Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzancek22
10. nov 2011

@misi76 ahojček, chcela by som sa ťa spýtať, kedy ti zistili pohlavie babätiek? a bola si aj na 3D sono?

sanel
10. nov 2011

ahojte uz piati den si davam inekcie raz za den diphereline a 3krat dene fostimon ale od vcerajska mi je tak zle trase ma zima a nemam chut do jedla moze to bit od tich inekcii neviem ci mam zavolat lekara alebo je to normalne

nalada
10. nov 2011

@tinasc ja som sa na to pýtala v centre, povedali mi, že platí rok....
@annamary27 ako si na tom??? Kedy ideš? Teraz Ti to už určite vyjde!!!! Proste musí!

nalada
10. nov 2011

@dadenka111 Neboj, konečne si na ceste za miminkom..... 😵

99azura99
10. nov 2011

@iva567 ahoj a dakujem ti, si ma nakopla. Volala som tam a na zajtra rano ma objednali 😉

annamary27
10. nov 2011

@nalada dík moja,15.11. bude 13ti den cyklu,vtedy chcem ísť na kontrolu do centra a rátam s vkladom najneskor 20.11.

misi76
10. nov 2011

@zuzancek22 ahoj, mne to zistili na 3Dčku v 22 tt, na 2D to nebolo vôbec vidieť

e.skovka
10. nov 2011

babenkyyy, ste tu???
akurat som prisla z vysetrenia priechodnosti. ake mate skusenosti? mna to boli ako svina 😢 😢 😢 😢 😢

ada06
10. nov 2011

@e.skovka To si mala tou vyšetrenie kontrastnou látkou a sonom?

e.skovka
10. nov 2011

@ada06 hej.
samotne vysetrenie bolo neprijemne ale ked som dosla dom a lahla si tak som myslela ze sa nieco pokazilo a urve mi brucho, hodinka presla a som ako nova, uz ma nic neboli 🙂

ada06
10. nov 2011

@e.skovka Ja som objednaná 15.11. a dosť sa bojím. Koľko to vyšetrenie trvalo? Kto ti to robil?

e.skovka
10. nov 2011

@ada06 trvalo to asi.. 10 minut? mozno ani nie. Bola som u dr. Drabeka. a nemusis sa bat. naozaj nie je coho.
len ja mam asi minusovy prah bolesti.. tak som sa tu skrucala ale uz je dobre. 20 minut ma to doma bolelo

ada06
10. nov 2011

@e.skovka Ďakujem. Mne povedali že vypisujeme papiere na poisťovňu na umelé neviem či ten istý deň či inokedy. Rada by som mala papiere schválené ešte tento rok.

e.skovka
10. nov 2011

@ada06 my sme vypisali papiere hned ako sme tam prvykrat prisli. 12.10 tak teraz cakame. ale chcem najskor skusit iui az potom umele. a na iui sa chystam o mesiac, tak uvideme aky dostaneme tento rok darcek pod stromcek 🙂
drzim palce nech ta to neboli a nech to dopadne vynikajuco a nech poistovna rychlo schvali a vubec nech sa vsetko podari, hlavne to najhlavnejsie 🙂

ada06
10. nov 2011

@e.skovka Ďakujem tiež držím palce. Ty si vypisovala papiere na umelé a nepôjdeš na neho? Dobre som to pochopila? Ale veď už je skoro mesiac a nič ti neprišlo s poisťovne?

e.skovka
10. nov 2011

@ada06 ak sa podari inseminacia tak nie, nepojdem. este nic neprislo ale doktor nam hned povedal ze to bude trvat tak 6 tyzdnov

iva567
10. nov 2011

@99azura99 no super, to som rada. A ku komu chodíš? Ja idem zajtra ráno tiež, ale už na druhú kontrolu pri IVF.

sanel
11. nov 2011

@annamary27 ahoj dnes som bola na kontrole a narastlo mi len jedno vajicko nevies co je v takom pripade napis dakujem

katka.gzd
11. nov 2011

@alibabaa daj o sebe vedet co a ako...

reklamka
11. nov 2011

Ahojte, viete kde najlepsie a najlacnejsie zozeniem Menopur? Dakujeeem. 😉

iva567
11. nov 2011

@99azura99 ahoj, no ako si dneska dopadla v GF? Kedy začínaš so stimuláciou?

pici
11. nov 2011

ahojte babulky, v poslednej dobe vas nejako zanedbavam, nehnevajte sa na mna. vsetkym cakatelkam a stimulantkam drzim palcoky a novo tehulkam vsetko dobre... nejako nestiham :D

annamary27
11. nov 2011

@sanel ahoj,no neviem čo v takom prípade,ale bola so mnou do OPu jedna kočka,ktorá mala pri každom ivf jedno vajíčko,bola myslím už na 4pokusoch,vždy sa oplodnilo,len sa u nej neudržalo.a tam Ti nehovorili čo dalej?

sanel
11. nov 2011

@annamary27 nie mam volat o druhej

sanel
11. nov 2011

@annamary27 nechali mi davky a pondelok mam ist znovu na kontrolu

99azura99
11. nov 2011

@iva567 ahoj, chodim k Stenovej. Zacala som stimulovat 😀 tak som rada ze som zacala, z velkej casti v daka tebe 😉 hned mi pichli prvu inj. v lekarni ma nabalili... taka som nejaka zmatene, uz som bola zmierena ze to bude az v january. A ty ako? Ku komu chodis?

iva567
11. nov 2011

@99azura99 no vidíš, super že si už začala 😀 Ja som to mala presne tak isto. Čakala som, že začnem najskôr až koncom novembra, lebo som bola až 28DC, ale vrámci šokovej terapie doktor povedal, že dlhý protokol sa môže začať až dovtedy kým nemám mrchu a hneď mi pichli prvú injekciu dipherelinu. Ja chodím k Harbulákovi. Dnes som bola na druhej kontrole. Už pichám diphereline 15 dní a gonal 6 dní a podľa sona mám odozvu na oboch vaječníkoch, tak dúfam že to bude ok. V pondelok idem zase na kontrolu.
A aké injekcie dali tebe?
Ja som bola tiež zmatená, najskôr som sa tešila, potom pár dní depka... bez toho to asi neide 😉 a teraz sa zase teším... hlavne nech to ubieha nech už viem výsledok 😀

99azura99
11. nov 2011

@iva567 momentalne som vo faze tesenia, len dufam ze sa nedomotam s tymi inj. To je dobre ze kontrola prebehla tak ako mala 🙂 Dnes mi pichli diphereline, potom mam doma gonal , pergoveris, pregnyl a ten utros. To ma kazda ine inj.?

iva567
11. nov 2011

@99azura99 ja pergoveris nemám, ale mám luveris, ten mám pichať na konci. Inak mám to isté...

annamary27
11. nov 2011

@sanel tak držím palce na pondelok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre