Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
30. sep 2009

veru kvoli abortu ☹
moj muzik vravi, ze sme dopadli najhorsie ako sme mohli - ziadne babo, ziadny sex + hrozna psycha ☹ ☹
ale ked to konecne dako prehrmi aj v hlave tak bude fajn. Callex, to mi je luto, ze ty nemas chute, mam par znamych co su na tom rovnako, a musim ich stale lutovat , o taku slast prichadzat....

rienok
1. okt 2009

ahojte je tu niekto? Porazí ma, som dnes 8 DC a nieco na mna lezie, babenky poradte ako sa co najrychlejsie zbavit nachladnutia?

nelly3
1. okt 2009

rienok ja som mala silnu nadchu pocas stimulky, ja som si davala kvapky do nosa a nurofen a aj paralen.

rienok
1. okt 2009

nelly dikes si zlatá , idem si to vsetko nakupit nech som do stredy - štvrtku v poriadku. Teba kedy čaká transfer? Zajtra?

emulienka99
1. okt 2009

Ahojte dievčatá, vrhám sa do 4.IVF a nemám gonal, neviete pomôcť ?

callex
1. okt 2009

ahojte ...
mna daco obchadzalo od prvej injekcie pocas stelej stimulacie,OPU, po vklade a vcera to vypuklo naplno.myslim ze aj vdaka tomu sa moje embryjka vyparili. ☹
rienok skus si kupit coldrex v prasku to ta postavi na nohy.plus sa naparuj nad slanou vodou uvolni to nos.mne inak zaberaju aj homeopatika.ale ked sa daju na zaciatku.vcera ma bolelo hrdlo tak som cmulala a dnes je to ok.

moniq kedy ides k tomu liecitelovi?

rienok
1. okt 2009

dievcata.. bola som si pre vysledky predoperačných odberov a mám v tele nejaký zápal takže som dostala antibiotika na 5 dní. Volala som do GF či to nevadí a povedali že tieto môžem a že vraj je to lepšie lebo budem preliečená tak snáď vedia čo robia neostáva mi iné ako im veriť. Nie je tu niekto kto sa liečil počas stimulácie antibiotikami? uff to mám teda radosť

moniq
1. okt 2009

cauko krasky, dnes cely den upratujem, konecne budeme mat nabytok v hostovskej, tz sa u nas vsetci vyspia v pohodli 😀
callex k liecitelovi ideme sobotu rano, uz sa nanho tesim a som moooc zvedava...

och rienok, to je ten osud - vzdy nevyspytatelny, teraz ked najmenej potrebujes tak liecba 😒 , no ale blizi sa vik tak sa skus setrit a vylezat to s antibiotikami....

callex a ty teraz nic neriesis? - ako to zvladas?

smejko
1. okt 2009

kočky, na tie predoperačne vam dali v GF odporucenie = vymenny poukaz ? chodim totiz do jedneho sukromneho centra a tam mi povedali, ze ak je predoperacne bez tohto vymenneho tak sa komplet plati ... tak preto sa pytam... sice dopredu, ale nech vsetko viem este kym sa do niecoho pustime 😉 drzim vsetkym prsteky ...

nelly3
1. okt 2009

takze zajtra idem na ET 🙂 nic viacej mi nepovedali. ako to prebieha? smejko ano dali nam v centre odporucanie na predoperacne vysetrenie.

lukila
1. okt 2009

Ahojte. Dnes som bola na druhej kontrole, sestricky mi povedali, ze asi na OPU pojdem v sobotu, o druhej volam za vysledky, zajtra idem znova na kontrolu a ze nevedia sa dohodnut ci to bude v nedelu alebo v pondelok. Super ze sa nevedia dohodnut... Uz som z toho taka unavena 😖

lolittka
2. okt 2009

dnes ideme na to 😉

callex
2. okt 2009

ahojte kocule,
rienok tak z prechladnutia je zapal v tele..ale mozno je super ze budes preliecena.ja mam zapalove hodnoty zvysene uz treti rok a pomaly pomaly klesaju dole.

nelly..prides tam, vyzlecies sa zo spodneho pradla,supnes na kozu,lekar ti urobi ten preplach vaginy a hned tam zavedie sondu s embryjkami.ukaze ti ich na monitore,zides dolu,20minut si polezis a sup domov.to je cela veda.
a o dva tyzdne na krv.juj tie dva tyzdne ti nezavidim,tiahnu sa ako dni pred vyplatou.

smejko...sucastou protokolu som mala aj doporucenie na predoperacne.

lukila..v sobotu nemozes ist na OPU ked nemas pichnuty pregnyl.ten musi ucinkovat 36-38hodin.aj mne povedali ze si mam zavolat ci piatok alebo sobota.nevesej hlavu vsetko zavisi od vysledkov.

lolittka a na co konkretne?

moniq..zvladam to tak ze v ten den ked mi povedali ze negativne som si poplakala a bolo to.a teraz ked sa moj mozog snazi uberat tym smerom ze preco nic a kde sa stala chyba a uz som mohla byt tehu tak ho vypnem a preladim na inu stanicu. 🙂zatial to funguje len dokedy.do prveho predmenstruacneho syndromu.
v pondelok idem k imunologicke a hodim s nou dlhuuu rec a spolu urcite vymyslime ako moje telo nastartovat.tiez sa chystam opet k tej bylinkarke do Vrboveho a zacat cvicit mojzisovej metotu.tu odporucam aj tebe.

nelly3
2. okt 2009

ahojte, takze uz mam v sebe 2 embrijka, v pondelok si mam volat tie 4 co ostali zo 6 co s nimi, ako budu a popripade ich zmrazia k ostatnymi 8. no mne nerobili preplach teraz, len behunova mi urobila utz a potom sme isli do inej miestnosti kde mi ich vlozili, ziadny utz a potom som 20 minut lezala. chcelo sa mi tak curat, tak po 50 minutach od zavedenia som isla na wc-ko, dufam, ze som ich nevycurala 🙂 inac som sa vcera na pleciach a pod pazami vyhadzala, take cervene pupienky, no hruza 😠 ten diazepam mi zacal po ceste domov strasne ucinkovat, bola som uplne ako nadrogovana, ale uz som to vylezala. v pondelok sa chystam do prace.

callex
2. okt 2009

nelly ani som si nevsimla ze si sa pytala vcera ako to prebieha?no a uz to mas za sebou a si tehu.kolko bunkovych krasavcov ti vlozili? urcite 100kedze sa ti tak pekne dari.drzim palce nech to tak pozitivne pokracuje aj dalsich 9mesiacov.

nelly3
2. okt 2009

vies co ani neviem, lebo islo to tak rychlo, myslim ze spominala nejake cislo 50? a potom som sa uz nechcela pytat, popytam sa v pondelok ked budem volat 😵

lukila
2. okt 2009

ahojte, takze dnes som bola na poslednej kontrole pocas stimulacie a aj dnes vecer si picham pregnyl. Som 11 den DC. Dnes uz si fostimon a dipherelin pichat nemam, inac som si ho pichavala okolo 19:00 hod. A na odber idem v nedelu. To bude krááásny den. Dúfam ze vsetko dobre dopadne...

rienok
2. okt 2009

nelly tak drzim palecky nech sa Ti pekne zahryznu bublinky 🙂

lukila uz sa ti to krati 🙂 o chvilku si tehulka. Tak v nedelu rano sa vidime ... ja idem len na kontrolu ale budem kukat kto ide do stacionara 😀

lolittka
2. okt 2009

tak! 🙂 dnes mám za sebou odber vajka,zajtra uvidíme.. 😉

nelly3
2. okt 2009

lolittka a aky bol vysledok? kolko si zniesla? 🙂

callex
2. okt 2009

LUKILA....vidis ubehlo to ako voda.jasne ze vsetko dobre dopadne.zelam bohatu urodu.

lolittka
2. okt 2009

no, mne sa až neuveriteľne skrátil protokol, MS prišla len minulý štvrtok 😠 nakoniec som si ani injekcie nepichala, lebo mi tam už pučalo jedno pekné vajko, ktoré dnes išlo "na vohľady" 😀
risk, ale snáď zisk 😉

lolittka
2. okt 2009

ešte lepšie: Išlo vajce na vandrovku 😀 😀

lolittka
2. okt 2009

inak, ako čítam, tak všetkým nám stimulantkám nejako odchádza imunita! 😠 pridávam teda dobré rady:mne pomohol najviac kalciový sirup/taký bleee-ale účinný/ a na získanie hlasu pastilky Golden throat/čínske a bežne v ponuke v lekárni/ a čajov more a veľa veľa spánku 😵
a ešte zaberá sirupček z cesnaku a cibule-ale to len pre odvážne žienky 😉 a statočných partnerov 😀 : nakrájajte cibuľu, prelisujte cca 3 strúčiky cesnaku a dajte na to v miske 2-3 lyžice medu, pustí sa postupne šťavička, tú chlipkať.. 😝
skoré uzdravenie! 🙂

lolittka
3. okt 2009

hmmmmmmmmm, nevyšlo to.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelly3
3. okt 2009

ahojte 🙂 lolittka a ty si vlastne absolvovala IVF? lebo nechapem tomu co si pisala 😉 ja sa inac stale kontrolujem na wc-ku, ze ci to zo mna nevypadne, no hruza, ale kaslem nato, teraz je aj tak vsetko vo hviezdach 😵 vonku je pekne tak asi pojdeme na prechadzku.

lolittka
3. okt 2009

áno, plánovalo sa IVF, len som mala len jedno vajko-včera mi ho vybrali- a to sa nedalo oplodniť, pretože ešte nebolo dostatočne zrelé
aj protokol bol plánovaný na dlhšiu dobu, ale na prvej kontrole-v stredu- mi povedali, že ani nemám začať s injekciami, lebo tam už jedno zrelé vajko mám..no a včera bol odber, ale dnes zas správa, že to nevyšlo... 😢

matiasko
3. okt 2009

ahoj lolittka
tak to mi je luto len ani ja nerozumiem ono sa to teraz rata ze mas minuty jeden cyklus
lebo ja som pocula ze sa to rata o odobrania vajok 😒

lolittka
3. okt 2009

ahojte dievčence, ďakujem za pochopenie..
je to naozaj smutné, keď nám miznú naše sny.. 😢
dúfam, že sa skoro pozbieram, držím sebe aj Vám veeeeľmi palčeky 🙂
ťažko sa mi teraz hľadá na tom všetkom niečo pozitívne, ale aspoň jedno viem- viacej som precítila, že mám pri sebe skvelého muža 🙂 🙂
..a ešte dve šance pred sebou 😉
ps: ako dlho asi budem čakať na ďalšiu stimuláciu?

lukila
3. okt 2009

Ahojte tak uz som nachystana a rano ideme na odber. Dakujem Vam všetkým za podporu, zajtra vecer sa ozvem ako to dopadlo... Príjemnú nedeľu všetkým 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre