Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
3. máj 2010

callex jasne za ano juiiiii 🙂 kedy ides na krv?

callex
3. máj 2010

nelly vybrala som sa teraz rano k mojmu gynekologovi..teda bola tam len sestricka a vraj mi nemoze zobrat krv az po vysetreni a doporuceni lekara.tak o 15.45 mam u neho termin.takze krv najskor zajtra. ☹
a ja tomu stale neverim...dokial neuvidim rybicku ze je tam kde ma byt a nezatulala sa niekde mimo takl nebudem pokojna.

babulka555
3. máj 2010

callex: to vyzera pozitivne 🙂

nelly: ako testiky?

slniecko01
3. máj 2010

Callex supeeeer určite je tam // čiaročka, tak sa teším 😀, moje zlatučké opatruj sa a dobre hladkaj bruško.

vanilka1802
3. máj 2010

Callex su tam krasne //, tak uz nech to len doki potvrdi z krvicky a budes sa vytesovat.
MOc drzim palceky.

nelly3
3. máj 2010

babulka555 az v sobotu, ja som dneska len 7 den, takze neskor 😉 callex ty vlastne si mala aky problem ked si isla na IVF predtym?

babulka555
3. máj 2010

nelly: jasne, som zabudla, tak uz len vydrzat do soboty 🙂 a potom 9 mesiacov 😀

callex
3. máj 2010

Dakujem babule zlate...dufam ze to nie je plany poplach.

nelly tak v GF usudili ze s manzelovyim SPG len IVF..a vidis stacilo aj IUI.za dalsie mi odstranili cinnost laveho vajickovodu kvolu saktosalpingu ci ako sa to pise a na pravy mi povedali ze nevedia preco ale je nepriechodny.
tak som si dala inde urobit HSG-cize RTG vajickovodov a tam zistili ze pravy je krasne priechodny. a tak som stimulovala liekmi a skusali sme prirodzene ale vzdy sa mi vytvorili folikuly na tej zle strane vajickovodu..a minule bol jeden bojovnik aj na pravej.a tak sme poslali k nemu torpedoborcov nech prerazia. a tak sa k mojmu brusku prihovoram ze torpedik. 🙂

lubka0506
3. máj 2010

ahoj pipinky 🙂
...jupí callex tak sa podarilo,som rada ale dávaj na seba pozor!!!...drž sa 😉

callex
4. máj 2010

lubka0506..vdaka. a ty ako?
inak dnes som robila druhy testik a tiez tam bola ciarocka.teda dve. 😀

katkaajurko
4. máj 2010

ahotje-ktore ste boli aj na laparke? je pravda-ze potom sa musi dva mesiace "cakat" a skusat len prirodzene? a stimulovane IUI sa robia hned po sebe alebo tam su pauzy medzi jednotlivymi stimulaciami a kolami?

babulka555
4. máj 2010

katkaajurko: ja som mesiac po laparke bola na prvom ET (12.2. laparka, 14.3. IVF), zalezi aky protokol budes mat

katkaajurko
4. máj 2010

lebo mne lekar v centre (inom) povedal-ze dva mesiace nic...

babulka a robili ti pred laparkou kontrolne kultivacie?

babulka555
4. máj 2010

katka: nie nerobili, mala som vysledky od svojho gynekologa. vzdy je to individualne, zalezi aj od cyklu a ci budes mat dlhy alebo kratky protokol atd

katkaajurko
4. máj 2010

ktory protokol je "narocnejsi" pre telo? ci je to individualne? asi kratky budem mat..neviem...ale pred tym musim absolvovat tri kola IUI vraj...

lebo mne gynda vykultivovovala nejaku bacilu a liecila ale na kontrolnych kultivaciach som nebola od vtedy a do laparky uz nestihnem-tak aby som infekciu nedostala-ak to tam je.. naahodou...

callex
4. máj 2010

katkaajurko...stimulovane IUI mozes mat po sebe.po troch mesiacoch sa odporuca pauza od hormonov a preto su zrejme aj tri pokusy a potom sa ide na IVF ked to nevyjde.
co sa tyka laparky zavisi to aj toho co ti budu robit..ci je len diagnosticka alebo ti nieco odstrania a podobne.su kocky ktore praveze po laparke otehotneli jedna radost.
kazdopadne ak by ti robili nejaky zakrok je pre telo lahsie a lepsie aby sa najprv dostalo z jedneho zatazenia a potom sa mohlo sustredit na druhe-na babetko.

katkaajurko
4. máj 2010

jasne... no idem na diagnosticku laparku...

dakujem - chapem..ze je ideal ak sa telo pekne zotavi...

nelly3
5. máj 2010

ahojte, no mna pobolieva brucho na kramy, tak neviem, minuly mesiac som mala 9, som zvedava ci sa mi nespustia 😠

babulka555
5. máj 2010

pipinky stal sa zazrak 🙂 🙂 🙂 som tehotna, mrnusik ma 2mm
takze ziadne KET sa nekona a som zvedava ako sa bude tvarit Drabecek,
ked mu to v utorok oznamim 🙂
trapima len ta cysta, ktora sa objavila a ma asi 50 mm priemer, zrejme
dosledok hormonalnej stimulacie podla lekarky 😒

nelly3
5. máj 2010

jeej babulka555 to je super, tesim s tebou, aj ja mam cystu na lavom vajecniku 50mm, ale uz dlhodobo 😝

nelly3
5. máj 2010

takze mame dve nove tehulky superrr, len tak dalej 🙂

yoyo123
5. máj 2010

babulka....moc moc moc gratulujem,adržim prsty aby všetko bolo o.k 😀

callex
5. máj 2010

babulka555 no parada.takze sa podarilo prirodzene? nechce sa mi citat spetne aky si mala vlastne problem?

babulka555
5. máj 2010

callex: ano prirodzene 🙂 v marci som bola na IVF, v 3tt som mala MA a kedze mrcha nechodila, tak som si spravila testiky a vsetky mali // 🙂

vanilka1802
5. máj 2010

Babulka moc gratulujem.

Nelly aj ja mam take rozne tlaky na mrchu, ale zatial si ju nepripustam. TAketo pocity som mala aj pri IVF a vyslo to. Tak pevne verim ze sa nam to podari.

nelly3
5. máj 2010

aj ides testovat? ja ano ak dovtedy nepride mrcha 😠

nelly3
5. máj 2010

a tie tlaky na mrchu mas odkedy? ja tak posledne 3-4 dni

babulka555
5. máj 2010

baby dakujem 🙂 dufam, ze sa fazulka udrzi a bude pekne rast ten nas maly zazrak 🙂

vanilka1802
5. máj 2010

Nelly ja testovat nebudem, necham sa prekvapit v pondelok.
A take tie tlaky su asi tak od vikendu cize tiez tak 3-4 dni. POdla mna to je dobre znamenie, to sa asi embrijko zahniezduje.

nelly3
5. máj 2010

kiezby si mala pravdu 🙂 a nie je to neskoro? ale ved nam vkladali tie hned zmrazene po OPU, nie po PK, tak tie sa asi neskor 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre