Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

senselinka
24. sep 2013

baby, kde ste si dávali pichať pregnyl pred IUI? Boli ste na pohotovosti?

majkulik
24. sep 2013

@nancsy a kam ti to pichal?

matka177
24. sep 2013

@vodnari dakujem 🙂

matka177
24. sep 2013

@vahy1 tiez si mala zamklnuty potrat

matka177
24. sep 2013

@mirkaaak dakujem

nancsy
24. sep 2013

@majkulik vzdy do brucha.Lepsie je striedat strany. casom budes mat taku tvrdu tu kozu, ze ta to troska bude aj boliet( platilo to pre mna , mam dlhy protokol, injekcie picham od 2.9. teda vyse 21 dni tak preto ma to asi boli).ja som taka silna nebola, aby som zvladla pichanie sama🙂

kora77
24. sep 2013

@senselinka mne ho pichol priatel a vobec ma to nebolelo...

senselinka
24. sep 2013

@kora77 a injekciu si si kupovala, či je súčasťou balenia?

lusipe
24. sep 2013

dievcata, prosim kolko vas stal doplatok za IVF v GF? teda dlhy protokol s dipherelinom, gonalom, luverisom?...kolko ste doplacali za lieky?...dakujem pekne.

silvik1
24. sep 2013

@lusipe ahoj, ja okolo 330 - 350 euro - za lieky

lusipe
24. sep 2013

@silvik1 a mala si tieto iste?...lebo kocky niektore sa mi zda, ze az nieco 500 EUR

silvik1
24. sep 2013

@lusipe presne tie + pregnyl. mala som už 2 IVF a za lieky som nikdy viacej nedoplácala.

lusipe
24. sep 2013

@silvik1 teda si mala 2IVF v dlhom cykle?....a podarilo sa?

silvik1
24. sep 2013

@lusipe áno mala. nedopadli práve najlepšie. 1 IVF prvá krv pozitívna, druhá negatívna. potom KET hneď negatívny. 2 IVF prvá krv pozitívna, pri druhej hcg kleslo na polovicu a tretia krv negatívna 😒

kora77
24. sep 2013

@senselinka ta nie je sucastou balenia ale ked si pojdes dat pichnut na pohotovost, tak tam maju vlastne striekacky

lusipe
24. sep 2013

@silvik1 to mi je velmi luto....urcite to vsak musi raz vyjst....velmi ti drzim palceky....

silvik1
24. sep 2013

@lusipe ďakujem. držím palce 😉

lusipe
24. sep 2013

@silvik1 aj ja velmi pekne dakujem 😉

zuzuliak1981
24. sep 2013

@sarin ahojcek, tak aj my sme uz objednani, tiez dr behunova, piatok rano, spominala si tu nejake bakterie, mozes pls specifikovat, ja trpim vytokmi polovicu svojho zivota, myslim, ze mam kandidozu, tak sa s tym snazim bojovat, kedze predpokladam, ze to je moj problem

katty5
24. sep 2013

@zuzanka05 Ahoj moja, tak ako si dopadla dnes na teste? Ja zle, test je NEGATÍVNY ! Je mi z toho strasne zle, vkladala som do toho všetky nádeje, verila som ze to už tentokrat víde, a zasa nič. ... ☹ ☹

bobulab
24. sep 2013

ahojte, takže ja mam s KET tento mesiac smolu, kedže ms prišla nedelu večer a nie až pondelok ráno 😒 ...poteší....

mirkaaak
24. sep 2013

@bobulab tak to je skoda ☹ takze ked dostanes ms vecer,, tak sa to pocita ako prvy den ? A keby prisla v pondelok rano, tak mozes mat KET fento mesiac ?

bobulab
24. sep 2013

ano...presne tak to je....povedala mi, že to už su dva, tri dni a že je to škoda, a potom povedala, že je to viac ako 48 hod, co však pravda, neni, lebo 48 hod je až teraz o 19.30, tak este poobede som jej volala, ci sme sa rozumeli, že som dostala vecer a nie nedelu rano a sestricka povedala, že ano, že sme sa rozumeli 😒 ...tak neviem, ake to maju výpocty....joooooooj.....ma to aj nastvalo...a zas tam zajtra budem muset volat, lebo neviem, ci ked mam mesiac pauzu mam znovu užívat duphaston....už budem za uplne hlupu a otravnu pred nimi...
@mirkaaak

mirkaaak
24. sep 2013

@bobulab jaj, to je ako naschval...mozno ste sa fakt len nepochopili tych 48h. A dali ti uz recept na estrofem ? A za hlupu a otravnu urcite nebudes, kludne volaj...ved odkial to mas vediet ?

vahy1
24. sep 2013

@matka177 bohužial áno, a bolo to okolo 7 týždna...neviem nato zabudnúť,naše malinké by malo dnes 4,5roka 😢

bobulab
24. sep 2013

@mirkaaak už mam vsetky lieky vybrane....dr. nechcela riskovat, bola aj ona v pomykove. vidno, že chce, aby to vyslo....vravela, že setko bolo stale ok, tak nevidi dovod, proste to len nevyslo a najbližsie to musi vyst. ktovie, sme si cestou domou srandu robili, že pri oplodnení bol aj nas problem so spermiogr. už vyriešený, lebo zrazu boli hodnoty dobre....tak možno nam to just teraz za mesiac víde normalne 😀

mirkaaak
24. sep 2013

@bobulab 🙂 inak pocula som o vela pripadoch, ked sa po neuspesnom ivf zadarilo prirodzene...asi ta kopa hormonov nejako pomohla. Tak drzim palce, aby si na KET uz nemusela ist 😉

zuzanka05
24. sep 2013

@katty5 Ahoj moja....aj ja som nato tak isto NEGATIV ☹ necakala som dobre vysledky,ale kutika srdca som myslela,ze mozno bude vsetko ok...ale zase sklamanie ☹ ..rano som ta cakala ,prisla si neskorsie?Teraz dam si oddych,od tych hormonov......a chceme ist do Brna,vyskusam tam,lebo ja uz 2 ivf mam zasebou a stale sklamanie a lekar vzdy len hovori,ze vsetko je poriadku-ja uz neviem co mam na to povedat..... ☹ Ti co dalej pokracujes,mas mrazene?neskusis aj ti radsej v Brne?

zuzanka05
24. sep 2013

@tyli Ahoj moja,no bohuzial ani mne nedopadlo dobre ☹ je to NEGATIV,ale este som nezacala krvacat...piatok mam ist na dalsi test.........Teraz dam si oddych,od tych hormonov a uvazujeme na tom,ze radsej skusim v Brne,citala som aj pocula ze maju dobre vysledki po ivf...... Z gynfi uz mam 2 ivf negativ 2 krat ket tiez negativ-tak uz stacilo radsej vyskusam ine kym plati este poistovna... ☹ Ti ako si ,pojdes na ket?

tyli
24. sep 2013

@zuzanka05 to mi je veľmi ľúto 😢 verila som, že sa vám to podarí. máš pravdu, vyskúšaj ísť niekam inam. ja ešte na KET pôjdem, dáme asi vložiť dve. v pondelok idem na konzultáciu a budúci mesiac by som mala ísť na KET.
ak sa nepodarí KET, tak uvažujme o Brne. tam sa to síce platí, ale potom je možnosť si to dať preplatiť v poisťovni. nie všetko, ale zrejme preplatia v takom rozsahu ako na Slovensku priamo centrám. čo je horšie ako som pochopila, lieky si treba zohnať, ináč sa platia v plnom rozsahu. skús pozrieť tu na MK do témy Slovenky v Reprofit Brno (neviem presne názov) .
na tento mesiac som si kúpila Inofolic a u jednej kočky tu na MK som si objednala kapsule s Chilli. neviem či to pomôže, ale skúsim to teraz užívať a skúsime to tento mesiac aj prirodzene.
Drž sa moja a daj mi vedieť ako sa máš a čo máte nové, kam ste sa rozhodli ísť. kľudne mi píš cez IP, prípadne ma nájdeš aj na FB ak by si chcela. Držím vám palce, treba bojovať naďalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre