Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
17. aug 2012

@bimbo37 ďakujem ti pekne, dúfam, že sa podarí oplodniť aspoň nejaké 🙂

gelinka75
17. aug 2012

@bola som v ruzinove tam dole ako volakedy bol urgentny prijem, aj nam povedali, ze tam uz nie je pohotovost, ze je to v nejakej zltej budove, to sme ani nevedeli, davno som tam nebola, ale bol tam prijem do nemocnice, bolo tam inak dost ludi aj vtedy vecer, tak sa sestricka isla spytat dovnutra ci mi to pichnu a vysla, ze ok, ze ma budu volat, tak som potom chvilu cakala a zobrali ma nacas, pytala som sa co platim a ze nic, tak som sa podakovala a isla 😀 tak som super usetrila, ze? 😀

maruskaaaa
17. aug 2012

@gelinka75 dnes mám volať ohľadom výsledkov krvi, tak sa na to opýtam, oni mi majú tuším povedať aj dávku že? 🙂

bimbo37
17. aug 2012

@gelinka75 no jo, viem, no teraz je to rozdelené už, na ten urgentný príjem a na pohotovosť, a na tej normálne platíš 🙂. takže si super pochodila a mala si šťastie 🙂

maruskaaaa
17. aug 2012

@dadenka111 Daduš, ja keď počujem slovo ihla bolí ma všetko. Ruky mám už dopichané a bolia, tak preto si robím srandu. Ty by si ma pichla určite dobre, škoda že musíš tie zemáky riešiť. 😉 😉 😉

mortiiss
17. aug 2012

Ahojte, kočičky. Tak sa hlasim z dalsej kontroly. Vse je v poriadku. Malinke krasne rastie, ucebnicovo, podla mrchy mame termin 6.2. a podla vyvoja 5.2. Este je o den popredu, cukricek nas. Som na neho/nu hrda. To spinenie - ze po tehotenskej stranke je vsetko ako ma byt, aj babenko, aj placenta. V podstate nevieme, z coho to je - asi este pozostatky zo zahniezdovania. Ale to tak teda muselo vnutri krvacat dobre, ked to 4 mesiace vyteka 🙂 . No ale verim lekarovi, ze je to o.k.

maruskaaaa
17. aug 2012

@gelinka75 nestraš, ja sa asi doseriem z toho, ale keď sme už zvládli doma 3inj, v GF jednu, tak ďalšiu hádam prežijem. Auuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
17. aug 2012

@dadenka111 Daduš, keď dáme všetko na ISCI, tak ich časť vedia zmraziť hneď a časť na PK že? 😉

mortiiss
17. aug 2012

Inak, zabuchla som sa do tohto kocika - po lete ho uz aj ideme objednat. Priznacny pre babenko dvoch ortodoxnych metalistov 😀

mortiiss
17. aug 2012

@maruskaaaa jeej, Ty uz mas o chvilu den D...drzim palce. Ale ozaj - ako kocky hovorili, ak mas OPU v nedelu, Pregnyl pichas dnes o 22.00

maruskaaaa
17. aug 2012

@mortiiss Ďakujem moja. To som si len ja myslela že pregnyl zajtra, tak bude dnes 😉

gelinka75
17. aug 2012

@mortiiss tesim sa s tebou, ze je vsetko OK a aj kocik ste pekny vybrali, presne pre vas, ja uz som minule po ET tiez kukala po kocikoch, tak mozno aj teraz budem, vsak keby to vyslo aj tak budeme potrebovat 😀

mimi1111
17. aug 2012

@annamary27 fuuu no pekne a ja pijem maximalne litrovku a pol ja som teraz ako baloon 😒

mimi1111
17. aug 2012

@maruskaaaa dnes som bola aj ja na krv a sono a doktorka povedala ze uz to zacina ked mi robila sono tak si este pockam na odber uvidime dnes mam o druhej volat ako dalej

dadenka111
17. aug 2012

@maruskaaaa no to podla toho kolko sa vam oplodni ti embryologicka navrhne pocet ktore kam. ale tusim tak 6 davaju bezne na PK a vsetky ostatne na mrazak. ak pojdete do embryoskopu tak tusim tam mozes mat max. 12Ecok

mortiiss
17. aug 2012

@gelinka75 kočičko, čoskoro budes vyberat kocik tiez, neboj nic.

maruskaaaa
17. aug 2012

@mimi1111 Tak ty si bola tiež dnes na kontrole v GF že? O koľkej si tam bola?

dadenka111
17. aug 2012

@mortiiss fakt som nevedela, ze maju kociky aj pre metalistov 😀 tak toto je poriadny black metaaaal 😎
haha tvoja fotka ti vykukla po dlhej dobe jeeej

maruskaaaa
17. aug 2012

@dadenka111 no uvidíme, koľko ich bude 🙂

mortiiss
17. aug 2012

@dadenka111 ze ? 😀 ale vazne, cela ta kolekcia (Dorjan) je fantasticka , vydarena. Hned nam padla do oka. Este chvilu pockame, a ked sa nam bude pacit aj o mesiac, tak ho objedname.

mimi1111
17. aug 2012

@maruskaaaa od pol osmej do pol deviatej.ked sme prisli tak sme cakali az na chodbe ale rychlo to islo.je mozne ze sme sa stretli 🙂

dadenka111
17. aug 2012

@mortiiss 🙂

maruskaaaa
17. aug 2012

@mimi1111 ja som prišla o 7.15-7.20. Ja som sedela pred 1 ambulanciou, mala som také žlté triko. A rada bola poriadna. Tak možno sme sa stretli 🙂

ivka3901
17. aug 2012

@gelinka75 ešte sa ozvem,lebo toto budú nejaké tabletky,ale tiež ak budú robiť drahému zle tak ich prestane brať okamžite

belalinda
17. aug 2012

@minis no tak nejak som aj ja pocitala, buduci tyzden si to obvolam a potom ten dalsi odbery... Veru veru uz nech to mame za sebou! Presne viem co myslis 😉 xixi
Ale uz nam to pomalicky ale isto ubuda 🙂 a coskoro nam bude zase pribudat (brusko) 🙂
Ja som na anestezilogicke objednana 11., dva dni pred lsk... Objednala som sa hned ako som dohodla predoperacne s mudr....
Inac co nove v Nitre? 😉

javorunka
17. aug 2012

ahojte baby chcem sa vas spytat ja uz som mola sa zaregistrovat teraz cakam na mrchu a 3den tam mam ist co bude dalej a kolko to asi stoji nam uz robiltaketo vysetrenia moj lekar ale ja som zdrava manzel tiez a nevie nikdo preco sa nam nedari uz 4roky a tuzba je velka

belalinda
17. aug 2012

@dadenka111 a nemohol by ten prednisom predpisat hned? Statisticky tretie sa uchyti, ale ked nie tak stvrte s prednisonom ale to si uz budes hradit cele??? Ci uz aj tieto ivfka si hradis cele?
Kazdopadne, vidim ze Tebe sa uz povenovali v GF celkom dost, teraz sa budu venovat inym kockam co su kratsie v GF a Ty pekne krasne pojdes na matersku! 😉
Tentokrat to uz isto vyjde! 🙂

belalinda
17. aug 2012

@javorunka Ahoj, ja som v GF tiez len velmi kratko, a tiez mi moja doki robila rozne vysetrenia, ale v centre su lekari, ktori sa venuju iba tejto problematike a vidia viacej suvislosti... Ked si Ta poriadne sami vysetria tak navrhnu co a ako dalej. Kedze sa Vam dlho nedari urcite tam bude nejaky hacik a oni nan urcite coskoro pridu a potom uz to pojde jedna radost 😉 Mas za sebou aj laparoskopiu?

pancuska
17. aug 2012

cawte baby!!! strasne vas prosim,neviete mi poradit nieco na posilnenie imunity? je tu vsetko len pre babatka a to som rozhodne neni....tak ma napadlo ze vy ste uz take zbehnute ci mi nebudete vediet poradit???!!!! 😉

javorunka
17. aug 2012

@belalinda ahoj mam zasebou aj laparo robili mi ju asi pred dvoma lebo troma rokmi ani to ale vsetci davaju zavinu tomu ze som baculata ale ked som sa vydavala mala som normalnu vahu az kym mi moj doki nezacal davat klostibegin stoho som zacala priberat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre