Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarin
12. sep 2013

@erin365 4. oktobra 😀 ... ale radsej by som ju nedostala 😅

erin365
12. sep 2013

@sarin no tak to verím 😵

sarin
12. sep 2013

@erin365 ty si bola aj na laparke ci? a nevies ci uprenostnuju laparku alebo hsg?

erin365
12. sep 2013

@sarin nebola som na laparke a neviem čo je hsg 🙂

sarin
12. sep 2013

@erin365 hmm.. no mne chyba ku stastiu len vysetrenie priechodnosti vajickovodov,.. a to sa robi laparkou, alebo to hsg to je ze ti vstreknu tekutinu daku a potom cez utz kukaju kade to tece a ked to tece tak je to ok...

blavabla
12. sep 2013

@matka177 no matulka drzim ti vsetky prsteky...

nezabudka8
12. sep 2013

@erin365 ahoj dnes som volala práve. idem 25.9. a ty?

maru333
12. sep 2013

@erin365 ahoj si z blavy? nevies poradit na ktoru pohotovost mam ist? uz nemam inu moznost mam velke bolesti

nancsy
12. sep 2013

@nezabudka8 ahoj, 25.9.ides na punkciu?

matka177
12. sep 2013

@blavabla dakujem pekne

mirkaaak
12. sep 2013

@maru333 v pripade komplikacii nam v GF odporucali Ruzinovsku nemocnicu. Drz sa.

maru333
12. sep 2013

@mirkaaak dakujem

erin365
12. sep 2013

@maru333 bež!!! ja som z NR tak neporadím.

nezabudka8
12. sep 2013

@nancsy nie na konzultaciu kvoli ket

nezabudka8
12. sep 2013

@sarin ja som bola na tom.bolo to celkom v pohode.bolesti len velmi male ale neskor ma spodok velmi bolel.vysetrenie dopadlo dobre takze na laparku som uz potom nemusela 🙂

vodnari
12. sep 2013

@sonulka81 tak my po 10-tych rokoch po IVF máme synčeka,ktorý sa podaril na prvý krát....po dva a pol roku sme chceli ďalšie dieťatko...tak sme si dali mrázáčika čo sa tiež hneď uchytil ale koncom 6-teho týždňa som potratila a vtedy mi zistili zlú žrážanlivosť krvi tak som išla na ďalšie KET a začala si pichať inekcie kvôly tej krvnej mutácii ale ani jeden zmzláčik sa už nerozmrazil. teraz sme sa rozhodli podstúpiť ešte jedno IVF. A tebe blahoželám... 😉 veľa zdravíčka prajem... 😉

depa
12. sep 2013

caute baby velmi sa bojim zajtra mam ist kontrolne hcg ci sa zväčšuje ja mam z toho taky strach moj drahy povedal že bruško trocha rastie no mne sa nezda dufam že to dopadne dobre.

marttina333
12. sep 2013

Ahojte chcem sa spytat ci mate skusenost s tym ze ked isiel manzel odovzdat spermie spolu s vami tak boli kvalitnejsie a bolo ich viac nez ked isiel sam do kabinky :D ???

matka177
12. sep 2013

@vodnari nepamätas si ako bol velky ten hematom?asi v ktorom tyzdni sa to vstrebalo.ja viem ze uz je to dlhsi cas,ale nahodou ci si nespomenies

tyli
12. sep 2013

@marttina333 síce nemám skúsenosť, nikdy sa ma nikto nepýtal, či chcem ísť s mm 🙂 ale podľa mňa toto na kvalite nezaváži 😉

vodnari
12. sep 2013

@matka177 jéééééééééj zlatko už si to nepamätám,ale viem že už u môjho gynekologa som ho už nemala...nebojkaj sa on sa vstrebe....hlavne sa neboj...mysli nato srdiečko ako krásne bilo.... 😉

matka177
12. sep 2013

@vodnari keby to bolo take jednoduche,ale musim mysliet pozitivne.dufam,ze ked pojdem na kontrolu tak uz bude vstrebany. 🙂

vodnari
13. sep 2013

@matka177 bude zlatíčko bude.... 😉

bobulab
13. sep 2013

ahojte, vie niekto poradit? dnes som 8 den po IVF ale vcera sa mi nepodarilo udržať nervy na uzde a strasne som sa rozculila, plakala som a strasne mi bilo srdce, rýchlo som sa ale snazila ukludnit, tak som predýchavala. dovtedy som mala relatívny klud. Myslite, že som drobcovi, ak tam je, mohla tým ublizit?!velmi sa bojim....mala som sice brucho trocha napate, ale preslo to......ma niekto podobnu skusenost?!

erin365
13. sep 2013

@nezabudka8 ja som volala tento týždeň a objednala som sa na konzultáciu teraz v pondelok. chcem s ním prebrať iné veci okrem KET...chcem manželovi dať urobiť fragmentáciu DNA spermií! Drábek mi raz povedal, že v GF ju robia len v rámci IVF a nám ju vôbec nerobili! Možno už spermie majú zlú DNA a tým pádom sa nečudujem, že z toľkých oplodnených vajíčok zostalo tak málo ktoré sa vyvíjali a aj tie sa vo mne prestali vyvíjať... už sa chytám každej slamky.

erin365
13. sep 2013

@depa odkáž manželovi, že bruško sa ti ešte nemôže zväčšovať takto skoro 😅 dnes ti na krvičke držím silno palce a očakávam pozitívne správy, nech je pre teba piatok trinásteho šťastný deň 😉 ♥

lasvegas25
13. sep 2013

Ahojte, rada by som vedela Vas nazor. Mam schvalenu ziadost o IVF, ale koncom oktobra ma caka narocna cesta. Ozvali by ste sa az po tej ceste? Ide to aj tak ze stimulaciu by som podstupila pred cestou, zmrazili by mi na nejaku kratku dobu vajicka a az po tej ceste by sme sa na to vrhli? dakujem 😅

donatela
13. sep 2013

Dobre ranko dievcence. Ja len chcem pridat pozitivnu skusenost z dnesneho rana v gf. Bola som na prvej vcelicke, aby som sa to naucila. Sestricka bola velmi mila, usmiata, trpezliva a aj mi ponukla, ze ked sa na to nebudem zajtra citit, ze mozem prist k nim, vraj zajtra pracuju. Ja len na margo toho, ze nedavno tu boli staznosti na sestricky v gf. Ku mne su fakt mile a usmiate. Take boli pred 8-mimi rokmi a take su aj teraz🙂

gelinka75
13. sep 2013

@lasvegas25 vajicka nezmrazuju, zmrazuju hotove embrya a transfer z rozmrazenych embryi je menej uspesny, takze jednoznacne by som to na tvojom mieste nechala cele az po tej ceste

silvik1
13. sep 2013

@lasvegas25 ahoj. určite by som to celé absolvovala až po tej ceste. vždy je lepšie vkladať "čerstvé" ako mrazené 😉 okrem toho by Ti mrazili do ďalšej menštruácie a Ty by si musela brať hormóny pred vkladom, tak načo zaťažovať organizmus takto krátko po sebe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre