Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
13. nov 2012

@siinda Skus si pytat skorsi termin, ja ked som chcela ist na KET, dali mi k Harbulakovi termin hned na druhy den, vraj sa im daco uvolnilo. Teraz mi dali termin tiez az o tri tyzdne, ale to je ok, ja som s tym ratala. Ku mne bol doteraz vzdy velmi mily, ale pocula som, ze byva naladovy. Ale nemozem na neho nic zle povedat, vzdy ma povzbudil a dodal energiu ist dalej.

given
13. nov 2012

@pancuska Dotazniky su hned pri vstupe, na stene vlavo, ako je automat na vodu.

pancuska
13. nov 2012

@given 🙂 🙂 🙂 sa mi zdalo ze mi sestricka hovorila o tom.....ale tak ja sa nestazujem aj ked raz ale prezila som aj horsie veci......

pancuska
13. nov 2012

......takze babenky ktore nemate dobre skusenosti treba vypisat dotaznik pri vstupe na stene vlavo ako je automat na vodu...... 😉

moniq
13. nov 2012

@pancuska v GF je šéfom práve Harbulak...tak myslíš že ked sa na neho postazujeme, niečo pomeni ;)

given
13. nov 2012

@pancuska Ja som tam minule daco pisala, uz viem: mali sme vklad cez vikend a oni chceli, aby sme si doniesli peniaze v hotovosti (za PK,ICSI - tak okolo 500 to bolo), ze im nefunguje terminal cez vikend. No 21. storocie!!!

pancuska
13. nov 2012

@moniq neviem lebo ani v nasej firme to tak nefunguje 😉

pancuska
13. nov 2012

@given inak to je dobry napad lebo to som mala aj ja tak ze som mala vklad v nedelu a neisiel im terminal...som sa cudovala este ze mi to povedali v piatok....lebo mame obmedzeny vyber.....

zuzu1108
13. nov 2012

@mani23 ahoj 🙂 . Aj ja idem v januári 🙂 . Ale úplne prvy krát. A bude to KET. Odber budeme mat v decembri. Držím palceky 😉 .

given
13. nov 2012

@pancuska podla mna to je cisto ich lenivost, lebo cez vikend nesedi nikto na recepcii, peniaze berie do ruky priamo embryologicka a nechce sa im zapinat terminal...snad s tym nieco urobia, su ludia, co platia ovela viac a behat v dnesnej dobe s takou hotovostou, to mi pripada fakt prehistoricke...

rojica
13. nov 2012

@pancuska neboj moja ja na tú kávu určite raz dorazím...... 🙂

pancuska
13. nov 2012

@given nevies mi poradit ako to funguje s vratenim tych liekov?prosim ta?!!!

mig219
13. nov 2012

@moniq hehe narkozy sa neboj. moj najvacsi zazitok z tohto celeho je narkoza. stale o nej rozpravam 😀 😀 mala som si aj domov vypytat, kks fakt ti poviem tak dobre som si neschrupla uz daaaaaano. len potom som trepalaaaa dvenatri 😀 😀 kolegynky museli mat radost, 🙂 🙂 🙂
a dostala som aj infuzku... som si pripadala jak male decko na vystave v muzeu, kde moze vsetko vyskusat 🙂)))

moniq
13. nov 2012

@pancuska to by som aj ja rada vedela....musela som si dokupovat a poobede mi oznámili že uz nech si nic nepycham....tz teraz mám zbytočne doma plno hormonov

moniq
13. nov 2012

@mig219 a ty si hned išla do prace ???

given
13. nov 2012

@pancuska
@moniq
Bud ich date hlavnej sestre v GF a ta vam da zato nejaky obnos (asi ako bol doplatok v lekarni - nie som si ista), alebo sa pozrite do temy Mam/nemam lieky na IVF a tam su baby, co zhanaju lieky, injekcie a urcite sa tych prebytkov zbavite.

mig219
13. nov 2012

@moniq neee ja som este na PN. ale teda ja mam zapal obliciek takze preto som doma

dagmar25
14. nov 2012

@pancuska ahoj no ja zacinam pichat presne o tyzden v stredu, tak este nic moc nove nemam, ale ty sa hned ozvi, som velmi zvedava...dufam, ze pozitivna spravicka bude od teba...teda nie ze dufam, ja v to uplne verim... 😉

siinda
14. nov 2012

@given no ved mi povedali na recepcii že mam zavolat o týžden, ja mam na Harbulaka aj mobil, lebo som ho mala po znamosti vybavovaneho ale neviem či sa mu to nebude zdat drze ked mu budem volat na mobil,,nemas taku skusenost?

lusipe
14. nov 2012

@siinda
ahojky, ja by som sa nebala, ved nemas co stratit...pri najhorsom ti neda skorsi termin a prides na ten povodny... 🙂

siinda
14. nov 2012

@lusipe a mas pravdu,,ved ma nezožere cez telefon sa to tuším neda...a ty si na tom ako? nech mam prehlad? 😉

siinda
14. nov 2012

@pancuska no este nič nevieme? ale ked si mala na teste // čiarky tak to si tehulka určite 🙂

lusipe
14. nov 2012

@siinda
no ja dnes druhy den stimulujem pred druhym IUI....takze asi buduci tyzden pojdeme na to 🙂

siinda
14. nov 2012

@lusipe a ma to zmysel IUI su dobre výsledky? neni to strata času, alebo to takto treba? mne ho ani Harbulak nenavrhol preto sa pýtam..a buduci týžden bude na plodenie dobrý🙂) 😉

lusipe
14. nov 2012

@siinda
vraj su na to dobre vysledky, ale musia byt priechodne vajickovody a musis pekne ovulovat...a nie je to taky zasah do tela zeny... poznam vela dievcat ktorym sa to podarilo, najma ak islo o potrebu skratenia cesty pre spermie 🙂
ja som este nechcela IVF, teda mne aj on sam navrhol IUI....myslis, ze bude dobry? 🙂

siinda
14. nov 2012

@lusipe no jasne ,,čo tu čítam tak je dobre obdobie,,same nove tehulky,,a aka je stimulacia? to ale asi mate aj dobrý spermogram že?

lusipe
14. nov 2012

@siinda
beries clostilbegyt, pichnu pregnyl a vstreknu spermie do maternice 🙂
vraj na znamku 2 🙂....16mil a 75% z toho A+B...

sarah00
14. nov 2012

Ahojte pipiny. Ja som vcera absolvovala laparku a vsetko je v poriadku. Tak sa velmi tesim. Teraz nas asi caka IUI. Po akej dobe od laparky ste asi mali IUI?

@pancuska drzim ti velmi palce, zajtra ides tusim na krv, ze?
@lusipe idete uz druhy krat? Po akej dobe?

lusipe
14. nov 2012

@sarah00
no mi ideme hned po sebe, bez prestavky.... super, a kde ti robili laparku?...to je dobre, ze si ok, teraz uz len sup sup na babatko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre