Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
29. jún 2012

@mortiiss drzim palceky.

dadenka111
29. jún 2012

@alibabaa ahoj citam spatne. mrzi ma, ze test mas negativny. dnes si bola na krvicke? snad je este nadej. vela sily. ☹

dadenka111
29. jún 2012

@adija13 hej bola super zabava. spravime este stretko 😉 vela zdravicka malinkej posielam...

given
29. jún 2012

@dadenka111 A ta nasa Marus, ze aka vtipna zena 😀 😀

dadenka111
29. jún 2012

@given presne tak som si ju predstavovala. 🙂 uz mi stacili jej hlasky tu na MK. 😀 😀 😀

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 je tam, je tam, ty naša tehuľka 🙂

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa hehe. 😉 jeee je
inac normalne si ma spochybnila, ked si mi brala ten nakup. ze by som si mala davat vacsi pozor? ja som ho vytiahla hore tie nase 3 poschodia a dost som sa zadychala. preto som robila test ci naaahodou som im neublizila. budem sa setrit slubujem. 😔

maruskaaaa
29. jún 2012

@given že vtipná....no niekto si tu robí zo mňa srandičky 🙂 😀 baby boli ste úžasné, dobre sa mi s vami kecalo

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 no vidíš, už si musíš dávať pozor, keď môžem, pomôžem 😀 😀 😀 Ja som teraz vstala a pekne sa mi o včerajšom stretku snívalo 😀

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 však ty si ma hneď spoznala, som si myslela, že sa budem nejak maskovať 😀 ale bola som odhalená

alibabaa
29. jún 2012

@dadenka111 na dalsie ak bude v lepsom termine, sa pridam aj ja 😉

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa tak nam porozpravaj co sa ti snivalo 😝
bolo to lahke ta spoznat. velmi dobre indicie som mala od teba 😀 a kde sa ti stratila ta fotka? haa?
@alibabaa budeme radi, ak sa pridas k nam. to bude babinec 🙂 jeej

maruskaaaa
29. jún 2012

@dadenka111 všetko zo včerajška sa mi snívala, že repetééééé a že sme boli až do rána a že vôbec sme si neuvedomili že je tma 😀 veru, prezradila som ti dosť indícií a však som vás hľadala tak opatrne, že ktoré to môžu byť 😀 ale z boku sa podobáš, tak keď som ťa zazrela, tak som vedelaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

mortiiss
29. jún 2012

Kočky, tak ja uz som od lekara spaaat. Vsetko je v poriadku , babatko zije, hybe sa, velkostou zodpoveda 9 tyzdnu, znamky po odlucovani sliznice nie su , najpravdepodobnejsia je stara blood este z pred minulych menz. Mam nasadit utros zas 🙂 : Nabuduce asi posluchnem radsej vas ... som ho vysadila hrdinka, mohla som si usetrit tento stres.

Jeeeej, gelinka uz bude mat o chvilu chrobackov u seba 😵

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss hlasim 2 krasne blastocysty u maminky, uz oddychujem 😵 ostatne sa krasne delia,mam volat v pondelok kolko ich nakoniec zamrazili

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 😵 😵 😵 tak drzim palce maminke aj chrustikom .. istotne budu sa aj v brusku dobre vyvijat.

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss tesim sa, ze si v poriadku 🙂

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 dakujem 😵 aj ja sa tesim .... babenko uz ma 2 cm .. 🙂

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 a ako prebiehal ET ... pekny pocit, vsak?

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss uz rastie 😀 ale to uz je dost velke a v pondelok ides zas k dr? blba otazka, je to jedno ako lezim, ci na boku a tak? 😀

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 nejdem, najblizsie idem 13.7. to uz dostanem tehu knizku 🙂 Len mam hned ist na pohotovost, keby naaaahodou sa to spinenie zosilnovalo do blood. Ale ukludnil ma, ze zo sona je vsetko v poriadku. A zda sa mi, ze uz to prestalo, tak snad pohoda.

Ja som lezala na bruchu prve tyzdne, ale mrnusek mi dal znamenie, ze ho tlacim , vzdy som sa obudila na krc v bruchu, tak som sa dala na bok. Ved uvidis, ako Ti bude najlepsie...telo Ti napovie 😀 . Ale este si polez na brusine, lebo o par mesiacov uz budes len na chrbte spavat 😀 😀

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss hej, super pocit, ze je po vsetkom a konecne su u mna 🙂 isla som zozadu dovnutra, lebo nemali volne, dnes bolo 5 ks OPU, vyzliekala som sa tam kde muzi toto .... hm 😀 isla som na stol, robil dr. harbulak, vrazil mi tam daco co bolelo, ale len chvilu, cely cas tam stala aj emryologicka a usmievala sa, potom spravil sono a kyvol jej, ze ok, doniesla embryjka a zaviedol dnu, potom ukazal na sono, ze v tej tekutinke su moje embryjka 😀 a to bolo vsetko, poprial mi stastie a odisiel, sesricka ma prikryla a chvilu som lezala a potom som isla 🙂

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss a to uz dnes mam na bruchu? 😀

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 a čúraní co ? 😀

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 potom sa nezlakni, neviem, ci spolu s embryjkami davaju aj nieco dovnutra, ale zo mna asi na 2-3 den vypadlo pri curani nieco ... take priesvitne, ako kustek nejakeho obalu, miniaturne ...

mortiiss
29. jún 2012

ale rozmyslam, ze to mohol byt aj zbytok utrosa 😀
@gelinka75

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss od rana som furt chodila cikat, kym sme dosli do centra tak zas trebalo, tak som isla odcurat 😀 😀 😀 sekla som to asi v polke, dvtedy som nebola, ale uz asi mozem 😀

dadenka111
29. jún 2012

@gelinka75 😀

evulik222
29. jún 2012

Ahojte kocky, ako sa mate? jeeej, vy ste mali stretko? 🙂

ivka3901
29. jún 2012

@dadenka111 gratulujem nech je teraz čoraz viac silnejšia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre