Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
28. máj 2011

@miskab držím palec aby bolo všetko ok , no ja sa tam chystám teraz v utorok tak som silno zvedavá....

miskab
28. máj 2011

@danka483 dakujeeeem , dufam ze bude vsetko o.k . Ides na kontrolu?

danka483
28. máj 2011

@miskab no mala so mať dnes len tam nik nebol... ☹
a stále picháš diferellin?

miskab
28. máj 2011

@danka483 no stale picham , ked som volala vo stvrtok tak mi povedala ze nemam prestavat pichat , tak picham zatial len diphereline a ty?

elise
28. máj 2011

@zuzancek22 ano mám už 36😀, tak dnes som testla druhý test a boli tam // dufam že tam pekne budu čučať až do pôrodu🙂

elise
28. máj 2011

@miskab pri cystách ma nič nepichalo ale neboj všetko bude dobre🙂

nalada
29. máj 2011

@elise ako sa cítiš? zvládaš to? niečo nové?

elise
29. máj 2011

@nalada zatial je to po starom , s manželom velmi dufame že aj krvička všetko potvrdí🙂 nech už je utorok

nalada
29. máj 2011

@elise vyzerá to veľmi nádejne! A obdivujem aj Tvoju trpezlivosť, že "netestuješ". Mylsím, že radosť bude o to väčšia. Výsledok bude medzi 14-15h v utorok?

elise
29. máj 2011

@nalada ano od 14 sa budem pokúšať dovolať🙂

danka483
29. máj 2011

@miskab ja pichám aj ten fostimon minule ako som bola na predoperačné som poprosila sestričku no a akú mám modrinu 😉 tak ja som asi lepšia pichačka... 😀

chloe77
29. máj 2011

Ahojte dievcata potrebujem pocut vase skusenosti pripadne radu. som 11den cyklu picham injekcie pred iVF a mala som priehladny vytok/ako bielok/ tak ako pri oulacii.:(( mam obavy ci som nezacala ovulovat. pritom rano som bola na kontrole UZV a po kontrole ma bolelo podbrusko/vajecniky/ + ten vytok.. budem vdacna za vas nazor. papa snazilka 🙂

tinasc
29. máj 2011

@elise no tak to je super, aj sa nejako cítiš? stále ti je zle? dúfam, že tam veru budú čučať až do pôrodu... 🙂

elise
29. máj 2011

@tinasc mám taku pachuť v ustach, ved uvidíme, nechcem sa moc vytešovaťa aby sa to nepokazilo 🙂,

miskab
29. máj 2011

@danka483 ja este nepicham fostimon ,lebo este stale cakam mrchu jaaaaaj neviem co sa mi to porobilo 😒

tinasc
29. máj 2011

@elise no snáď sa to nepokazí 🙂 ešte stále sa šetríš? či pri malom sa to moc nedá 😉

elise
29. máj 2011

@tinasc pri malom veľmi nejde, stále je v pohybe, ale dá sa to necitim sa zle iba som dosť unavená žaludok ako na vode, malému to však ešte nechceme povedať lebo je v období že by to vyzvonil aj poštárovi 😀

tinasc
29. máj 2011

@elise no tak to je jasné, že mu netreba ešte hovoriť... a dalo sa ti oddychovať aspoň tie prvé dni po transfere? dnes sme boli malú vyvetrať na kolotoče, už som si aj ja hovorila, že musím von...

elise
29. máj 2011

@tinasc prvé 4 dni po transfere bolo super bola som na pnke a malý v škôlke v rámci vychádzok som šla pre neho tak som počas dna aspon bola s vyloženými nohami v postlei.

tinasc
29. máj 2011

@elise hej, ja som mala malú od vkladu v škôlke, cez víkend u našich, dnes sme si pre ňu boli... zajtra zase bude v škôlke, tak sa bude dať trošku oddychovať 😉 koľko máte ešte mrazáčikov?

elise
29. máj 2011

@tinasc tak si si aspon trochu oddýchla nech sa drobci dobre uhniezdia🙂 ja mám 15 mrazáčikov, síce dosť ale uvidíme je to taká poistka🙂

tinasc
29. máj 2011

@elise aspoň nejaká, my nemáme nič, takže by sme museli všetko odznova...

elise
29. máj 2011

@tinasc možno ani nebudete potrebovať lebo drobci sa uchytia🙂

tinasc
29. máj 2011

@elise normálne sa za to modlím 🙂 a verím 😉

chloe77
29. máj 2011

neporadite?... :( Ahojte dievcata potrebujem pocut vase skusenosti pripadne radu. som 11den cyklu picham injekcie pred iVF a mala som priehladny vytok/ako bielok/ tak ako pri oulacii.:(( mam obavy ci som nezacala ovulovat. pritom rano som bola na kontrole UZV a po kontrole ma bolelo podbrusko/vajecniky/ + ten vytok.. budem vdacna za vas nazor. papa snazilka

amelia17
29. máj 2011

@chloe77 ahoj, myslim, ze je to bezne, je to signal, ze vajecniky pracuju, ovulaciu by mal strazit tvoj doktor, ktory ti od napr. 6teho dna cyklu prida injekcie, ktore posobia na zadrzanie ovulacie, myslim, ze sa nemusis bat toho, co pozorujes, ja som mala presne to iste cely cas pocas stimulacie

annamary27
29. máj 2011

@chloe77 ahoj,aj ja som mala počas IVF-iek tiež priesvitný výtok,to je asi bežné z hormonov a výber vajíčok mi padol tak na 15ti a pri druhom pokuse na 16ti den.Nemaj boja,lekári to maju pod kontrolou 😉

pici
29. máj 2011

@wewulka mne prisla na druhy den...

chloe77
29. máj 2011

cmuk dievcata dakujem som kludnejsia... nech nam to vide 🙂 pa

tinasc
29. máj 2011

@elise a akým testom si testovala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre