Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pahu
14. sep 2009

Ja som nocny vtak 😀

moniq
15. sep 2009

rienok - to je fajn ze doktor bol ochotny - niekedy musi mat aj lepsi den 😀

lukila
15. sep 2009

Callex ako sa cítiš? Tak to je fajn, že sa nájde medzi nami aj spokojná zákazníčka Gyn-fivu, mňa rozčuluje už len to, že objednávajú ľudí na určitý čas a aj tak tam musíš čakať, čo sa mi dvakrát stalo a potom pán doktor mal veľmi naponáhlo.Hm... Dúfam, že mi to vyjde na prvýkrát a už ich pomoc nebudem potrebovať...

rienok
15. sep 2009

ahojte pipinky

nelly3 samozrejme ze idem do 2.IVF 😀 najvacsia sranda ze ked som prisla popoludni domov tak som tam mala obalku z Dovery. Schvalili mi 2. cyklus takze asi koncom mesiaca sa na to vrhneme...

callex ako sa citis? podaj nam spravu sme zvedave

lukila mne to nevadi ja sa tesim na drobca, tak co by som kvoli nemu nespravila 😀
prajem krasny vecer

nelly3
16. sep 2009

ahojte 🙂 konecne mi dorazila mrcha dneska, takze v piatok ficim do gynfivu, bude to 3 DC myslite, ze uz mi pichnu aj fostimon? pre istotu si ho asi zo sebou zoberiem. inac vobec aspon zatial nemam ziadne bolesti brucha ako mavam, moze to byt s tych injekcii diphereline? jaj pipinky uz sa to zacina konecne kratit, uz mi aj diphereline dochadzaju musim v piatok povedat nech mi predpisu dalsie.

callex
16. sep 2009

ahojte babulky.
nelly vidim ze sa ti to krati.mrska ta trosku vystresovala ale prisla napokon.ja som ju tiez nemala taku bolestivu ako zvycajne.je dost mozne ze ti uz naordinuju fostimon.potom uz poleti ako voda.
no len tych 10dni cakania na krv na HCG je neskutocne dlhych.mne to predlzili na 12,kedze 10ty je v sobotu.tak si urobim doma testik.
a nejake tehu priznaky? veru neviem neviem ci nejake mam alebo je to vsetko dosledok hormonalnych injekcii?
chodim castejsie na malu, aj na velku idem niekedy 2x/za dvojicky/ 🙂 ,zrave chutky na chytaju v noci,brusko pobolieva ako pred menzesom, a bradavky su nejake citlivejsie a stoja castejsie ako by mali 🙂 ,prsia ma pred oplodnenim boleli stale teraz uz len pri dotyku.no a este musim pridat citlivejsiu naladu,slzy mam na kraji castejsie ako predtym.
takze tak babulky moje.

zukrik
16. sep 2009

Ahojte
Callex,silno držím palčeky 😀 😀
Rienok,gratulujem teraz to už víde,budem na teba myslieť.
Monig,Nelly,držím palce 🙂

nelly3
16. sep 2009

zukrik diky 😵 a utz mi v piatok tiez budu robit alebo len krv zoberu? a ked robievaju utz tak zo spodu alebo cez brucho? callex injekcie do svalu su bolestive? lebo tieto do brucha v pohodicke, som zvedava ako mi ich bude manzel pichat tie do svalu. jaj bojim sa co ma vsetko este caka.

moniq
16. sep 2009

Cauko krasky, neuverite co sa mi znova stalo - od piatka som bola v nemocnici - zacala som totiz spinit, a vysli mi pozitivne testy- lenze na sone pozreli ze plod je moc malinky , tz je to bud ostatok po umelom, alebo som otehotnela uz sama po a je to este malinke. Tak zajtra idem na vysetrenie a zrejma na potrat. Doktor bol uplne nastvany na Gynfiv, ze si to neodsleduju a ja som mohla dostat neaku vaznu infekciu od umreteho plodu , ktory je este stale vo mne....
tak tolko ku GF....

nelly3
16. sep 2009

moniq fuha a urcite ides na potrat? co ak sa vyvinie alebo co 😲 a po IVF si dostala normalne menzes?

moniq
16. sep 2009

krvacala som 2 dni( ale ja stale tak malo mam kramy )
zda sa mi malo pravdepodobne, ze by som po vsem vedela sama otehotniet, tz asi to bude ten potrat - zajtra uvidime...

mima11
16. sep 2009

Ahojte!
Moniq, ja si myslím, ak Ti v gynfivu povedali, že negatívne, tak neviem, ako by sa to zázrakom zvýšilo. Mysím, že variant druhý, že si potom otehotnela prirodzene je reálnejší. Veď sa chodí na krv 2-krát, a ak je to negatívne, neviem, ako by to mohlo stúpnuť. Myslím, že si otehotnela prirodzene, daj si pozor, aby to nebolo zahniezďovanie a nie, že Ti to zoberú a bude všetko v poriadku. Daj pozor!!!

rienok
16. sep 2009

zukrik dakujem, dakujem 😀 a neuverite normalne som dostala termin na zajtra tak neviem. Si tu zacinam pripadat ze mam v GF protekciu.. 😎

callex vyzera to dobre pekne opatruj dvojicky 😉

nelly3 teraz by

moniq fuha, ty mas teda "stastie" co este by Ta mohlo postretnut... prajem vela sil fyzickych aj psychickych. Drz sa a informuj. Je to teda naozaj velmi zaujimave. A to si nemala ziadne bolesti?

moniq
16. sep 2009

no krasky ja sa uz neviem dockat zajtrajska - nech je to uz za mnou - bojim sa. Ale neviem co si o tom mam mysliet.... V GF mi povedali ze tam mam malo toho hormonu , ale nasli ho v krvi , tak nemoze byt ze som predsa bola tehu a teraz to bude potrat....Ach, vsak uvidim

moniq
16. sep 2009

a najhorsie je, ze budem musiet verit lekarom, ktorych ani nepoznam...dufam vedia co robia...

rienok
16. sep 2009

moniq drz sa, ono je to tak ze vlastne ziadneho lekara nepozname a "musime" im verit ... no co uz nech na Teba sadne stasticko. Drzim palecky

callex
16. sep 2009

Nelly na prvej kontrole robia len UTZ odspodu.
Fostimon do svalu,do zadku vobec neboli.mna zabolel len raz..

callex
16. sep 2009

zukrik dakujem za palceky.

rienok to je super ze mas zajtra termin,...drz sa.

moniq som zhrozena z toho co citam.som zvedava ze kde je pravda.mozno sa ten plodik ktory sa neujal mal dostat sam z tela von pri menzese, preto ta mozno v GF nesledovali dalej. ale je super ze si isla k svojmu lekarovi a prislo sa na to ze nejaky problem je.na to vysetrenie ides ku svojmu ci do GF?
ale takisto sa moze stat ze si otehotnela po umelom.mohlo sa stat.
kazdopadne drzim palce aby to dobre dopadlo.

nelly3
16. sep 2009

callex, ale ved mam mrchu 😀 ako zo spodu? 😕 baby mne to stale nejde do hlavy, ze ma neboli brucho teraz pri mrche fakt ja nechapem, ale jasne, ze som rada 🙂 dufam, ze je to aj posledna mrcha jedna 😝

lukila
16. sep 2009

Ahojte pipinky. Z pripadu Moniq som trosku v soku, som zvedava aky z toho bude zaver... Nelly ty mas aky protokol? Ja mam kratky a dhipereline si mam zacat pichat 2. DC do brucha a 3. DC pridat fostimon do zadku.Aauuu. Veru ze si aj poplacem. Držím všetkým palčeky 🙂

nelly3
16. sep 2009

ja mam dlhy protokol, ja uz picham diphereline od 24DC a teraz idem 4 DC na kontrolu a budem asi uz aj fostimon. ty si pichas sama? mne manzelik .

callex
16. sep 2009

nelly ano ten ultrazvuk bude prave ked mas mrchu...aby videli ako je sliznica a ako sa vsetko pekne pripravuje.to len prebehnes z kabinky na postel...ta je asi tak meter daleko od kabinky.

lukila...neboj..fostimon do zadku je hracka.a hlavne ide to rychlo.mne to svokra vrazila rychlo vytlacila obsah a hned uz bola aj vonku.zato decapeptyl musela vpustat pomaly a to trvalo aj 3xdlhsie ako fostimon.

lukila
16. sep 2009

Ja si zacnem pichat predpokladam tak presne za tyzden. Ten cas sa pomaly ale iste blizi 🙂 Tiez mi to bude pichat partner, dufam, ze to bude v pohode. Dnes som bola na hribikoch v lesiku nieco malo sme nasli ale je to balzam na dusu. A zajtra rano sup do prace... Callex si vo veľkom očakávaní ako to dopadne, verím a držím palčeky, že ti tie dvojičky vyjdú. Aj ja som vždy chcela dvojičky ale budem rada aj za jedno. Len nech to je zdravučké... 🙂

callex
16. sep 2009

lukila si zlata dakujem.

nelly3
17. sep 2009

ahojte 😵 callex takze dneska sa musim dat doporiadku aby som zajtra na koze dobre vyzerala 😀 a dlho sa tam caka? chcem ist este pred pol osmou aby som mohla ist hned na bus a do prace. lukila daj si nejaku fotecku a odkial si? 🙂 ale som zvedava 😉

callex
17. sep 2009

no veru nelly...pekne sa nahod tam dolu. 😀 , necaka sa tam dlho ide to ako na beziacom pase.urobia ti utz a potom este budes cakat kym si ta doktor zavola aby ti povedal co a ako dalej.

nelly3
17. sep 2009

takze krv mi nebudu zajtra brat? a ako sa citis? este si vkladas utrogestan? som zvedava ako si to budem v praci vkladat na wc-ku 🙂 ved mi to hned vytecie 🙂

smejko
17. sep 2009

bambule moje, ja som dnes taka zufala ... kedze som sa nedopatrala informacie ci uz je genetika v GF hotova, na dohodnuty termin sme dnes isli ... no a figu z toho ... teta dr. bola velmi mila, snazila sa ma upokojit, ze ved nestresujte sa, ono ta genetika niekedy moze trvat aj pol roka ... tak to ma fakt upokojilo ... a ja uz som sa tak moc asi najviac ako si kto dokaze predstavit chcela zaradit medzi vas, pichajuce bambulky ... a takto mozem si len namyslat, ze mozno do vianoc sa s nami nieco udeje ... najhorsie je, ze sa to stale natahuje ... aj ked zavolaju, tak zasa kym bude mat dr. volny termin tak to bude dalsi mesiac ... dnes som hrozne zle naladena, vobec od rana a gf tomu nepridal ... idem asi od vas ta het, nech vas tou zlou naladou nenakazim ...
drzte sa ...

mayka
17. sep 2009

preventivne som vas prisla oplut.

pfuj pfuj pfuj pre stastie 😉

moniq
17. sep 2009

tak krasky zajtra si idem znova polezat, idu mi urobit ten potrat. Doktor mi povedal, ze si nevie predstavit co by spravil GF keby som dostala zapal alebo infekciu krvy - co este nie je vylucene, ze sa mi prihodi kedze plod tam je dlho mrtvy....Tz ked sa dam dokopy kazdopadne tam zajdem a dostatocne razne oznamim aky su zodpovedni hajzlici jedni....
tak len dufam, ze ma ten zapal obide...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre