Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
14. okt 2009

lolittka a ku komu chodis? pride mi to nejake divne... mne sa drabek aspon pokusil o vacsi pocet alebo nech ti vysvetli co a ako.
Na rovinu povedal, ze ked som mala pri 1. stimulacii len 2 vajicka nemam cakat zazraky a mala som ich 7 , bohuzial len 3 sa oplodnili ale predsa. Nedaj sa odbit a pytaj sa... ja som mu nedala pokoj kym nepovedal cislo a povedal ze ak sa podaria 3- 4 tak to bude vynikajúci výsledok tak som bola pripravena. Aj ked naozaj mozes mat iny problem ale v kazdom pripade povedz ze to chces mat vysvetlene, ze to stoji dost usilia, penazi a je to psychicka zataz, ze si to zasluzis (aj ked ja som tuto retoriku nemusela vobec pouzit )
drzim palceky 😉

lolittka
14. okt 2009

chodim k pani zuzane 😀 viac v spravicke
a dakujem za podporu 😉

callex
14. okt 2009

nelly..ja som zacala trochu spinit na 14den od ET, to som este brala utros.a potom mysli na nejaky treti den sa spustila normalna krv.menzes bol dlhsi a tabletka od bolesti musela byt.ale iba jedna. 🙂

rienok..nemam mrazacikov.embryjka sa prestali vyvijat.neviem na co ich este odkladali..mali ich hned supnut do mrazaku.

zukrik
14. okt 2009

Ahojte snažilky
Nemám ani slov,ked tu čítam také smutné správy ☹
Ani si neviete predstaviť ako velmi vám všetkým prajem aby to vyšlo ,strašne strašne moc 🙂
Aj ked teraz mám zase strach s pôrodu a či bude všetko ok,na druhej strane sa teším na drobcov 😀
Baby,nevzdávajte sa a bojujte ako len vládzete.
Držím palce a posielam pre šťastie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lolittka
14. okt 2009

dakujeme zukrik, aj vy sa drzkajte 🙂

rienok
14. okt 2009

zukrik dakujeme verim ze si poslala vela stastia

lukila
14. okt 2009

Ahojte, dnes som 6 den po ET a pobolieva ma brusko a krize. Asi to nevyjde... ☹

callex
14. okt 2009

LUKILA hlavu hore moze to vyjst..drobci sa stale mozu zahryzkavat..preto ta bolest

rienok
14. okt 2009

lukila, callex ma pravdu... optimizmus, to je zaklad 😉 drzim palecky

dara112
14. okt 2009

lukila drzim palce 🙂 , kocky moj 2 test je negativny 14 den od ET hcg 0,1 na krv som bola u svojho gyn. nie v BA zajtra volam do BA, vysadila som uz aj lieky ale menzes zatial nikde, pri prvych 3 ivf som zacala krvacat este pocas uzivania utrosu, ale teraz nic a uz by som mala mat 3dni menzes tak snad som dobre spravila ze som vysadila lieky , baby neviem co budem dalej robot pripada mi to take beznadejne ☹

nelly3
14. okt 2009

lukila ja si myslim, ze to je dobre, mna uz na 3 den nic nebolelo a vidis ako to dopadlo ☹ dneska mi zase prislo toho tak luto, ach jooo, ale casom to prejde snad.

dara112
14. okt 2009

nelly ja som uplne na dne ☹

lolittka
14. okt 2009

dara112, držkaj sa

nelly3
15. okt 2009

ahojte 🙂 uz som sa dneska po druhej krvi objednala na konzultaciu, sice po 14 hod. si budem volat, ale urcite je to negativne 😠 mam termin na 28 oktobra. ufff , som zvedava, ze co, ale zajtra sa este objednam k svojmu nech mi on porobi este nejake nove vysetrenia, aby bolo potom uz vsetko pripravene na KET 😉 a to musi vyjst!!!!!

lolittka
15. okt 2009

lukila, neboj, embryjko si hľadá miestečko aj päť-šesť dní 😉

lukila
15. okt 2009

Ahojte. Dakujem za podporu, ale dnes som zacala aj trosku spinit, a ocakavam, ze zajtra mi pride menzes. Och neviem, uz myslim na to najhorsie ☹ ☹ ☹

nelly3
15. okt 2009

lukila ja si myslim, ze pokial uplne nekrvacas, nemas sa coho obavat, citala som na fore, ze baby po ET mali spinenie, a nakoniec to dopadlo dobre, ostali tehulky 😉

callex
16. okt 2009

ahojte...no same smutne veci sa tu pisali.
dara112 aka je vasa diagnoza?
vcera som zbadala nadpis v Emme ze kazdy 6par na SK ma problem otehotniet.je to hrozne cislo.ved o chvilu nebude mat kto robit na nase dochodky 🙂 ked to takto pojde dalej.
lukila mnoho zien spini do 3mesiaca tehu.alebo maju menzes a ani nevedia ze su tehu.
ide nam vikendik tak pekne relaxujte a pochmurne myslienky zahodte za hlavu.

vcera mi volala kocka co so mnou bola na OPU i ET...vcera jej vlozili 3rozmrazene embryjka.2-8bunove a to druhe tusim 6.tak ma napadlo ze by ma zaujimalo kolko buniek mali moje zvysne 4po PK a preco ich teda nezamrazili?ale cakali este dalsie 2dni?predpokladam ze na tu mi v GF nik odpoved neda.

katherinesand
16. okt 2009

ahoj callex,
pri PK sa niektore embryjka delia horsie a oni vzdy vyberu tie nejlepsie, ktore ti vlozia. no a potom ak tie ostatne nie su uplne najhorsie, tak ich este nechaju zopar dni, aby videli ci sa dalej delia.
ono to nema vyznam, ak by ich aj skor zamrazili, ak su zle, tak po rozmrazeni sa prestanu delit, takze by si si robila len plane nadeje a zbytocne sa pripravovala na KET.
takze tak 😉

dara112
16. okt 2009

ahojte kocky 🙂 Callex no ono je to komlikovane a ani ja uz tomu nerozumiem lebo nikto nam nikdy nepovedal ze preco ☹ , manzel je ok tam je vsetko v poriadku 🙂 , my sme si zo zaciatku mysleli ze to nebude ziadny problem este aj pozor sme si davali 😉 a ked sme chceli neslo to a nejde to uz par rokov ani normalne a ani ivf-kom, tak som zacala chodit po lekaroch klasika nasledovalo sledovanie ovulacie ok,hormon. profily ok, hsg-ludovo prefuky vaj. tam zistili nepriechodnost na jednej strane tak nasledne bola laparka robena a bolo povedane ze je jedna strana nepriechodna a su tam zrasty ale ze ten vajecnik je lepsi ako teb na druhej strane kde je vajcovod priechodny a to bolo vsetko nic ine mi nerobili, potom sme absolvovali 2 IUI, 3 IVF vsetko v jednom centre kde este my samozrejme za slusny doplatok spravili este hysteroskopiu a zaver ziadny, presiel urcity cas otehotnela som normalne povedane ani neviem ako tesili sme sa nesmierne 🙂 ale v 9-10t. krvacanie a MA, taktiez ziadne vysvetlenie iba ze to sa stava a je to bezne do 3mes.,aj v Košiciach sme boli na imunologii vsetko ok, tak teraz sme sli 4x a mysleli sme ze to vyjde a nic dokonca aj doktor v centre zaujal taky postoj ze ved ked sta uz otehotneli normalne tak neni problem a vidis no a co bude teraz neviem, ja som raz citala pribeh jednej pani a ona tiez mala problem a mala nepriechodny vajcovod a vraj ten by sa mal odstranit a potom sa jej to podarilo ale ved ty doktory su co 😠 ved uvidim co nam teraz povie

lukila
16. okt 2009

Ahojte pipinky. Calex ty nemas ziadnych mrazacikov? Mne zamrazili 3 embrya, tak ked to nevyjde pojdem na KET. Nelly ten druhy test bol tiez negativny? Ja idem v pondelok na krv, uz teraz mam obavy z telefonatu o. hod. Stale spinim a mam z toho strach, neda sa byt optimisticka, aj ked sa o to pokusam, stale mam slzy na krajicku... 😔

dara112
16. okt 2009

Lukila drz sa 🙂 uz to musi byt u niekoho aj pozitivne 😉

callex
16. okt 2009

katherinesand dakujem za vysvetlenie...uz budem kludnejsia.

dara veru aj mne jedna kocka vravela ze po neuspesnych IVF pri nepriechodnych vajcovodoch odporucaju vajcovody odobrat.myslim ze to aj Harbulak hovoril v relaci doma ci ako sa to hovori.alebo som to aj niekde citala.
mozno ti navrhnu opet laparoskopiu aby videli v akom stave su tie vajcovody a potom budete mudrejsi.vyskusaj mojzisovej metodu je vraj dobra na spriechodnenie vajcovodov,okrem ineho.
a takisto by ste asi mali na chvilu vypnut,nemyskiet na to a ono to pride.su take pary ktore to vzdali a zrazu sup boli tehu.

lukila nemam mrazacikov. ☹ vydrz tento vikend nejako.a v pondelok netrpezlivo cakame na spravu.

zajtra idem na lov po novych rifliach a inych veciach..nejako zahadne sa tie veci na mne zmensili. 🙂 asi to ma na svedomi aj stimulka a jedno s druhym.nedavala som si velky pozor ved na co ked budem tehu a teraz hromzim ked sa mam pohodlne obliect.a ja mam taky obrovskz problem kupit nohavice na seba.vsetko mi vzadu odstava a vpredu sa zarezava.to su nervy.fuj neznasam to.

nelly3
16. okt 2009

ahojte, jasne, ze druha krv bola negativna, no uz brucho pobolieva, takze mrcha pride kazdu chvilku,
lukila nadej zomiera posledna, neboj, rienok a ty ako sa citis? aj ides testovat? baby drzim vam moc palce, my sme sa prave s manzelom dneska dohodli, ze na tu konzultaciu ideme, ale asi KET-ko nechame po novom roku, nejako sa nato necitim, bojim sa dalsieho neuspechu, mozno sa aj prirodzene podari, ved aj take su pripady 😉 a aj v praci som toho dost povymeskavala, takze asi tak, ale hlavne slovo bude mat aj tak lekar na konzultacii 😵

matiasko
16. okt 2009

ahojte tak pisala lulu107 ze po ket je tehotna
tak dufam ze uz sa ta smola co tu vladne konecne unavila
aj ona je z gf tak ze babule ktore cakaju v blizkej dobe na testiky moc moc drzim palceky 🙂
mna caka 12.11. laparka v gf a v januari 2 ivf tak dufam ze po odstraneni nefunkcneho a posledneho
vajickovodu sa to konecne podari 😉

moniq
16. okt 2009

jaj krasky, co sa to uz deje,same zle spravy ☹
kamoska sa ma dnes trefne opytala - oplodnuju vas tam vobec... 😒

lolittka
17. okt 2009

naozaj trefne..

lukila
17. okt 2009

Ahojte pipinky, dnes som po spineni zacala krvacat aj ked mi menzes vychadzal na pondelok. Tak asi je to v cudu. Som z toho velmi nervozna a chce sa mi len plakat a plakat. Tak sa netesim na pondelok. Ale z jednej strany aspon budem vediet na com som... ☹ Snad rienok tu eru nepodarkov prelomi. Moniq aj ja som uz nato myslela, ze ci im nejde len o peniaze, biznis je biznis. Hlavne v tejto zlej dobe ☹ Nikomu sa neda verit...

rienok
17. okt 2009

ahojte pipiny, no ja som dnes zacala tak podivuhodne spinit...som 6 den po ET. Rano taky kusocek zafarbeny dohneda vypadol, potom nic az doteraz a teraz slabulinka hneda kvapka....tak neviem, este som to nezabalila ale ze by som este nejak vazne verila neda sa povedat. No co uz tak sa pripravim na 3. IVF, raz to vyjde 😉 ... aj ked na kontrolu mam ist az v stredu tak uvidime co sa dovtedy vyvrbi. Mala som v umysle si robit test, ale asi zbytocne vyhodene peniaze tak si pockam co vyjde z krvi ak teda mrcha nepride skor. Hlavne je sa nevzdavat....ved ako som pisala uz skor, v prirode je len 25% sanca na oplodnenie a to pri uplne zdravej zene a este k tomu mladej. Ja s mojimi 37 rokmi asi nemozem ocakavat zazraky.

nelly drz sa a hlavne to vobec nevzdavaj

lukila takisto drz sa , este nemusi byt nic stratene

dievcence chodi nas sem kolko ? 10, no to je ale veĺmi malo z toho poctu co tam chodi ... tak mozno len tie co chodia na tuto temu maju smolu
😕

nelly3
17. okt 2009

pekny vecer, baby drzte sa, este nic nie je stratene. rienok mas pravdu, mohli by sem chodit aj baby, ktorym sa to podarilo, aspon nas povzbudit a tak. takze supe sem 😉 no mrcha sa mi nejako pomaly rozbieha, brucho pobolieva, ale zatial nic, nech uz sa to spusti, lebo mam aj navaly ako v prechode uffff 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre