Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boobaa
20. júl 2011

Baby, nenájdem tu náhodou kočku/ky, ktorá/é boli na odbere - punkcii dňa 06.05.2011? 😅

boobaa
20. júl 2011

@tinasc Dakujeeem, ja si ho užívam od transferu, mám to štastie že mi absolútne nič nie je. Ani neviem že som tehu. Až na škaredého streptokoka, ktorého sme už zabili, bolo doposial a dúfam v to že aj bude všetko až do konca na 1tku 😀 Preto mi je lúto ak tu čítam aké problémi zažívajú niektoré babule 😢

danka483
20. júl 2011

@tinasc máš taký pocit že sa tam ešte zdržíš? to hádam nie...

tinasc
20. júl 2011

@boobaa ja v podstate nemám tiež žiadne problémy, občas mi príde zle, ale nezvraciam, len som stále neskutočne unavená, celý deň by som len spala, aj keď nič nerobím...

tinasc
20. júl 2011

@danka483 nie nemám, len keď bude potrebné nejaké podrobnejšie vyšetrenie, napr. ten morfo utz... obvodný mi ho určite neurobí 🙂

boobaa
20. júl 2011

@tinasc tak ten spánok, to je iná vec 🙂 ja sa každý deň od 16:00 do 19:00 sa nachádzam v posteli, mám partáčku - moju fenku, a pekne pochrapkávame 🙂 To je super že ti nie je zle, ja si ani neviem ani nechcem predstaviť ako musí byť babám čo zvracajú a podobne ... chúdence 😒

alabu
21. júl 2011

ahojte Gin-fiv-acky..nie je tu nejaka babenka co sa chysta na OPU koncom bud.tyzdna?

slniecko137
21. júl 2011

@alabu Ahojte. Konečne som sa odhodlala zaregistrovať a napísať Vám, keď sa alabu na mňa pýtala 🙂 Ja by som mala ísť koncom budúceho týždňa na OPU

nalada
21. júl 2011

@nr_martinka ahojki, teraz pozerám, že Ty máš dnes KONTROLU. ?????? Však si tehu?

miskab
21. júl 2011

@nr_martinka ahoj no co moja ako?

nr_martinka
21. júl 2011

@nalada
@miskab ahojte baby tak dnes to trosku stuplo hcg mam 14 ale ze to je malo idem v utorok zase a padlo zase slovo ze mimomaternicove.tak som zvedava ze co bude dalej.ja som bola dnes pripravena na to ze nie som a celu cestu z ba som revala jak truba pretoze sa ma sestricka spitala ci mam nieco zamrazene a ak nie tak potom si mam dat pauzu a v septembri ma konzultaciu tak som usudila ze urcite nie som.obcas mam bolesti v podbrusku a sem tam spinim aj som im to hovorila a ze ak sa to zhorsi tak mam ist na pohotovost.jaj zase sa to vsetko komplikuje.

saxana36
21. júl 2011

ahojte vsetky , snad som tu spravne,prave som vyplnila uz druhu ziadost na IVF, ta prva bola v ISCARE odkial som presla po neuspesno IUI a nielen preto sem .Patrim k dr.Drabekovi, ktoreho som si nahodne vybrala a chcem sa spytat na Vase nazory na neho.

nalada
21. júl 2011

@nr_martinka tak tehu si... ale to HCG sa mi nepáči!!! Keď bolo v pondelok 9 a teraz 14...hmm... to nie je dobré. Ale možno má niekto s tým skúsenosti, že to ešte stúpne. Ale ja to ružovo nevidím ☹ . Kiež by som sa mýlila. A tak som verila!

danka483
21. júl 2011

@nr_martinka hlavu hore zasa budeš múdrejšia v utorok veľmi mám z toho zmiešané pocity ale mi tu stále veríme tak sa držkaj myslíme na všetky drobčeky nech sú v poriadku lebo mi ich veľmi chceme 😉

nalada
21. júl 2011

@slniecko137 ; @saxana36 vitajte!
@miskab Ako Ti je? Dúfam, že máš nohy vyložené a nechávaš sa obskakovať?! Dúfam, že všetky tehu stresy máš už za sebou a začneš si to celé v pokoji užívať 🙂 .

nr_martinka
21. júl 2011

@nalada
@danka483 ja viem ze to nie je dobre minuli rok v decembri som mala mimomaternicove a asi si to zopakujem.tiez sa to takto zacinalo☹

miskab
21. júl 2011

@nalada ahoj no moja obskakuju ma vsetci , a stres este za mnou neni kedze som vcera prisla z nemocnice ale hadam to bude uz len o.k
@nr_martinka juuuj moja to mi je luto 😕 aj mate mrazacikov?

nr_martinka
21. júl 2011

@miskab nemame nic prestali sa nam vyvijat dalej tak namame☹((

slniecko137
21. júl 2011

@nalada ďakujem za privítanie. Snáď sa tu ale dlho nezdržíme 🙂 a všetky preskočíme do témy tehotné pipiny z gynfivu 🙂

elise
21. júl 2011

@nr_martinka to mi je strašne ľúto a viem čo prežívaš ale neboj v utorok hcg stupne verím že to bude v poriadku🙂

nalada
21. júl 2011

@nr_martinka nádej umiera posledná...

nalada
21. júl 2011

@slniecko137 aký máš protokol? Je to Tvoje prvé IVF?
@saxana36 dúfam budeš tentokrát spokojná a čoskoro budeš tehu 😉
@miskab teším sa, že Ti je fajn
@pici ako sa máš?

boobaa
21. júl 2011

@saxana36 ahoj ja som chodila k drabekovi, zdal sa mi taký chladný pri komunikácii. ale na druhej strane bol dôkladný, pýtal sa, do ničoho nenútil. takže suma sumáru svoju prácu berie profesionálne a nevnáša do nej emócie 🙂 😖 Pred odberom vajíčok som prešla všetkým lekármi, lebo Drábek mal dovolenku 🙂 Harbulák sa mi zdal zasa moc zbrklý a nič navyše nepovedal, iba ak si sa spýtala, ten pracoval ako za pásom vo veľko výrobe 🙂 Takže mi začala Drábek chýbať 🙂 Inak s Gyn-Fivom som spokojná, super prístup, sestričky milé, a navyše čakám dvojičky ktoré mi tam ,,namiešali" 😀

boobaa
21. júl 2011

@nr_martinka držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

slniecko137
21. júl 2011

@nalada mám dlhý protokol. Dnes som 8DC, zajtra idem na krv a ultrazvuk, tak uvidím ako budeme pokračovať. A je to moje druhé IVF, Prvé som mala minulý rok, začiatok bol úplne super, na ultrazvuku sa ukázalo jedno srdiečko a druhe babenko že sa prestalo vyvíjať. Keď som išla na kontrolu k svojej doktorke v 10tt tak bolo po radosti. Už nenašla žiadne srdiečko ☹.

nalada
21. júl 2011

@slniecko137 takže už nie si nováčik.... verím, že to tentokrát bude úspešné... mnohým to na prvýkrát nevyjde. Muselo to byť veľmi ťažké, kež Ti po dlhom čakaní konečne oznámili, že si tehotná a potom sa sen rozplynul.... A mrazáčikov ste nemali?

saxana36
21. júl 2011

boobaa to je super ze cakas dvojicky, moj muzicek je nimi posadnuty,nehovoriac o tom ze by ma uz na dalsie dieta neukecal,dnes mi zobrali krv, o tyzden na gyn.vysetrenie, pockam na schvalenie z poistovne a uvidime, a jasne ze este laparosk.,ktoru v Iscare ani nespomenuli, tak si ma aspon trosku potesila ,mala som pri prvej navsteve take iste pocity

pici
21. júl 2011

@nalada ahoj, dakujem.. mam sa fajn.. uzivam si leto.. a zmenu.. od hormonov :D

saxana36
21. júl 2011

nalada dakujem,velmi by som chcela,stale som dufala ze to pojde prirodzene

pici
21. júl 2011

@nr_martinka zlatik, je mi to luto. hcg je velmi malicke... skor poukazuje na mimomaternicove.. kiez by sme sa mylili a povedala si nam lepsiu spravu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre