí nic znamenať,aj ked je lepšie sa na to pozerať trevor a racionálne a snilkovat a byt sklamaný.

clarissa77
9. aug 2016

@mom311 presne tak ako pises. Radsej sa drzim pri zemi. No uvidime ako to cele dopadne. Uff, nech uz mam po tom. A dakujem.

baby24
9. aug 2016

@zuzsat takže ananás super, snáď keby ze sa nedelia dnes mi volajú ze nemam chodiť nie?? Že sa nedelia...

mom311
9. aug 2016

Opravujem preklepy v poslednej vete. 😀
Je lepšie sa na to pozerať triezvo a racionálne ako snilkovat a byt sklamaný.

clarissa77
9. aug 2016

@mom311 ja som vylustila 😀👍

baby24
9. aug 2016

@chelly no už teraz mi muž nedovolí nič robiť ... 🙂

mom311
9. aug 2016

@baby24 a piť veeeeela vody. To som čítala od jedného nemeckého lekára,ktorý ten proces uhniezdovania prirovnal k saciemu papieru,ktorý sa na okno neprisaje,ked je suchý. Divne prirovnanie 😀 ,ale treba skúsiť. Vody je všade dosť. 😉 A ananas potvrdzuje tiež.

janula2003
10. aug 2016

@mom311 neriesim peniaze, aj ked ich nemame na rozdavanie, tak si utrhnem a zaplatim ci treba...len neviem presne co je ako ucinne...o tom "lepidle" hovorila embryologicka, ze to nie je lepidla v pravom zmysle slova, ze to len mediu na prenos z pipety do maternice, nic viac...musim priznat, ze o prvojadrach pocujem prvy krat...kedze sme mali oplodnene len 4 embrya a zostali po PK len dve..uvidim ako to bude teraz...oni to mrazia po jednom ci? uvidime ako Boh da :D aj ked som ateista :D

mom311
10. aug 2016

@janula2003 mrazia po 2 vynimocne po 3.

janula2003
10. aug 2016

@mom311 ked mrazia po dvoch a ty chces vlozit jedno, co robia s tym druhym?
znovu mrazia?

drobec1985
10. aug 2016

Ahojte dievčatá držím Vám palce všetkým, aby sa podarilo všetko ako má :* :* Chcem sa spýtať bola niektorá na vyšetrení HyFoSy. Prvé vyšetrenia sú v poriadku tak Dr. mi toto vyšetrenie odporučil. ĎAkujem Vám

baby24
10. aug 2016

Baby mám to za sebou dúfam že už sme v cieli... Vložili obe embryjka lebo ze su zdravé a pekne sa oddeľujú.... Len mám strašne pichanie v podbrusku je to ok?? Neviete či mám aj ďalej užívať lieky ktoré užívam uz 4 mesiace??

chelly
10. aug 2016

@baby24 drzim palce, urcite je to ok. ake lieky uzivas?

clarissa77
10. aug 2016

@mom311 dufam ze blastocysty mrazia aj po jednom 😱🤔

clarissa77
10. aug 2016

@baby24 tak super, drzim palce 🍀🍀🍀

leelloo
10. aug 2016

@clarissa77 ja mam dve blastocysty zmrazene spolu, Dr povedal, ze vkladat budu urcite len jednu, tak som z toho trosku nesvoja. Ked tu druhu zmrazia znova, ci sa neznizi kvalita este viac.

leelloo
10. aug 2016

@drobec1985 hyfosy je v pohode, 10 min zalezitost, je to lepsie ako laparoskopia, lebo to nie je taky invazivny zakrok.

katickaaa
10. aug 2016

@drobec1985 je to celkom ok vyšetrenie, trvá pár minút a ja som cítila také tlaky ako pri silnej ms, nič hrozné😉 robil mi to Harbulák

chelly
10. aug 2016

@clarissa77 no, nemrazia... ale podla mna ked budes chciet, tak ti ich zamrazia samostatne. ja som napr. mala zamrazene 3 spolu.

baby24
10. aug 2016

@chelly na zvýšený cukor stadamet ☹

chelly
10. aug 2016

@baby24 fuha tak to neviem, radsej sa dohodni s lekarom co ti to predpisal

baby24
10. aug 2016

@chelly radšej som zavolala takže anovmam to užívať.... Zrušila som pre istotu aj farbenie vlasov dúfam že sa zadari držte palce babulky.... :-*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre