Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
27. okt 2010

@yeliel Chápem ťa.Aj ja som rozhodnutá meniť car,ale ešte raz to skúsim tu v Gynfiv. Ja by som išla do Iscare.

balinka
27. okt 2010

@demeeri ahoj.preco musis cakat?kolko mas este mrazacikov? 😉

kikus77
27. okt 2010

@demeeri Ahoj, ked sa mozem opytat, ty si preco rozhodnuta menit CAR?

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 ahoj Kika. Ty si dnes tusim 9 den po KET,ze? Uz si sa testovala?

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 ahoj moja 🙂 dnes som "iba" 7, chyba mi strasne odvaha testovat, ale tak by som to uz chcela vediet!!!!! Pobolieva ma brucho, ale utesujem sa Tebou, ze aj Tebe bolo ako pre mrchou 😉 Ako si dopadla u lekarky?

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 ani sa nepytaj. Velmi zle. Vcera som zacala spinit,tak ma hned pozrel a povedal,ze to je len slabucke. Dal mi nejake lieky a uvidime. Ale,ze je to strasne malinke a co sa ma stat,to sa stane. Teraz musim len lezat.Hned ma vypisal na rizikove. A mimochodom su tam dvojicky. A este aby toho nebolo malo,tak mi nasiel miom na maternici.

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 Zuzi to je super sprava!!! Po tolkych rokoch snazenia a hned dve naraz!!!! Hlavne nepanikar!!! Sestricka po KETe mi teraz povedala ze spinenie a slabe krvacanie je bezne az do 4 mesiaca. Tym ze je to strasne malinke myslel co? Babatka?To teraz popri utrosi beres este nieco?

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 ano,ze su este malinke a do 3 mesiacov je im tazko pomoct. Mozu dat len nieco na udrzanie a to my mame. Nic len estrofem. A mozno mam ten miom aj z tych vsetkych hormonov co do mna pchali. Velmi sa bojim

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 a dal mi este nieco proti krvacaniu

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 Zuzka neboj sa, to si iba zbytocne ublizis, ked sa uz raz malinke chytili, neverim , ze by to nezvladli- to by bola strasna nespravodlivost a ja tomu jednoducho neverim, takze ani ty si to nepripustaj!!! Su dve- bojuju o miesto, budes mat doma bitkarov 🙂 🙂 🙂 🙂

Co Ti povedal na ten myom, ako je velky?

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 ked som sa ho opytala co s nim,tak mi povedal,teraz nic a nemam sa nad tym zamyslat.

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 moc o tom neviem, ale viem , ze existuje kopec bab co mali myom na maternici, dokonca rastol do maternice, ale donosili deti v poriadku. Citala som o jednej babe co ho tiez mala, zistili jej to v 10tt a v 5mesiaci jej ho vyoperovali- porodila zdrave dievcatko....Nerozmyslaj nad tym, ked svojmu lekarovi veris tak to neries, nezamyslaj sa co ak....nohy na stol a usmev na tvar, nic ine nemozes a hlavne nesmies robit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzka neboj sa, vsetko bude ok 🙂

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 dakujem za podporu,to potrebujem. A cakam coskoro dobre spravy,,,od teba,,, 🙂 🙂 😉

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 no dufam, ze Ti o tyzden poviem tu najkrajsiu spravu na svete ..... a Zuzi, HLAVU HORE , vsetko je a aj bude v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 dakujem a drzim palce. Prave som sa najedla a je mi trochu zle.Idem odpocivat.

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 mne je zle po kazde ked sa najem, tlak mam v prsiach ze dovidenia, pichaju ma vajecniky a pobolieva brucho.....ze aky je zo mna hypochonder 😉 😉 😉 😉

zuzana110
27. okt 2010

@kikus77 aj ja som mala take tlaky ale trochu to ustupilo. Sice bolia ale menej. Urcite Vam to vyslo,ani nepochybujem.

kikus77
27. okt 2010

@zuzana110 tiez si nepripustam neuspech a az sa niekedy bojim aka som pozitivna, aby som to nezariekla 😒

demeeri
27. okt 2010

@balinka Mám tam 6 mraráčikov.

demeeri
27. okt 2010

@kikus77 Nejako sa mi to v Gynfive nezdá.vedela by som uviesť kopu negatívneho,ale zatiaľ to nechcem rozoberať.čakám na KET,a svoj život vložím do ich rúk.

balinka
27. okt 2010

@demeeri tak to je super,ze este mas 😲 tak snad ich tam nenechas.ja mam este osem a 12.nov.si idem pre svoje bublinky 😉

demeeri
27. okt 2010

@balinka Fú,tak ti držím palce!!!

balinka
27. okt 2010

@demeeri dakujem 😉

misselka77
27. okt 2010

Ahojte, mam jednu otazocku... Mozem cvicit ak stimulujem?

gabinkaa
27. okt 2010

@demeeri tak ešte pokračuješ v GF, ja som dnes bola na krvičke, končím so stimulkou, v piatok bude I. deň D

demeeri
27. okt 2010

@misselka77 Kludne.Jasné,že možeš.Veď nie si chorá!

demeeri
27. okt 2010

@gabinkaa Držím palce!

gabinkaa
27. okt 2010

@demeeri ďakujem moja, potrebujem to

nechsazadari
27. okt 2010

@misselka77 - ahojky, ide aj o to ako sa cítiš a v akom si štádiu stimulky. Pri konci by som sa zbytočne nenamáhala, aby to neublížilo vajkám. Ale ak si v pohode...Ideál je spýtať sa lekára. Držím palce s výsledkom snaženia! 😉

balinka
28. okt 2010

dobre ranko babulky 😉 moze sa mi uz aj snivat o GF?ja sa tam bojim ist,co zase bude a to uz je co povedat 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre