Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 ked z tohoto nic nebude chceme pauzu.vypnut aspon na pol roka.a budeme setrit a sme rozhodnuty ze pojdeme na IVF pravdepodobne 😉 ale az bud.rok.tento uz nechcem nic riesit. 😉😉

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa musime bojovat, nezostava nam nic ine, troska si oddychnes a zacnes znova 🙂

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 presne tak😉 nazbieram sil,optimizmu a bude dobre.len teraz uz vsetko doslo ☹ tak sa pozbierame aj s mm a budeme pokracovat 😉

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa bola si u stenovej? co ti povedala, ze to zastavia?

bimbo37
13. júl 2012

už nech je 14.00 hod 🙂

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 To je za chvíľu 😉 Čakáš na výsledky ?

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka jj, už sa neviem dočkať 🙂

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Bola si na IUI alebo IVF?

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka na IVF, na prvom, tak som zvedavá

gelinka75
13. júl 2012

@bimbo37 drzim palce, robila si aj testik? 🙂

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Aj si testovala? Dnes máš prvú krv na 10.deň od ET? Juuuj silno držím palce 😵

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka nee, netestovala, na čo, veď dnes sa dozviem 🙂, ano dnes je 10 deň. Diki diki.

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Ja by som nevydržala, teda som nevydržala 😀 Aké máš z toho pocity, cítiš niečo?

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka no ja som zase ten typ, že proste bude to tak alebo tak, či si urobím test skôr alebo nie, nič to nezmení. Pocity - hm, neviem. občas mi je tak ako na vracanie, ale inak pohoda, nemám žiadne špinenie, nič. tak uvidíme.

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka a ty si ako dopadla, lebo nečítam to tu všetko spätne, a chodím sem len občas 🙂

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 no nie nejaka ina ma vysetrovala dnes este som ju nemala nikdy. boo tam hrozne moc ludi tak robili vsetci vsetko. povedala ze sa uvidi podla hormonov ako nahle klesnu alebo sa ani nepohnu je zbytocne pokracovat ☹ uvidime modlim sa aby stupli moc 🙂

mistisa
13. júl 2012

@bimbo37 ajoj prajem ti nech je ten telefonat najstastnejsi na svete 🙂 🙂

bimbo37
13. júl 2012

@mistisa ďakujem, aj ja tebe držím palce 🙂

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Ja som takto 😵 Potvrdené tehu, 2.8. ma čaká prvé sono v gyn five 😉

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka no tak veľká gratulácia, a mala si prvé IVF, či?

sheronka
13. júl 2012

@bimbo37 Áno to bolo moje 1.IVF a verím, že aj posledné 😉 A dúfam, že aj tvoje bude posledné 🙂

bimbo37
13. júl 2012

@sheronka hehe, no v to verím aj ja, ved uvidíme. to je paráda, že ti to vyšlo na prvý krát.

mistisa
13. júl 2012

@bimbo37 daj hned vediet 🙂 ja som dnes bola v GF tiez na krv a sono ale mna dobre spravy asi necakaju ☹ co uz dame pauzu a ta vsetko zahoji. 🙂 Mam male foliky este sme sa ani k jednomu IUI nedostali lebo mi nerastu foliky.uz som aj po laparke stimuluju ma uz injekciami merional a stale nic ☹

bimbo37
13. júl 2012

@mistisa to ma mrzí, ja som si tiež už prešla dvomi laparoskopiami, jedným HSG rengénom - čo bola bolesť jak sviňa, a absolvovala som 3 x IUI a nič. Tak dúfam, že teraz to klapne. Ja v podstate nemám nejaké veľké zdravotné problémy, raz som potratila v 4 mesiaci - to som ostala normálne tehotná, to bolo cca 4 roky dozadu a od vtedy nemôžem otehotnieť. Mám len otočenú maternicu a priateľovi povedali, že by mohol robiť darcu spermií. 🙂. Tak uvidíme ako to dopadne.

mistisa
13. júl 2012

@bimbo37 moc moc ti drzim palceky 🙂 si bola dnes ze? mozno sme sa aj videli 🙂 ani nevieme o tom 🙂 joj to ma mrzi s tym potratom. to ste uz dost IUI mali ti poviem.no mne tiez chceli najskor ten rengen ale potom zistili ze mam PCOS a mala som hrube steny vajecnikov a neprepustai vajka takze ovula nikdy nebola.tak som musela rovno na laparku lebo mi ich museli osetrit a popri tom zistili ze som mala velmi tazko priechodne vajickovody. na 4 krat mi vstrekovali tekutinku no nastastie sa nakoniec podarilo potvrdit priechodnost. ale vajecniky sa stale nedaju prebrat. nechapem uz druhy mesiac stimulujeme od laparky a stale nic ☹ no co uz uvidime co dnes povedia 🙂 hned napis ako si dopadla. 🙂 musia to byt riadne nervy ved ja mam nervy a jedna sa len o folikulometriu kde dokonca skoro viem ze bud zrusia stimulaciu opat alebo daju dalsiu kontrolu. :-/

bimbo37
13. júl 2012

@mistisa no ozvem sa. neboj dáš si ked tak pauzu a potom sa to podarí.

anjelicek27
13. júl 2012

@gelinka75 Ked som tie injekcie 1 x videla, som si myslela, ze tie hrubsie ruzove su tiez na pichanie, tak som sa zlakla 🙂
Dufam, ze to vyjde a aj tebe ket.

mortiiss
13. júl 2012

Ahojte, kočky...tak po kontrole vsetko o.k. Naše dieťatko už má 4cm, je čiperné, pláva si, hýbe sa, videla som ho na sone, mrňuska malinkého 🙂 . Brali mi krv na tie testy, na vyvojove poruchy a tak. Buduci tyzden uz dostanem preukaz, a budem oficialne nastavajuca mamina 🙂 Fuuuuu, strasne rychlo to uteka, blizi sa koniec 1.trimestra, co mi pripomina, ze musim vymenit vitaminy babyplan za vitaminy mama. 🙂

gelinka75
13. júl 2012

@anjelicek27 tie ruzove by mali byt do svalu 🙂

anjelicek27
13. júl 2012

Vraj tie ruzove mozu byt len na zmiesanie a pichat sa moze so zltymi. No neviem, ale ruzove su mi nesympaticke 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre