Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
3. dec 2010

Volala som embriológiu,ževraj je vyššia šanca pri PK.Vtedy vyberú tie naživotaschopnejšie embriá.Tak mi to vysvetľovala embriologička.Teraz nieviem,čo mám robiť. ☹ Poradte mi!

cherryl
3. dec 2010

@demeeri kolko emryjok mas ? pri mensom pocte sa neodporuca

annamary27
3. dec 2010

@demeeri ahooooooooj ,tak dovolala som sa a sestrička mi vraví STE TEHOTNÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už len,aby sa mi do utorka znásobilo to hcg,nech som trošku kludnejšia 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

demeeri
3. dec 2010

@cherryl Mám tam 6 embrií,ale teraz sa rozrazujú 4.

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 To je SZUPERRRRRR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Gratulujem!!!!!!!
JEEEEJJJJ!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 mala si predlženú kultiváciu?Totižto neviem teraz,čo mám robiť. Asi sa to už nedá odvolať,keď som to chcela.

annamary27
3. dec 2010

@demeeri dakujééééém 😉 ano mala som predlženu kultiváciu. 😵

monka88
3. dec 2010

@annamary27 supeeeer,blahozeeelm,ze si sa pridala ku mneee!! 😀
nasla som Ta v tejto teme,lebo som bola moc zevdavaaa 😀 ake vysoke HCG si mala? a kolky den si vlastne dnes?

demeeri
3. dec 2010

@cherryl Prečo sa neodporúča? A pri 4 ? Mne povedala embriologička,je tým sa vyberajú tie najschopnejšie embriá.

zlatanka30
3. dec 2010

@demeeri do ktoreho car chodis??

cherryl
3. dec 2010

@demeeri ano PK je super vec ale ked mas kopec emryjok lebo stale je tu moznost ze PK nepreziju a skoncia 😒 mne tak na prvom pokuse dali podpisat dopredu n a druhy krat som povedala ze sa dopredu nebudem rozhodovat a tak som PK ani nemala pri 4 embryjkach mi 2 vlozili a 2 ajked nie jeddnotkove zmrazili na prvy krat som zo 4roch mala 2 vlozene a neostalo mi nic

annamary27
3. dec 2010

@smejko
@solinka
@kikus77 ahojte kočeny. Sestrička mi oznámila super správu : STE TEHOTNÁ. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
3. dec 2010

@zlatanka30 Do GynFiv.Veď je to fórum o Gyn Fiv,či nie? 🙂

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

demeeri
3. dec 2010

@cherryl ak neprežijú KP,tak neprežijú ani v maternici.Nie?Práve toto chceme predísť.Aby vložili tie najživotaschopnejšie.

smejko
3. dec 2010

@annamary27 GRATULUJEM MAMINA .... vitaj medzi nami cmuk

zlatanka30
3. dec 2010

@demeeri aha prepac nevsimla som si .ja som na pk doplatila tak ako cherryl.nikdy viac ju nedam.vtedy som bola totalne nasrata.za to ze ju dali . 😠

cherryl
3. dec 2010

@demeeri tazko povedat predsa je to ine prostredie ale pravdepodobne to je
mna len porazalo ze od zaciatku odber ,napichovanie pocet vajicok aspon v mojom pripade vzdy klesal o polovicu a PK to potom len dorazilo do konca 🤐 ked sa zaoberaju len tymi najzivotaschopnejsimi tie ostatne co je snimi su hned na odpis ci co ??

annamary27
3. dec 2010

@smejko dakujem,ale ešte s tou maminou som trochu opatrná 😵 😵 😵 😵 😵 😵

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 Som z toho KET nervozná.Ráno ma muž dovezie do centra,ale domov žaľ už musím cestovať sama vlakom.Bolo by lepšie autom,ale žiaľ to teraz takto vyšlo. 😒 😒 😒
Dosť ma to znervoznilo aj s tou PK,niektorá je za,niekto proti.Teraz neviem,či to robím správne.A pri kontrole mi to doktorka ani nespomenula.Keď som sa na to pýtala,tak vraj sa to pri KET nerobí. 😖 😖 😖

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 Som z toho KET nervozná.Ráno ma muž dovezie do centra,ale domov žaľ už musím cestovať sama vlakom.Bolo by lepšie autom,ale žiaľ to teraz takto vyšlo. 😒 😒 😒
Dosť ma to znervoznilo aj s tou PK,niektorá je za,niekto proti.Teraz neviem,či to robím správne.A pri kontrole mi to doktorka ani nespomenula.Keď som sa na to pýtala,tak vraj sa to pri KET nerobí. 😖 😖 😖

annamary27
3. dec 2010

@demeeri fíha,tak to ti nezávidím to cestovanie v tomto počasí,moc si dávaj pozor,aby si sa nešmykla niekde a nedolámala.O embryjká sa neboj,ked sa maju uchytiť tak to urobí aj dvojbunkové a už sa ťa nepustí,držím palce.Zajtra ideš na KET?Mna sa sestrička pýtala,či som mala čerstvé embryjká alebo zmrazené,že by aj v tom bol rozdiel pri hcg?

demeeri
3. dec 2010

@annamary27 Neviem,čo v tom je rozdieľ.Možno sa spýtala iba zo zvadavosti. 😉 🙂 Veď práve som o tom rozmýšlala,ak sa má uchytiť,tak sa uchytý samo.Myslým ,že zasa budem zbytočne vyhadzovať peniaze za nič. 😠 Už nemožem dovolať na embriológiu 😒 Pojdem na vklad v pondelok.Ešte mi budú volať,či embrijká prežili. 😵

katuliks
3. dec 2010

@annamary27 strasne moc Ti gratulujem a som rada,ze Ti to vyslo.Je to nadherny pocit ked Ti to sestricka povie do telefonu, co?

misselka77
3. dec 2010

@annamary27 ahooooj 😀 . Dlho som tu nebola, ale dnes som nakukla, co je nove, a tato spravicka je supeeeer 😀 😀 😀 . Tak som ti drzkala palceky. silnooooo. Tesiim sa s tebou.

annamary27
3. dec 2010

@katuliks bolo to super,len som ju slabo počula,lebo som krepčila na balkone a akurát išli autá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nechcela som,aby ma svokra počula,že už telefonujem,hi hi.,lebo som jej vravela,že výsledky až po 15tej,aby za mnou nechodila.

annamary27
3. dec 2010

@misselka77 dakujem,moja,určite to sem aj ty čoskoro napíšeš,verím tomu 😵 😵 😵 😵

alabu
3. dec 2010

ahojte 😉 Baby, ked je kontrola cez vikend beru aj krv? lebo zajtra mam kontrolu na 9DC...a je tu niekto kto je na tom zhruba ako ja? ci budem mat pri odbere spolocnost 😀

@annamary27 blahozelam🙂...to budu krasne Vianoce🙂))))))))))))))))))))

renattka24
3. dec 2010

Ahojte babenky.Chcem sa spytat ci je tu nejaka zena co ma endometriozu a bola na ICSI???Aku mam sancu....
Ja som po odbere vajicok ale kedze som mala tazku stimulaciu vajecnikov tak musim cakat na menstruaciu kym sa mi stiahnu vajecniky a potom by mi mali vkladat embrio.Ale zistila som ze mam uzivat Estrofem, ale kedze mam Endometriozu tak ich nemozem uzivat,su ine lieky nejake, ktore mi mozu predpisat???
Dakujem velmi pekne za odpovede.pa

annamary27
3. dec 2010

@alabu dakujem,ak ideš na kontrolu počas stimulky,tak určite beru aj krv a budu ti oni volať další postup,ak chodíš do GF v Blave,kam aj ja.

alabu
4. dec 2010

@annamary27 ano jasne GF BA 😉 uz som tam rano bola...ma prekvapilo ze aj cez vikend maju niekoho v labaku 😀 tak mam upravene pichanie a v utorok idem znova....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre