Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
17. jún 2011

@reklamka myslim ze to bude asi vsade rovnako... na konzultaciu by sa mozno dalo dohodnut neskor.. ale na krv, sono a taketo veci.. to sa robi hufne rano...
@miskab misik.. a ja ze sa stretneme zajtra... pche.. ja tam budem sama...

nr_martinka
17. jún 2011

@nalada ahoj tak ako bolo?aj ja som bola dnes v centre a zbytocne pretoze doki povedal ze ked vide 2-3 den na vikend tak mam dojst v piatok a sestricky ze to je skoro lebo som len do rana dostala mrchu.ale nevadi radsej sa povozim aj dva krat ako keby som mala nieco po.....no nie?dufam ze mas dobre spravy?

miskab
17. jún 2011

@pici aj ja som myslela ze sa stretneme a dnes mi volali ze v nedelu drziim ti palceky zajtra 🙂

pici
17. jún 2011

@miskab nevadi tak budeme aj tak rovnake tehulky moc sa tesim a myslim aj ja na teba

tinasc
17. jún 2011

@miskab tak super, nech sa zadarí 🙂

tinasc
17. jún 2011

@reklamka ono na bežnú konzultáciu budete musieť ísť asi cez týždeň, cez víkend sa robia zákroky IUI a IVF ak niekomu podľa výsledkov vyjdú na víkend, takisto kto chodí na ivf a ak mu vyjde kontrola cez víkend, tak ide na kontrolu cez víkend, ale ak ti podľa výsledkov z krvi a sona vyjde zákrok cez týždeň, tak asi budeš musieť ísť cez týždeň... a ano, odbery krvi kvôli HP alebo tehot. testu, tak to sa robí ráno cez všedné dni...

miskab
17. jún 2011

@pici aj ja na teba budem zajtra mysliet,,,, musiiiiiii to vyjst 🙂
@tinasc dakujeeeem 😉

miskab
17. jún 2011

@nalada ahoooj moja ako bolo??

pici
17. jún 2011

@miskab vdaka ti

pici
18. jún 2011

co je pipinky, a tu nikto nie je? ja som po ket , ten diazepam ma trosku odpalil tak idem si lazkat...
@miskab tebe moc drzim palce na zajtra. vymodlila som si harbulaka, a bol tam dnes... tak som sa tesila jak mala... a vobec ma to nebolelo...

nalada
18. jún 2011

Ahojte, tak punkcia prebehla v poriadku, úrodička slabšia, ale dúfam, že kvalitná 🙂. A zajtra si idem pre bublinky!!!!!! 😵 😵 😵
@miskab tak sa tam zajtra stretneme 🙂
@pici ako sa máš? Zatiaľ všetko v poriadku? Držím Ti palčeky!
@nr_martinka ideš na kontrolu teda v pondelok? Ešte sa do centra nachodí...ale výsledok stojí za to...neboj...si tak blízko! 🙂
Tehuľky ako sa máte?

miskab
18. jún 2011

@nalada jeeeeej tak supeeeer a na kolku tam mas bit zajtra? 🙂

miskab
18. jún 2011

@pici tak to je supeeeer ze to nebolelo ja som zvedava kto tam zajtra bude 😕 tak a teraz len oddychuj a relaxuj 😉

nalada
18. jún 2011

@miskab 09:45h, a Ty?

miskab
18. jún 2011

@nalada ja tam mam bit 9.30h tak to sa mozno aj stretneme ak ja uz nebudem vnutri ked prides 🙂 neviem ako to tam je ked sa chodi na vklad ci vsetky spolu ideme ci ako.

nalada
18. jún 2011

@miskab uvidíme...pravdepodobne sa stretneme, držím Ti na zajtra palčeky, nech Ti to vyjde. 😉

miskab
18. jún 2011

@nalada aj ja tebe moja drziiim mooooc palceky 🙂 mozno budeme vedla seba lezkat po vklade co sa to lezi pol hodinku 😉

elise
18. jún 2011

@pici super, bábenká su v teplučku a verím že tam pekne zostanu až do pôrodu, ved kde by im bolo lepšie ako u teba v brušku?

pici
18. jún 2011

@elise aj ja dufam .. velmi velmi velmi

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
18. jún 2011

@pici 🙂

sweetberry
18. jún 2011

@pici drziiim strasne moc palceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pici
18. jún 2011

@sweetberry dakujem

tinasc
18. jún 2011

@pici no tak držím palce, aby sa mrňuskovia riadne zahryzli a nepustili 🙂

tinasc
18. jún 2011

@nalada tak super, to nič že úroda slabšia hlavne že bude kvalitná 🙂 takže zajtra si ideš pre bábenká?

nalada
18. jún 2011

@tinasc áno idem, aj s @miskab. Veľmi sa teším.... 🙂 A ty sa ako máš? Budúci týždeň USG, že?

tinasc
18. jún 2011

@nalada ale ešte nie bud. týždeň, idem až 30.6. ☹ neviem sa dočkať 😉 verím, že to popri iných povinnostiach zbehne rýchlo...

elise
18. jún 2011

@tinasc ja idem na ultrazvuk 28 a zdá sa mi to dáááleko

nalada
18. jún 2011

@tinasc, @elise to Vám verím, že sa to vlečie... mne je každá minúta dlhá, už sa neviem dočkať zajtrajška... a potom budem čakať na výsledky krvi..... Snáď to spolu dobojujeme do úspešného konca 🙂 .

kararinkabrnka
18. jún 2011

ahojte baby my ideme v pondelok do Ba na prvu konzultaciu ake mate skusenosti s MUDr. Drabekom???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre