Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sony44
14. jún 2010

@annamary27 -a ideš si ho vkladať alebo papať, lebo mne nič nehovorili o papaní, musím sa na to opýtať tak sa držkaj a len ležkaj 🙂 🙂 🙂

michaelag
14. jún 2010

@vanilka1802
@annamary27
@nechsazadari
@katiliks

Kocky, tak som sa tam dovolala nieco po 14tej a vravim sestricke meno a ona, ze "ano, ano, ste tehotnaaaa". A ja na to ze YES 😉 velmi pekne dakujem za dobru spravu. A rozlucili sme sa.
Hned som vystiskala tu nasu chorucku Pipu havinkovatu a rozrevala 😢 som sa ako male dieta a hned som aj volala manzelovi, ten ako ma pocul plakat, tak vravi, ze nic si z toho nerob a ja mu ze BUDES TATINKO. Tak to ste mali pocut tej radosti.... 😎
Takze teraz uz len zduplovanie v piatok a mozeme si gratulovat 😉.
Jupiiiii 😀

annamary27
14. jún 2010

@jejo to mi je lúto ☹ ,takže začneš s IVF kolotočom 😉

jejo
14. jún 2010

@annamary27
ano presne tak, v stredu som objednana, tak som zvedava co mi povie, inak nejak nechapem naco ma pytala sestricka ci mam lieky na stimulaciu pred IUI ked mam jasne v zazname napisane ze po tomto neuspechu sa ide na IVF a k tomu treba protokol - dost to beru ako "na pase" mam taky pocit

annamary27
14. jún 2010

@michaelag ,gratulujeééééééééé 😀 😀 😀 😀 😎 😎

michaelag
14. jún 2010

@nechsazadari
Slavka, neboj, piatok to este isti a mozno budes velmi prekvapena.
Hlavne sa snaz este mysliet pozitivne, setri sa do piatku a uvidis, ze sa to zmeni...ved si nic nerobila zle, setrila si sa a tak neverim, ze to v piatok nebude iny vysledok 😉...
urcite budeme vsetky tych 9 mesiacov spolu nainfikovane tehotenstvom 😉...
Cmuk, som s tebou 🙂

annamary27
14. jún 2010

@jejo inak,nás na ten pohovor s protokolom zavolali až po schválení poisťovnou,ma teraz napadlo.

katuliks
14. jún 2010

michaelag & nechsazadari....volala som hned o 14:00 a ked som povedala meno,tak sestricka zakricala,ze som tehotnaaaa 😀 No to som vobec necakala,tak som tam volala este raz,ze ake som mala hodnoty a mala som 109.Vobec neviem ci to je dobre cislo lebo hned som sa jej opytala ci sa mam bat na piatok a vravela,ze to je o.k Dufam,ze sa do piatku nic nezmeni.Dakujem vsetkym babenkam co nam drzali palceky.
Neviete mi povedat ci hodnota 109 je o.k? 🙂

annamary27
14. jún 2010

@sony44 nám po ET lekár vravel,že nič sa nedeje,ked aj budeš hltať tie globulky,ked si nevieš kvoli niečomu strčiť zdola,ale že lepšie je to zdola,ja som ich ale musela hltať,lebo pri tom silnom krvácaní,by sa zo mna určite vyplavili,dnes je to už slabšie,tak si ich možno večer zavediem zospodu.

annamary27
14. jún 2010

@katuliks tak gratulujem, vy s @michaelag ste určite v tom,ked Vám to sestričky tak jednoznačne povedali,zakričali.

jejo
14. jún 2010

@annamary27 ak sa teda protokol spisuje az potom, tak ona teraz vyplni ziadost v stredu a ja len cakam? lebo mi prave zacne menzes, mozem zacat stimulaciu aj ked sa ziadost lenpodala?

katuliks
14. jún 2010

annamary27 dakujem. Miska mi urcite priniesla stastie.Pocas celeho procesu sme boli spolu a ona vzdy v dobrej nalade... 😀
Miska..dakujeeem. V piatok sa vidime. 🙂

michaelag
14. jún 2010

@katuliks
Kocka moja, gratulujem ti 😉 mamina...
Ja som zvedava na piatok a potom sa asi od radosti zblaznim...ja som ani nevedela, ze sa mam opytat na hodnoty...ale ak mi tak jasne povedala, ze som tehotna, tak asi nebudu velmi nizke 😅
@annamary27
@vanilka1802
@nechsazadari
Kocky aj ja som vam zabudla podakovat za podporu 😖 😀 DAKUJEM 😉

michaelag
14. jún 2010

@katuliks
nedakuj mi, nemas za co....ja som stale taka 😉
Ano, ano, v piatok sa vidime, ja tam budem asi znova v takom case ako dnes, lebo potom nas caka znova veterinar 😢

vanilka1802
14. jún 2010

@michaelag a @katuliks moc gratulujem.
katuliks ja som mala pri prvom tehu prve HCG samizda 36 a na 14 den 240 ale uz si to nepametam presne, kdesi som to tu uz pisala, tak ak chces tak si to pohladaj. Ale podla mna 109 je dobre cislo.

annamary27
14. jún 2010

@jejo tak to neviem,možno poisťovna v tej žiadosti odobruje aj tie injekcie.

annamary27
14. jún 2010

KOčKY, ak Vás zaujímajú tie hodoty HCG ,tak na českej stránke modrého koníka som tam našla tému o tom,volá sa HCG.

vanilka1802
14. jún 2010

@jejo stimulaciu zacnes az ked budes mat schvalenu ziadost z poistovne. Takze teraz asi pojdete este len vypisat tu ziadost a oni sa ti ozvu ked ju budete mat schvalenu a pojdes si pre recept na injekcie a potom zacnes pichat. POdla toho aky protokol ti daju. Ja som zacinala v strede cyklu ale uz si nepametam presne ktory den.

Katuliks, tak som pozerala tie moje vysledky a je to tak ako som pisala 10 den 36 a 14 den 240. Takze tvojich 109 je super.

jejo
14. jún 2010

@vanilka1802
Dakujem, vidim ze baby mate fakt prehlad. Ja tam idem v stredu k doktorke. Len nechcem stracat cas a ak by sa to dalo tak kedze zacnem cyklus vyplnim formular aby mi to podala, snad to do 24. cca dna cyklu stihnu poslat spat ved to su 3 tyzdne.

yeliel
14. jún 2010

jeeejj,,,kolko tehuliek 🙂 gratulujem babuleee 😵

nechsazadari
14. jún 2010

Babenky, to je super, že sa tak pekne zadarilo. @katulik , @michaelag , to je kráása- opatrujte sa a aby ste si to užili ani nemusím písať. 😀 Kati, hlavne u teba je to dlho čakaný bocian, ale ja som vedela, že sa k Tebe chystá!! @henika , mrazáčikov nemáme. My ideme na kontrolu vo štvrtok, vraj aby som zbytočne dlho nebrala lieky.... 😢

annamary27
14. jún 2010

@nechsazadari , ty ich budeš brať dlho,ale nie zbytočne , nádej umiera posledná , ver tomu ešte,že sa chrobáčik v tebe uhniezdi cez ďalšie dni. 😉 Aj mne môže to HCG klesnúť a bude po všetkom,ale nedáme sa.,verme tomu,že bude všetko v poriadku aj u teba a u mna.

lubka0506
14. jún 2010

ahojky pipinky 🙂
...nové tehulky???...Gratulujém...všetkým 🙂
čo máte nové?...ja nič od 22 DC si picham Diphereline a dnes som 33DC a mrcha zatial nikde...žeby psychika?... ☹ Inak aj naposledy mi prišla mrcha o 7 dní neskor a teraz to vyzerá zasa tak...Na odbery mám íst ked dostanem mrchu...inak nové nič 😒
a vy ako?

yeliel
14. jún 2010

@lubka0506 ahoj,,neboj mrcha pride...vela bab tu pisalo,,ze im meska ked pichali diphereline,,takze pohodicka... 🙂

lubka0506
14. jún 2010

ahoj yeliel 🙂 dakujem...ale ja som taký stresáčik... 🙂 a ty ako?

yeliel
14. jún 2010

@lubka0506 tak ja zatial niako 🙂

annamary27
15. jún 2010

Dobré ránko Pipiny, chcela som ešte niečo napísať oihladom toho krvácania.Prečítali ste si niektorá celý letáčik k Utrogestanu? My ho berieme na udržanie tehotenstva a on má ako nežiadúci účinok poruchy menštruačného cyklu,prerušenie krvácania alebo KRVACANIE V PRIEBEHU CYKLU. 😠 😠 😠 😠 😠
Chápete to ,ale to nie je prvý liek u ktorého som si všimla,čo má liečiť ,tak to pomaly vo vedlajších účinkoch aj vyvoláva.

monika71
15. jún 2010

dobré ránko pipiny, velká gratulácia k pozitívnym testom 😅 teraz sa šetrite ešte viac aby sa malinké pustili až o 9 mesiacov 😉
ostatným želám ešte viac síl a viery v uspešný koniec tažkého boja 😉

babulka555
15. jún 2010

caute pipinky,

tak som rada, ze sa nam zlepsuje skore v GF, je to pre mna super motivacia na leto. teraz sice zhadzujem tie kila,
co som pribrala po tych vsetkych hormonoch, ale po lete sa pustim do novych pokusov 😉

drzim vam palcoky, opatrujte sa 😀

@lubka0506 ahoj, len otazocka, ci ti nemoze meskat mrcha, lebo si tehu 🙂 mozno stimulka pomohla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre