Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

martinkahc
14. feb 2013

@marverka Ahoj. ja chodim k DR. Drabkovi, ale zatial som bola u neho len prvy krat a to
mi len spravil odbery a vytery. Teraz cakam na vysledky a opat tam idem v polovicke marca. Prvy dojem urobil v celku fajn. Bol mily a sympaticky. Ale uvidim casom . Aspon tolko 🙂

katty5
14. feb 2013

Ahojte baby ... Tento mesiac sa k Vam tiež pridávam a začínam 1 IVF+ICSI. Začínam 24 DC, tj. 26.2. ... už sa mi to celkom blíži, preto sa chcem už dopredu informovať čo a ako prebieha. Mám dlhý protokol - Diphereline, Gonal F, Luveris, Pregnyl. Je tu niektorá z Vás, ktorá mala alebo má tiež takýto protokol? Ďakujem 🙂

eri6
14. feb 2013

@katty5 ahoj, ja som mala dlhý protokol a mala som aj presne tieto injekcie. Injekcie mi pichal manžel. Najprv som začala s diphereline, potom som čakala na ms, nezľakni sa, ak by Ti náhodou strošku meškala, ja som bola z toho prekvapená, ale baby tu na MK, ma ukľudnili, že je to OK, ale nemusí Ti meškať. Cez ms medzi 2.-4.dňom som išla na krv a sono, medzi 14.-15.hod som si zavolala a povedali mi čo ďalej, telefonovať budeš v tomto čase, nasledoval Gonal F. Znášala som injekcie dobre sem-tam trošku štipkali, ale nebolo to nič🙂 Luveris som mala krátko, na ten tretí ako som s ním začala mi povedali, že večer už len pregnyl, dala som si ho pichnúť o 22.hod a o 2 dni na to som išla na OPU. Nemožem sa na nič a nikoho sťažovať, mám len dobré skúsenosti v GF. Všetko ide rýchlo a ani sa nenazdáš a budeš riešiť ET. Nemaj zo stimulácie strach, vždy Ti povedia čo bude nasledovať a keby si v tom nemala jasno, tu na MK sa nájde nejaká zlatá baba, ktorá Ti poradí a povzbudí Ťa🙂 Držím Ti palce, nech Ti to ubúda a hlavne nech to dobre dopadne.

eri6
14. feb 2013

Ahojte baby, tak zajtra mám teda 9deň, po ET a idem na krv. Na to, aby som si urobila test som odvahu nenašla, tak ako som Vám už písala. Dnes som si aj poplakala z tých všetkých zmiešaných pocitov. Tak mi držte paste a ďakujem za podporu...🙂

katty5
14. feb 2013

@eri6 dakujem pekne, urcite sa budem ešte veľa veľa pýtať ale nejako to už zvládneme 🙂 Ty ako si teraz na tom? Máš to už všetko za sebou?

hrustik1
14. feb 2013

@eri6 zajtra drzim palce, aby tam uz bolo pekne hcg 🙂

katty5
14. feb 2013

@eri6 držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

luanna
14. feb 2013

@eri6 drzim palce!!! 🙂

marverka
14. feb 2013

@martinkahc ahoj, dik za odpoved, ake odbery a vytery, mne nic take nerobili v cAR?

luanna
15. feb 2013

Ahojte🙂 tak prvy diphereline pichnuty 🙂 mozem pichat od zajtra az vecer? Nebude to vadit, ze?

azzura
15. feb 2013

@luanna cau, jasne aj mne prvy pichli setricky v CAR a teraz si picham uz o 18hod 😉 . Tvoje 1.IVF?

luanna
15. feb 2013

@azzura ano, moje prve🙂

boobaa
15. feb 2013

baby, všetky ktoré máte problém so spermiogramom - pohyblivosť, rýchlosť, množstvo, a preto idete na IUI, vrelo vám odporúčan PROFERTIL + BIO extrakt MACA, po 3 mesačnej kúre mám môj priatel o 150 % väčší obsah spermií a perfektnú rýchlosť a pohyblivosť. Lekár - Harbulák nás pochválil a sám sa čudoval a pýtal sa ma čo zázračné sme spravili. Moc sa tešíííííím 😀 všetkým bojovníčkam odporúčam!

azzura
15. feb 2013

@luanna tak držím palce aby bolo aj posledne

luanna
15. feb 2013

@azzura dakujem 🙂

danulienka78
15. feb 2013

@martinkahc chodíš dr. marekovi drábekovi do gyn fivu? ja som k nemu prvýkrát objednaná v stredu. ale neviem sa rozhodnúť, tuším lepšie veci čítam o Harbulákovi? a to hned na 1. stretnutí ti robil tie odbery? a urobili aj spg partnerovi?

danulienka78
15. feb 2013

@boobaa prosím ťa, užívala si macu aj ty alebo len partner? partner užíval prášok alebo kapsuly?

pancuska
15. feb 2013

@eri6 drzim palce a uz teraz sa potichu tesim na pozitivny vysledok o 14h.... potom sa opytaj aj na HCG 😉

boobaa
15. feb 2013

@danulienka78 iba partner, nakoľko mal slabý spermiogram, ja som užívlala kvapky od Valoviča - femi, na vaječníky. na tie sú veľmi dobré odporúčanie. sú čisto bylinkové. upravujú cyklus, posilnuju maternicu a vaječníky. veľa dievčatám pomohli otehotnieť, vyskúšaj ich, stoja 6 - 7 eur

boobaa
15. feb 2013

smutné je že žiadny gynekológ v centre reprodukcie vám neodporúči PROFIRTEL a MACA a iné prírodné prípravky, lebo by došli o kšeft ! 😠 a ono to fakt funguje. určite že nie na všetky diagnozy, ale verím že vo vela prípadoch áno

danulienka78
15. feb 2013

@boobaa tie kvapky sa dajú kúpiť v lekárni? a macu ste kde kupovali?

boobaa
15. feb 2013

@danulienka78 kvapky aj MACA v lekárni, ja som problém nemala zo zohnaním. až na jednu lekáreň v Petržalke v BA, kde nevedeli čo je MACA, ale napríklad v Gynfive je lekáren a tam mi to ponúkla sama lekárnička a profertil tam majú za super cenu 129 eur. inde sto toto 3balenie 140 eur

eri6
15. feb 2013

@pancuska tak poviem Ti teda aj Vám, od včera som sa pripravovala na najhoršie, opať som si poplakala, ísť na krv bolo to najmenej, ale nabrať odvahu a zavolať bolo za posledné dni to najhoršie a oni mi povedia, ste tehotná🙂)) na 9 deň od ET je hodnota hcg 134. Teším sa potichučky, a zároveň sa ešte bojím tešiť...

luanna
15. feb 2013

@eri6 super, tesim tesim 🙂

marverka
15. feb 2013

ahojte, niekto tu na fore mi poradil aby som si dala urobit novy HP, vysledok mam vysoky testosteron ☹ ☹ , co to znamená pre mna, neviete mi niektora poradit??dakujem 🙂 🙂

monosana
15. feb 2013

@marverka no, ja ked som mala vysoky testosteron, nemala som ani menzes, nie to este ovulaciu. Absolutne som nemala ziadny cyklus. Takze z mojho pohladu to bol dost velky problem. Ale podla toho v akej miere to mas zvysene. MOzes mat iba trosku, a potom nemusis mat take iste velke problemy. Dostavala som hormonalniu liecbu dost dlho, no potom sa mi to upravilo (klop klop). Drz sa! 🙂

mortaliska
15. feb 2013

@eri6
Tesim sa s tebou velmi velmi! 🙂

marverka
15. feb 2013

@monosana vraj je viac zvyseny ☹ neviem co to presne znamena, ale mam extremne slabu mens, alebo mi nepride 2 mesiace a nijak sa na to neliecim.

monosana
15. feb 2013

@marverka nooo, presne tie problemy s MS su kvoli tomuto. Mali by ti dat zenske hormony, aby sa ti to upravilo. Mas to uz davno? Myslim tie problemy s ms? Lebo ked ano, tak samo sa to asi neupravi a mali by ti dat nejaku liecbu. Aj ja som sa len tak dala do poriadku. Mne povedali, ze zenske hormony mam len tolko, ako zena v prechode a mam 27 😅

marverka
15. feb 2013

no ja navstevujem CAR, pred pol rokom som mala malo zvyseny ale teraz to je horsie...ale nic mi na to nedavaju , tak neviem...ty si co brala??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre