Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
6. nov 2013

@majkulik obaja sme mali prísť na siedmu....volali mne. A nestresuj 🙂

majkulik
6. nov 2013

@erin365 OK dakujem

blavabla
6. nov 2013

@erin365
Mooc mooc ti to prajem 🙂

leonie777
6. nov 2013

@blavabla si skvela, ze na nas takto myslis a dakujeme za velku podporu ... strasne toto cakanie na opu a este dlhsie nekonecne bude potom po vklade 🙂 ale dame to vsetky, musime ... nacase rozbit GF statistiky 🙂 keby sme vsetky tehule 🙂
@majkulik ... som taka nedockava ako ty a to mam este par dni k dobru ... aj ja mam inak bolesti trocha a som nafuknuta z tolkeho pitia 🙂
@motiv
@sarah00 kedy zacinas pichat injekcie? zajtra? vela z nas ma zajtra cosi 🙂 majkulik opu, my s adulkou kontrolu a tak 🙂
@tyli drzim palce, nech vsetko vyjde co najlepsie
@erin365 zlatino ten dusik je super sprava, len nech teraz tmavne ... neskusis testy radsej poobedne, vraj ukazuju lepsie ako ranne
@zuzkagal
@adulka1979 baby neurobi niekto tabulku co sa teraz deje medzi aktualnymi GFiváčkami? 🙂

erin365
6. nov 2013

@leonie777 čoby nie :D aj poobede budem testovať 😉 teraz budem mať testovací maratón 😀 jak šiši 😎

erin365
6. nov 2013

@leonie777 nad tabuľkou som aj ja rozmýšľala...ja mám veľmi rada tabuľky a vzorce 😵 už mám pod palcom 2-3 tabuľky v iných skupinách tak ak máte návrhy, čo by ste v tabuľke chceli, píšte píšte píšte.

leonie777
6. nov 2013

@erin365 aj si sem davavala test? nech mrknem, zvedava som 🙂 nie si sisi, ja budem robit to iste, donekonecna testovat 🙂 tabulka by bola asi super, nech mame prehlad ... a co by v nej malo byt? navrhujem ci dlhy alebo kratky protokol, ake injekcie, kedy opu a kedy vklad a potom vysledok?
@majkulik
@motiv
@sarah00
@tyli
@zuzkagal
@adulka1979
+ dalsie baby co ste tu s nami 🙂

sarah00
6. nov 2013

@leonie777 áno, ja zajtra začínam pichať 🙂 som tu sama, kto začína zajtra stimulku?
@erin - nech to silnie, veľmi ti držím palce 🙂 ja by som tiež bola vďačná za tabuľku, lebo sa strácam 😀
môžem prispieť informáciami o mne: 3x IUI neúspešné, 1IVF - začiatok stimulácie (diphereline, puregon, menopur, pregnyl) od 7.11.2013 🙂 dlhý protokol

leonie777
6. nov 2013

@sarah00
@erin365 idem aj ja do toho 🙂
1xIUI neuspesne, 1IVF - DP od 16.10. /23 dc (diphereline, puregon, menopur, pregnyl)

motiv
6. nov 2013

@leonie777 ja som cerstvo po neuspesnom ET, idem teprve 15.11. na konzultaciu, chcela by som KET v decembri, takze zatial neberiem nic.

majkulik
6. nov 2013

@leonie777 1. IVF, 07.11.2013 OPU

majkulik
6. nov 2013

@leonie777 sorac
@erin365 1. IVF, 07.11.2013 OPU

erin365
6. nov 2013

OK pipiny :D Napíšte mi o sebe čo najviac info. Označte každý príspevok @erin365 alebo mi napíšte IP, kto ako chce...aj tak to bude prístupné len tým babám, ktoré dostanú odo mňa link na tabuľku. Každej ju odošlem do IP.
Dám sa do toho ale až podvečer a postupne ju budem zdokonalovať...

erin365
6. nov 2013

@leonie777 nedávala som test, bo dušík je ledva viditeľný voľným okom a nieto ešte ak sa odfotí mobilom 🙂

leonie777
6. nov 2013

@erin365 super sikulka si, ulahci nam to orientovanie sa 🙂 a hlavne ty sa do tej tabulky daj tiez a pekne budeme mat prvy pozitivny vysledok 🙂

zuzkagal
6. nov 2013

baby dnes som po kontrole.mam vela vela vajicok ale strasne su male. zatial luveris nic len zvysena davka gonalu uz 200!! ja sa este nacakam na opu :( :(

erin365
6. nov 2013

OK baby, tabuľka hotová... pozrite si ju, vypĺňajte, čakám dotazy na vylepšenie, doplnenie atď... a samozrejme ďalšie snažilky nech sa mi ozvú, dopíšem.
Každá tam máme svoj link, po kliknutí sa ihneď presmerujete na blog tej osoby... 😉

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

sarah00
6. nov 2013

@erin365 prosím ťa, k tej tabuľke - to sa dá len tak dopísať, alebo to nejak treba upraviť, alebo sa prilásiť alebo čo? 😀 😀 😀

erin365
6. nov 2013

@sarah00 prihlasovať sa nemusíš, klikni na odkaz a otvorí sa ti tabuľka. Vypíš to čo budeš vedieť, nič neupravuj, ja tabuľku budem spravovať a robiť úpravy.

sarah00
6. nov 2013

no len mne to nejde
@erin365

erin365
6. nov 2013

@sarah00 skús...upravila som nastavenia.

erin365
6. nov 2013

@motiv ešte mi napíš do tabuľky dátum kedy si bola na krvi a výsledok...

nancsy
6. nov 2013

@erin365 ahoj,tak pripajam sa aj ja k štatistike,ak môžem. 1IVF, stimulacia diphereline,gonal,luveris, 27.9. punkcia, 9 vajíčok, 4 oplodnene, po PK sa 2 prestali vyvíjať.2.10.vklad vložené 2 embryka, žiaľ po 8-much dňoch spinenie.HCG hodnota 0,54.Teraz čakám na schválenie druhého IVF
, chcela by som stimulaciu počas vianoc.ďakujem z za zaradenie do programu. A prajem veľa šťastia.

erin365
6. nov 2013

@nancsy ahoj, už som ti napísala do riadku meno, tak si to môžeš tam pekne povypĺňať... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

motiv
6. nov 2013

@erin365 aha to som asi prehliadla

sarah00
6. nov 2013

@nancsy ahoj. je mi ľúto, že to nevyšlo ☹ ktoré mu doktorovi chodíš?

erin365
6. nov 2013
erin365
6. nov 2013

@nancsy čo som vedela, som ti vyplnila...

erin365
6. nov 2013

OK baby, idem domov z práce... keby ste mali pripomienky k tabuľke, píšte. A keby ste ma chceli pochváliť, tiež píšte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pááá

scare54
6. nov 2013

ahojte baby...už dlhšie sledujem toto fórum a nakoniec som sa rozhodla prispieť aj ja 🙂 do GF chodíme s manželom od februára, manželov SPG v norme, dá sa s ním pracovať, ja mám PCO (ako povedala dr. Behúňová, ukážkové, ako z knižky) na oboch vaječníkoch. Už som bola na diagnostickej laparokopii, kde mi robili driling vaječníkov (jún 2013). 19.6.2013 prvé IUI s clostilbegytom a pregnylom na 16DC - neúspešné, na ďalšie IUI som bola stimulovaná rovnako, no žiadne sa nekonalo, folikuly neboli dostatočne veľké - bez inseminácie, medzitým sa mi vytvorila cysta, ktorá rastie....som 2DC a v pondelok idem na ultrazvuk, či rastie alebo sa stratila. potom uvidíme čo ďalej.

@erin365 poprosím o doplnenie do tabuľky...a určite je super 🙂 chválim ťa

aaaa ešte niečo - držím všetkým palce 🙂 pekný deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre