Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

micka79
31. okt 2009

Lolitka, dakujem za privitanie
Som sa bala, ked ste neodpisovali, ci som to nejako nepokazila, lebo nie som technicky typ. Ale vidim, ze to funguje... Postupne pridam aj foto. Teraz musim popracovať v domacnosti, dat to tu trochu do poriadku. Ale sledujem vas....

selmicka
31. okt 2009

ahojte, som tu nová, teda v GF, 4 R som chodila do Iscare.
teraz mi dr. harb . predpisal dlhy lutealny protokol, takze najskor papam norethisteŕon (10 D), potom zacinam pichat Diphereline a potom Gonal, tak som zvedava ako to dopadne. Este si musim nakupit injekcie a hlavne neviem ako si to budem oichat sama...doteraz som bola 2x na IVF, ale pichala som si len perom, to sa mi zdalo lahsie...no uvidim, na prvu injekciu aj tak pojdem do GF a uvidim ci je to jednoduche.. (hlavne zamiesat ten prasok s roztokom a potom nejak dostat do injekcie)
Harb. sa mi zdal ze ma toho nejak vela...a na to ze bolo skoro prazdna cakaren som cakala pol hodinu..no je to jedno, budem strasne stastna ked to vyjde... a este ma poslal na hematologiu, lebo mi vyslo ze som heterozigot na nejake trombofilne markery
som prekvapena ze suhlas s IVF musime podpisat pre notarom, v Isc. sa to vsetko vybavi priamo tam...
drzim vsetkym nam palceky aby sme sa mohli tesit z dvoch //.

lolittka
31. okt 2009

vítame selmicku 🙂

lukila
31. okt 2009

Ahoj micka79. Pozitivny mail, vitaj medzi nami... Drzim palce, nech si tehu... Vsetkym pekny vikend a kludne dusicky... 🙂

matiasko
1. nov 2009

ahojte pipinky 🙂
kde ste vseky.
boze pisala som si vcera a dnes s jednou babenou z preslaveneho FC
a normalne mi rozum stoji co sa jej tam stalo odporcam si to precitat
tema ferticent II a kocka petra. hruza a my nadavame na gf

jahodka26
1. nov 2009

ahojte pipinky 🙂
som tu nova, aj my s manzelom navstevujeme GF, chodime k dr.drabekovi. dnes som ukoncila stimulaciu a v utorok ideme na odbery a o par dni na ET. verime, ze vsetko vyjde.
ked ste sli na odber vajicok, kedy vas asi pustili domov? nejde niektora v utorok?

moniq
1. nov 2009

Cauko krasky, no co sa deje, nik sa nezbera otehotniet...
Matiasko, kriste nestras, to uz nikde nebudu normalni ludia, ktori aj pomozu ? - co sa stalo? - a ja som si vravela , ze uz nikdy viac GF ale FC....Rychlo napis a varuj - ta kocka tam pise dako v sifrach a nemam chut to tam cele luskat....

ja teraz stagnujem , mileho mam az do vianoc v Dansku a ja sa spolieham na liecitela, ku ktoremu idem 19.nov.
tak sa zatim majte

callex
2. nov 2009

ahojte babule..
vitam nove kocky do klubu a dufam ze zacnete novu pozitivnu etapu.ja idem v stredu na konzultaciu.

callex
2. nov 2009

jahodka26..na odber som prisla rano na 7.00 a tusim okolo 13.00 nas pustili domov.po odbere vas este nechaju lezat na izbe.potom pride embryologicka ktora vam povie vysledky a dalsi postup.takisto sestra vas pouci co a ako dalje a ked lekarka podpise prepustaciu spravu pustia vas v spievode dosplelej osoby domov.

callex
2. nov 2009

uff hodila som ocko na tu temu do ferticentra...a je to teda sila.baby ktorym sa to nechce citat tej kocke povedali ze si nie su isti co pouzili spravne spermie a ci vajicka spravne oplodnili.a este sa tvarili ze moze byt rada ze jej to povedali.ze sestricka si nie je ista ci pouzila cistu pinzetu.no sila.
celkovo po precitani tych par riadkov som sa usvedcila ze FC ani neskusim.
myslim si ze bz sa konecne mal niekto pozriet na zubky vsetkym CAR.sila co sa tam deje.

marrad
2. nov 2009

no tak toto nebolo pozitivne
uvazujem ze prejdem do ineho centra len neviem ako....

yayama
2. nov 2009

ahojte v piatok som bola na UTZ ale doki nič nevidel hcg som mala 1474 myslite ze mam este nadej?dik za odpoved.

niga
2. nov 2009

Yayama, kolko dni si od oplodnenia? Podla mna hcg je dost vysoke.

yayama
2. nov 2009

1.10 som mala ET takže 33 dni.

nelly3
2. nov 2009

ahojte 🙂 ja som bola vo stvrtok na konzultacii, nic sme nevyriesili, rozhodla som sa, ze na KET idem az v januari, pred tym mesiac sa mam objednat, aby mi mohli predpisat tabletky. pytala som sa ci treba aj nejake vysetrenia ine porobit, ale ze netreba 😕 takze na buduci tyzden idem k svojmu gynekologovi a nech mi on odporuci nejake, ale urobi. proste centra to ostatne neriesia, urobia si svoju pracu a dovi dopo 😠 dufam, ze rok 2010 bude uspesnejsi 😉
yayama no 33 dni od ET a nic tam nevidno? 😕 jahodka26 drzim palce 🙂

yayama
2. nov 2009

Zajra idem do GF na UTZ uvidim co mi tam povedia.Na tehot.teste mam krasne 2 ciarky ja neviem kde sa to mimi schovalo ☹ chapete to?

niga
2. nov 2009

skus si pozriet tieto hodnoty, su tam aj hcg po ET...podla tych mas nadej
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

lubka0506
2. nov 2009

ahojte 😵 smiem sa pripojit? ja mám íst do GF na prvú konzultáciu 19.11...prečítala som tu všeličo aj pozitívne aj negatívne...mám tak trošku strach... 😒

yayama
2. nov 2009

diky niga ta tabulka sedi som v norme ale aj tak nechapem prečo nebolo nic vidno na utz.

lukila
2. nov 2009

Ajojte, super kolko novych kociek... Dufam ze niektora konecne zacne eru uspesnych snaziliek, lebo doteraz co sme tu boli, to stalo za ... 🙂 Ale bojujeme dalej, a urcite nam to na dalsi pokus vyjde. Ja idem na konzultaciu 16.11. Uz aby to bolo. Vsetkym novym prajem vela sil a kludne nervy 🙂

lucia.kl
2. nov 2009

yayama, nechcem ťa strašiť, ale podla mňa maš to HCG nizke, ja som mala na 14 deň 667 a tam to rastie zo dňa na deň aj po tisicoch, aby sa ti nestalo, to čo mne na prvy krat, ja som jednoducho potratila.

jahodka26
2. nov 2009

ahojte,
callex- vdaka za info, nelly3- tiez vdaka 😉
drzim vsetkym snazilkam palce, verim, ze uz nas cakaju len uspesne dni s pozitivnymi spravami...
mam trochu nervicky pred najblizsimi dnami, ale verim, ze vsetko dobre dopadne...

lubka0506
2. nov 2009

...lukila dakujem za privítanie... 🙂

matiasko
2. nov 2009

ahojte tak to tu uz ani nemusim rozpisovat co sa tam udialo
napisala v skratke callex 🙂
najprv som rozmyslala ze tam pojdem ak som si prosku preklepla tu temu
ale poviem vam sicekratky minimum hormonov PK aj PIG. zadarmo ale zahadne ma skoro kazda max 2-3
emryjka aj ked bolo vajom omnoho viac. kazda ma ohss a neuroia et ale iba ket. za zmrazenie pytaju
6.000 a rozmrazenie 9.000 tak ze preto robia soro vzdy iba ket
a ako dobre viem ket ma % este mensiu sancu na uspech ako ket. a ked je malo embryi ani nezostane na opakvany ket. a k tomu ohss potom povedia ze mali iba podozrenie na neho.
no moc moc divne 😒
ale o inom 12.11. ma caka laparka v gf dnes som sa bola akurat objednat na tu konzult.s anesteziol.
tak tam v pondelok idem.
kedy si mysite ze by som po laparke mohla na konzultaciu aby som si do poistovne mohla dat schvalit ziados?
dr. behunova mi povedala ze na dalsie ivf mozem v januari tak aby somdlho necakala na schvalenie 😉

matiasko
2. nov 2009

prepacte neplati sa ta ket a icsi 😉

lubka0506
2. nov 2009

...matiasko aká je dr.Behúnová? 😵

luly3
2. nov 2009

lubka je to super dokinka 😉
ja knej chodím cca 1,5 roka

lubka0506
2. nov 2009

...to si ma potešila,lebo človek ked ide takú dialku a nevie kam sa dostane... Dakujem ti a máš pekné motto... 😵 ...nepametáš si o čom bola prvá konzultácia?

nelly3
2. nov 2009

lubka0506 ja som mala behunovu pri OPU a aj ET a mne sa zdala celkom fajn, aj utz mi raz robila na kontrole, bola prijemna 😉 lukila aj sa chystas teraz na KET? ja sa akosi na to necitim, inac niekedy v decembri neviem presny datum do noveho roku maju dovolenky v centre, jedna baba mi to spominala. sa mi v noci snivalo, ze som bola tehu, ale to tak, ze som isla len na nejaku kontrolu a lekar, ze vy ste tehotna, normalne som bola v tom sne taka stastna 🙂 horsia realita rano po prebudeni ☹ ale bude dobre. pekny vecer idem kuk panelak 😉

luly3
2. nov 2009

bude sa ta pítat či už si bola tehu, ake maš problemy kto v rodine
ake ma problémi, spraví ti vyšetrenie vaginálne a zoberie krv
tot všio a za tri tt budu výsledky s krvi tak tam pojdeš manžel sa
asi tak nejako objedná na spermiogram a podla toho ti nasadí liečbu...
je príjemna osobka podla mna jedna z najlepších a hlavne s najcitlivejších Dr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre