Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
26. máj 2011

@zuzancek22 mam VZP. A ty si tiez v GF?

alibabaa
26. máj 2011

@zuzancek22 mne ju schvalovali 4 tyzdne..

elise
26. máj 2011

ahojte babulky🙂 včer som bola u doktorky sa dať vypísať do práce, som sa pýtala na ten ustrogestan, že či mám dalej vkladať alebo ho môžem zapíjať lebo že ma dosť svrbí, ona mi povedala že pri transfere si ho musím vkladať ak chcem aby sa bábenka udržali, tak vkladám, lebo že vraj inak sa rozkladaju a pôsobia ked sa zapijaju pravidelne, čo vraj môže viesť k potratu. takže vkladám ostošesť🙂

elise
26. máj 2011

@miskab mne mrcha neprišla tak som šla na 42 den do centra, spravili ultrazvuk a zistili mi cystu tu na druhý den odstrelili a mrcha sa rozbehla🙂 určite tam zájdi a ešte dačo čo ked budeš už tehulka? aj test ti pre istotu spravia ak sa im nebude zdať ultrazvuk

tinasc
26. máj 2011

@elise ja tiež vkladám, len včera sa nedalo, tak som ho zapila... no ale už to robiť nebudem jednak som sa cítila dosť mizerne a bolo to iba raz, lebo sa to nedalo... ono sestrička vravela, že párkrát sa to urobiť dá, že sa zapije, ale že sa má vkladať, lebo tam je to účinnejšie 🙂

tinasc
26. máj 2011

@elise a ozaj ako sa cítiš? po transfere si niečo cítila, alebo nič? nejako si sa šetrila? inak som sa hrozne smiala, lebo včera mi sestrička dala správu, akože vložené dve embryá a pod... ale okrem iného tam stálo že poučená o prípadnom hyperstimulačnom syndróme... sranda od začiatku stimulky, ako mi lekár predpísal injekcie, boli kontroly o hypestimuláku nepadlo ani len jedno jediné slovo... kebyže tu sa o tomto nepíše tak o tom ani neviem 😉

elise
26. máj 2011

@tinasc a ako sa cítiš?

tinasc
26. máj 2011

@elise ja práveže nijako, ani po punkcii ani po vklade som nič necítila, trošku cítim podbruško, ale to nie je nič 😉

elise
26. máj 2011

@tinasc nech sa ti bábenka držia a kolko si si dala vložiť 2? aj mrazíte?

miskab
26. máj 2011

@elise ja som si dnes test robila pre istotu ale nic tam nebolo, tak tehu nie som, sa bojim aby sa mi cysty neurobili, no uvidim mam prist po vikende ked nedostanem, a ked dostanem tak normalne na 4 -ty den menzesu.

tinasc
26. máj 2011

@elise hej mám dve, zajtra si mám volať ako sa mi držia ešte tie dve čo nám zostali, či budú vhodné na mrazenie 😉 dúfam, že áno... ty si koľko od transferu?

elise
26. máj 2011

@tinasc od soboty 6 den ak rátam aj sobotu ako 1. dnes som testovala a je tam slabunká druhá čiarka 😀

tinasc
26. máj 2011

@elise deň transferu je nultý... no ty brďo tak to už hej 🙂 super, super 🙂

tinasc
26. máj 2011

@elise aj máš nejaké pocity?

elise
26. máj 2011

@tinasc začína mi byť zle, taku čudnu chuť v ustach a som hladná jak keby som nič nejedla, a v bušku ako keby črevná burka

tinasc
26. máj 2011

@elise ja som hladná už teraz 😀 ale len tak ďalej, nech čiarka na teste silnie 🙂

elise
26. máj 2011

@tinasc ja dufam že bude🙂
@wewulka ako sa máš? ako ti je?

tinasc
26. máj 2011

@elise aj ja už chcem byť tak ďaleko...
veru wewulka sa nám akosi stratila 🙂

elise
26. máj 2011

@tinasc asi si vychutnáva tehulkovanie, mala isť teraz na drhý test tak dufam že je v poriadku

tinasc
26. máj 2011

@elise určite je v poriadku a aj tebe to krvička potvrdí 🙂

zuzancek22
27. máj 2011

@nalada ano som tiež v GF, ale ja mam poisťovňu dôvera. tak uvidím aký su rýchly

nalada
27. máj 2011

@zuzancek22 treba len trpezlivosť - toto je len začiatok. Daj vedieť, keď to budeš mať schválené, ako pokračuješ.

danka483
27. máj 2011

@miskab no tak to ti teda nezávidím ale uvidíš všetko bude ok, ja som dnes absolvovala predoperačné tak dúfam že ich budem mať do zákroku platné 😒 ak nie tak ma drbne opäť to dokola riešiť....

tinasc
27. máj 2011

@danka483 neboj sa budeš ich mať platné, ono sa na to neprihliada tak dôkladne ako keby si išla na nejakú operáciu mne to vravela sestrička, tam vlastne ide o to, aby internista napísal, že môžeš byť uspatá 🙂

elise
27. máj 2011

@danka483 interné vyšetrenie je platné 2 mesiace🙂

tinasc
27. máj 2011

@elise no ako sa máš?

miskab
27. máj 2011

@danka483 no sak aj ja mam ist v pondelok na predoperacne, a to nemam este ani menzes tak dufam mi to vyjde a budu platne tie vysledky a ja stale som nedostala menzes drbne ma uz z toho. 😠

zuzancek22
27. máj 2011

@nalada ok

miskab
27. máj 2011

@zuzancek22 ahoj mne ju schvalovali cca 4 tyzdne , mam tiez doveru 😉

elise
27. máj 2011

@tinasc som dosť unavená a občas mi je zle ved uvidíme v krvi kolko bude hcg🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre