Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
26. sep 2009

ako umyju vaginu? normalne ma tam dole umyju ci ako? boli to?

mariana953
26. sep 2009

rienok ano je to moje prve IVF,takze ma uz pomali chyta panika 😅 ale ako citam tak sa to da zvladnut.Som rada,ze som vas nasla mam tu viac info ako od lekara.Nema niekto nahodou skusenosti s dr.Behunovov?

moniq
27. sep 2009

nelly, to ti umyju susku zvnutra, je to neprijemne ale da sa to v pohode prezit 😎
neboj, uz sa tes ako budes coskoro tehu 🙂

nelly3
27. sep 2009

diky moniq, ja mam dneska taky nejaky blby den, som uplne z toho nervozna a hlavne z toho, ze ja mavam spinenie, aj som to spominala teraz lekarovi, ale to asi kvoli endometrioze a tieto posledne dni mam uplne dost silne, ze si musim davat slipovu vlozku, kvoli tomu sa aj bojim, ze co, zajtra to musim zase spomenut ☹ neviem ci aj tie injekcie nejako s tym nesuvisia, ale mozno to je dobre, ze sa cistim no neviem

lukila
27. sep 2009

Nelly drzim palce nech ti to zajtra dopadne na výbornu. Daj info ako to prebiehalo nech viem co ma coskoro caka. Nebojkaj a hlavne nestresuj, musime nieco vytrpiet ked chceme byt tehu 🙂

moniq
27. sep 2009

nelly drz sa zajtra a hned sa ozvi s novinkami

callex
28. sep 2009

ahojte bambulky...
odbehla som si liezt po tatrach a vy ste sa tu pekne rozpisali.andriss23 super sprava gratulujem...tak nech tie hodnoty len vstupaju.kolko mas vlozenych embryok?
nelly nestihla som ta povzbudit ale ty si sikulka a urcite vsetko zvladnes a budes mat koooopu vajicok.daj vediet ked sa preberies a budes ok po tom vsetkom.

moniq ty ako? objednala si sa uz na konzultaciu? mas vysledky rozboru?

zukrik
28. sep 2009

Ahojte
Prišla som vám napísať,že na vás stále myslím a držím strašne moc moc palce 🙂
Monig,Callex 😉 😉
Nelly,držím palce,nech si dobrá nosnica 😉

moniq
28. sep 2009

zukrik si zlata 🙂
callex na konzultaciu sa budem objednavat az do ferticentu, na GF som uz uplne zanevrela 😠
volala som do apola, ze sa uz spoja s doverou, tz tam asi ostanem, tak ci tak by som mohla ist do ferti. az v jan.
tz sa objednam na 2. jan 2010 🙂 😎
a ty ako budes teraz pokracovat?
joj a vysledky este stale nemam...

nelly no ako?

callex
28. sep 2009

zukrik...dakujeme.
moniq objednaj sa cim skor, citala som tu v jednej teme ze poistovne maju precerpane limity...a vsetko dlho trva a musi sa cakat na novy rok.
inak zhanala som cennik vykonov na ferticent stranke a nic som nenasla.nevies nahodou o nom?

nelly zrejme dospava narkozu. 🙂len nech si pekne oddychne

andriss23
28. sep 2009

Ahojte!!

callex-ďakujem,vkladali mi tri embryjká,tak uvidíme ako bude 🙂

moniq
28. sep 2009

callex ty si sa nakoniec prehlasila do vseobecnej?
a uz si sa objednala do ferti. ? ja neviem ci sa mozem objednat kedze este nie je spojene to apollo.... co vravis ty ? a ten cennik som tam raz uz videla - vlastne sa u nich skoro nic neplati - po GF je to uplne lacna zalezitost ( dufam ze to nezmenia kym tam pridem ja )

adriss ako to ze ti dali 3 - mne povedali ze v ziadnom pripade... to v GF ?

nelly3
28. sep 2009

ahojte 🙂 no mala som ako callex 19 vajicok, takze zajtra rano volam, pravdepodobne budem mat PK. hned ako ma priniesli na izbu som dostala aj infuziu lebo mala som nejake hodnoty mierne zvysene a mozem mat ten hypestimulak ci ako sa to vola, tak musim vela pit. tu cystu co som tam mala tak mi ju vysali, kvoli tomu budem brat este aj tie antibiotika co som si davala, vecer a dnes rano a este okrem toho aj estofem 1mg normalne neviem kolko si mam toho davat,neprecitam po tej doktorke, neviete ci jednu alebo dve denne? a robila ma behunova, po prebudeni v pohode, ale neskor mi prislo zle, predychala som to, mozno aj z toho ze som nic nejedla, uz je mi lepsie, ale brucho citim, nie moc, ale citim. takze tolko

callex
28. sep 2009

nelly gratulujem krasna uroda.este zavisi kolko sa ich podari oplodnit a podla toho si das PK.ale daj si ju aj vzhladom na tie antibiotika.s tym estofenom ti nepomozem ale pozri na pribalovy letak tak by malo byt daco napisane.

moniq..neprehlasila som sa,ostavam v apolle naco menit ked sa spajaju.aj ja som tam praveze videla cennik a dnes ho nie a nie najst.na konzultaciu sa objednat mozes,ta je zadarmo a aspon si spravis jasno.a po konzultacii sa mozes objednat na prvy volny januarovy termin.

ja mam v plane si dat overit diagnozu z GF ze mam nepriechodny lavy vajcovod..lebo akosi im s manzelom neverime.a za dalsie dat sa do poriadku po zdravotnej stranke-imunologickej.a nastavit sa psychicky trosku inak.

lukila
28. sep 2009

Nelly blahozelam pekna urodicka... Zajtra rano idem na prvu kontrolu prri stimulke tak som zvedava ako dopadnem. Tym kockam co zanevreli na GF drzim palceky nech im to inde vyjde na sto percent. Tiez by som to asi tak riesila...

andriss23
28. sep 2009

moniq-áno v GF,a aj minulé KET mi dávali tri.Embryologička mi povedala,že sa zvyšuje šanca na uchytenie,ale nestáva sa často,že by sa uchytili všetky,ale keby sa to aj stalo,že jedno mi zoberú.A podľa HCG 151,6 neviem posúdiť či sa uchytilo 1či 2 ? 🙂

nelly-držím palce,nech sa ti oplodní čo najviac vajok

moniq
28. sep 2009

andris no to je super, drzim palce aby si to stastne dotiahla do konca.Ja som chcela tiez dat 3 , bo moc si prajeme dvojicky, ale povedali mi, ze mi viac ako 2 nedaju - tak sa cudujem , ze tebe dali....

nellly no to je parada, to sa ti urcite pekne podari aj kultivacia a vlozia ti uz krasne 100-bunkove. kedy ides na transfer?

callex a ty si myslis ze sa s nami bude niekto bavit vo ferti ked este som v apolle?

moniq
28. sep 2009

krasky ako to tu citam - tie pozakrokove infuzky dako casto zacali davat. ..Ja som bola na odbere s jednou kockou, ktoru zrejme moc dobre neustrazili, bo po transfere mala prisernu hyper., cela opuchla, voda sa jej naliala az na chrbat a chudatenko bola 3tyz. hospitalizovana a dusila sa ako jej ta voda tlacila na pluca.Tak je super, ze teraz uz davaju lepsi pozor. Mne nastastie nic nebolo - vsak vecer som uz trsala na disce 😀 , ale niektore to fakt zle znasaju....

callex
28. sep 2009

monig ta kocka sa mohla po zakroku javit byt ok...hyperstimulak moze prepuknut aj neskor.a ty tym ze si mala tak malo vajicok tiez ti infuzku nemuseli davat.
ano myslim si ze sa s tebou bavit budu,pretoze prve konzultacie su zadarmo tak je jedno aku mas poistovnu.

moniq
28. sep 2009

to by bolo fajn, asi si tam tedy zavolam. . .

moniq
29. sep 2009

dobre ranko 🙂
ako sa dari ? nelly kedy ides na transfer?

moniq
29. sep 2009

no vidim, ze vecer to uzatvaram a rano znova otvaram ??? 😀
kde su vsetky pipiny?? - chcem sa vas spytat ci nemate dake info o liecitelovy z Kosut, v sobotu k nemu totiz idem...dala som sa uz aj na toto, co ked motyka vystreli??!

skorki
29. sep 2009

Dievcata,dr. Harbulak z Gynfivu je akurat v relacii na STV. Ak ste doma, kuknite 😉

callex
29. sep 2009

ahojte...
monig nova fotka..fiiiha
Nepocula som este o tom liecitelovi..tak nam daj potom vediet ze co a ako? ozaj len pre osviezenie aky mas vlastne zensky problem?nechce sa mi listovat dozadu. 😎

nelly3
29. sep 2009

ahojte, no hruza, volam ze co a ako, nejskor neberu, potom to zoberie niekto, ale ze tam nie je embryologicka, ze je pri pacientach, ze zavolaju, je 13 hod. nevolaju, volam tam obsadene alebo neberu 😠

rienok
29. sep 2009

nelly tak ako? už si sa dovolala? som zvedavá 🙂 a blahoželám k úrode

niga
29. sep 2009

Dakujem Skorki za upozornenie, stihla som ho az ku koncu - ked spominal vysetrenie embrya kvoli downovemu syndromu, hovoril o PGD/PGS screening aneuploidii? Ak tam bolo este nieco zaujimave, mohla by si nam to spomenut, prosim.

nelly3
29. sep 2009

baby mame z 19 vajicok 14 embrijii 🙂 8 ich zmrazili, ostatne ostavaju na PK a vo stvrtok volaju ci pojdem na transfer v piatok alebo v sobotu. 😉

niga
29. sep 2009

Gratulujem Ti Nelly3 - to je uzasny zaciatok a urcite to takto uspesne bude pokracovat. Prosim, mozes mi vysvetlit co je predlzena kultivacia-nie som si ista z materialov co som studovala. Dakujem.

nelly3
29. sep 2009

PK- ze embrija nechaju cca 4-5 dni este a pozoruju ako sa dalej delia, ale vacsinou to robia ked je viacej embrijii, ked mas malo tak ti na druhy den vkladaju do maternice, pri PK nie, pozoruju ich 🙂 neviem ci som to dobre vysvetliala. a odkial si? uz stimulujes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre