Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
19. mar 2010

Luko, to ma mrzi, ja som tiez verila ze ti to vyjde. ☹
Ja som dnes uz praskla pregnyl, takze mam to "za par". 🙂
Moni, tak to vyzera naozaj slubne, ked ides na krv? 🙂
Maji dnes si bola na krvi? Kolko bolo hcg - na druhu krv? 😕

monika_71
20. mar 2010

no tak kočeny ktorým zákroky vychádzaju na Velku noc, neplačte, nesmutte, nehádzajte flintu do žita, robí sa. ked akýkolverk zákrok vyjde aj koli jednej snažilke na víkend či sviatok, bude tam vždy niekto(sestr.,dr,embr.,)ktorí to urobia.Z hodnoverných a priamych zdrojov zdelujem 😉 😉 😉 bože čo ja pre vás neurobím, už by som mala dávno hajať, tak bru noc a pekné sníčky 😀

darli, v pondelok, a dufam dopadne tak dobre ako testíky 😉

lumya
20. mar 2010

ahojte kocandy, pekny vikend vam zelam,
luko: nesmut, povedz si, ze patris medzi tych stastlivcov, ktori maju mrazacikov...ja ani jedneho...cize ak nevyslo ET, ziadne KET, ale cakat a potom 3.IVF.....
Monicka, ja som si robila test, nejaky WOMAN SECRET, bol sice zrejme malo citlivy, aj pisali , ze az v prvy den vynechania menstruacie...ale to budem mat skor krv, ako planovy prichod menzesu...mam cyklus az 33-35 dni....aj ked s Prednisonom chodil nacas ako hodinky...no a samozrejme, negativny....co som sa ako snazila vypatrat tam tu druhu ciarku..bol biely ako z reklamy na praci prasok ☹ a priznaky ziadne...nic ma neboli, prsia stale take iste...

lumya
20. mar 2010

ahojte kocandy, pekny vikend vam zelam,
luko: nesmut, povedz si, ze patris medzi tych stastlivcov, ktori maju mrazacikov...ja ani jedneho...cize ak nevyslo ET, ziadne KET, ale cakat a potom 3.IVF.....
Monicka, ja som si robila test, nejaky WOMAN SECRET, bol sice zrejme malo citlivy, aj pisali , ze az v prvy den vynechania menstruacie...ale to budem mat skor krv, ako planovy prichod menzesu...mam cyklus az 33-35 dni....aj ked s Prednisonom chodil nacas ako hodinky...no a samozrejme, negativny....co som sa ako snazila vypatrat tam tu druhu ciarku..bol biely ako z reklamy na praci prasok ☹ a priznaky ziadne...nic ma neboli, prsia stale take iste...

monika_71
20. mar 2010

ahoj lumy, konečne si sa ozvala, nemboj krv je citlivejšia na HCG ako test, takže tam sa ukáže isto a okrem toho vyskytla sa dalšia desina v našich dátumoch 😀 😀 😀 kontrola 22.3.2010, takže ak zrátaš 2+2+3+2+0+1+0=10!!!! to už musí niečo znamenať! 😉 😉 😉 nesmieš strácať nadej, ja jej mám na rozdávanie takže na dialku ti posielam trocha z nej 😀

idem upratovať, manžel mi príde zo služobky tak aby sa nezlakol ako som zlenivela kým nebol doma 😀

lumya
20. mar 2010

😉 Monicka, si ma pobavila...fakt opat desina, krasa....aj ja upratujem, popri tom sem-tam mrknem na konika....uz sa neviem dockat pondelka, nech uz mame jasno

lumya
20. mar 2010

Darli, drzim palce....nech je pri odbere vyborna uroda 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
20. mar 2010

Majka, to je pekne cislo....co ti povedali? nebudu dve?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
20. mar 2010

prezivam s Tebou tu radost....dufam, ze si to poriadne vychutnavas 🙂

monika_71
21. mar 2010

ahoj pipiny, tak hlásim, druhá čiara jak vyšitá, takže konečne zajtra KT 😀 😀 😀

Majaja, radujem sa s tebou, jedna otázočka kedy sa opakuju KT?

Lumy dufam že tie desiny zaberu aj u teba, ozaj prišla ti nádej?ja som ju posielala priamo k tebe! zajtra sa stretneme, konečne už sa teškám 😉 😉 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
21. mar 2010

ahojte pipiny...Monika, strasne moc gratulujem, superrrr 🙂 ja som si zabudla kupit dalsi test, takze uz musim vydrzat do zajtra, ale su to poriadne nervy....a myslim, ze krvne testy sa robia na 10. a 14. den po ET, takze potom zase v piatok....aspon tak si myslim...uz si nepamatam, ako som bola minuly rok

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika_71
21. mar 2010

dakujem lumy,snád bude všetko ok, tie testy chápem, ale teraz mám dilemu či ideme v tom istom rozmedzí 4 dní, kedže nám sa to posunulo miesto 10.eho dna na 12 den.

babulka555
22. mar 2010

ahojte pipiny 😅

v stredu bude 10 den od ET, zacinam mat obavy ☹ beriem utrogestan a zacala som vcera spinit, tak dufam, ze
sa nechysta prist mrcha v termine. toto cakanie je nekonecne 😒

co mate nove?

gratulujem moooooooooc tehulkam 😀

monika71
22. mar 2010

tak sme s lumy po krvných testoch, to čakanie na výsledky je nekonečné 😒
Pridávam zatial testíky 😉

monika71
22. mar 2010

tak a je to tu!!!!!!!!!!!!!!!!! HCG 169!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kontrola vo štvrtok 😉
lumy nedpočkavo čakám na tvoje 😉

lumya
22. mar 2010

Ahoj Monicka, velmi sa tesim, to je krasne HCG, ako vysite z citanky...zial, u mna to nie je ruzove, HCG 30, kontrola tiez vo stvrtok, ale velmi dufat nemam 😢

majaja75
22. mar 2010

monika ...gratulujem....super správa
lumya...ešte nezufaj, ešte sa to môže zmeniť...treba veriť

luko
22. mar 2010

monika...ty si bola jasna..blahoželala som ti už minule...takže už len dodávam, aby si mala bezrpoblemové tehu 😉
lumya: tebe držím extra palce...a moc ti prajem, aby to hcg už len stúpalo
ja mam 7.4. konzultáciu pred KET 😉

majaja75
22. mar 2010

luko..budem na Teba myslieť a nech ti to dobre dopadne

luko
22. mar 2010

ďakujem 😉 KET nejak neprežívam...nakoľko šance sú menšie...ale niekedy motyka vystreli 😎

majaja75
22. mar 2010

ale treba veriť, teraz sa to určite podarí

luko
22. mar 2010

ano,....snažím sa, pri IVF som verila asi tak 4 dni...potom som tak nejak intuitívne cítila, že sa to nepodarilo...ale snažím sa to brať už teraz pragmaticky...no bola som v tej menej šťastnej polovičke...tak snád budem teraz v tej šťastnejšej tretine 🙂 🙂 🙂

luko
22. mar 2010

držte sa tehulky aj čakateľky 😉

ppismenko
22. mar 2010

caute pipinky,

luko je mi to velmi luto....neboj budes tehu aj ty...troska neskor ako my ale predsa,viem lahko sa mi pise

tehulkam gratulujem

baby ako to je na uzv? idete s manzelom?robia to vaginalne?chodi sa este aj po nom do gf?

monika71
22. mar 2010

pipiny dakujem pekne a som plná uplne iných pocitov ako pri prvom tehu 😀
lumy, ved si ešte v norme, treba veriť a silno a hladkaj si bruško a nakáž bublinke nech sa spamatá, že taku maminu ako by bola z teba by len obanovala keby nechcela 😉 😉 😉 vo štvrtok to bude vyššie uvidíš 😉 😉
luko a ty nezabudni že mrazáčikom bude lepšie v tom tvojom teplučku.... a oni to vedia tiež 🙂

lalia123
22. mar 2010

Ahojte babulky,

Mna zajtra caka prva kontrola - budem 7. den cyklu a stimulujeme - Kratky protokol. Je tu niekto, kto je na tom podobne?

darla27
23. mar 2010

Monika blahozelam, bola si jasna tehulka, uz som len zvedava, kolko sa ti chytilo embryjok. 🙂
Bolelo Vas brucho este na treti den po OPU?
Zo mna nakoniec vysali 21 vajok, 12 bolo vhodnych a 6 sa oplodnilo, takze cakam do konca tyzdna ,
kedy bude vklad, ked teda bublinky vydzia, lebo toho sa teraz najviac bojim. 😒
Lumya nehadzala by som flintu do zita, ved hcg 30 je na 10 den v pohode, nie? 😕
Lalia ja ti neporadim, ja som mala dlhy protokol s prvou kontrolou az na 10dc. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre