Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
21. mar 2012

@silvuska47 podľa toho, na aké výsledky čakáš, ja som čakala na hematológiu oficiálne 3 týždne, ale nemali všetky výsledky, takže to bolo asi 5 týždňov 😉

tinasc
21. mar 2012

@silvuska47 výsledky spermiogramu máš za pár hodín, keď povieš, že Ti to súri tak aj skôr, my sme sa dosť ponáhľali a nemohli sme zostať v Blave, tak nám to spravili rýchlejšie 🙂

nelly3
21. mar 2012

@ga79
tak to je super, ze beru spat, ja som to len tu niekde na fore citala, tak som nevedela naisto 😉

fles
21. mar 2012

😖 @ivka3901 To je strasné, co ti vyviedla ale asi len fakt mala zlý den. Dufam len že to bolo naposledy. Inak nezúfaj, hadam to už vyjde - musíííííííííííí. Tak možno zacneme naraz po velkej noci pichať.

fles
21. mar 2012

@st2 Ahoj no ja ti držim palce a aj ta obdivujem, že si to budeš sama robit. Som zvedava ked dojdem do hohto stadia ako to ja zvládnem. No nič - volačo bude. Takže brucho ľava strana ! a bolelo ? Ozaj a prisla si rano dali ti inj... a aj zobrala krv a urobila sono ?
potom to tu popíš som zvedavučká....krásny slnečný den ti prajeeeeeeeeeeeeeem , pá

fles
21. mar 2012

Ahojte kočky čo robkáte , aký ste mali deň ? komu sa čo podarilo..... má niekto nejaké pozitívne info

st2
21. mar 2012

@fles no vooooobec nebolelo, ani som len nepocitila ze tam tu ihlu sestricka pichla taka je tenulinka, len to trosku zastipkalo ked tam to poustila, a krv a sono mi budu brat az v pondelok, to budme mat prvu kontrolu, toto bola este len prva injekcia, dalsie zacinam od soboty,

silvuska47
21. mar 2012

@tinasc no dufam že nebudem čakať véélmi dlho..ale nejako nad tým nerozmyšlam lebo ideme na dovolenku s drahym troška oddychnuť tak hadam sa nám zadarí čo v to pevne verím...

kvetka111
23. mar 2012

baby, je nejaka zvlastna priprava pred odberom vajicok? boli ste uz niektora ?

romanovic3
23. mar 2012

Ja neprispievam na MK, ale nasla som tuto, tak Vas len chcem povzbudit v snazilkovani. Nam urobil Harbulak obe deti, drzim palce, aby sa to Vam vsetkym podarilo!!!!

tinasc
23. mar 2012

@kvetka111 pred odberom vajíčok si musíš dať u internistu urobiť predoperačné vyšetrenia, lebo sa to robí v narkóze... inak neviem akú prípravu myslíš...

vvia
23. mar 2012

v nedelu ma caka prva kontrola po pichani hormonov. drzte prsty, lebo som aj akosi prechladla a mam mat buduci tyzden odber. uz som aj vypisana od doktorky, takze od pondelka doma 🙂

ivka3901
24. mar 2012

čaute dlho som tu nebola,lebo som mala nočnú celý týždeň a ešte budem chodiť na pobednú a od 2 apríla idem na marodku a budem čakať na menzes,všetky inekcie mám doma už len tá mrcha aby prišla. 🙂

kvetka111
25. mar 2012

cely tyzden nocne???to ako dovolia? a to sa do potom aj normalne fungovat? asi sa fakt daj na tu PN....

ga79
25. mar 2012

@kvetka111 ziadna priprava...pozitivne naladena a interne vysetrenie🙂))drzim palceky...

elise
25. mar 2012

ja idem zajtra na konzultáciu tak uvidim čomi harbulák povie asi mi len vopchaju papier pre notára a strčia rovnaký náhradný protokol a povedia že zvyšuju cenu ked na 150 euro ☹ asi nič ine nepovedia ale na ked potrebujem ten čipok a diazepan tak aspon to si vyzdvihnem

vvia
25. mar 2012

dnešna kontrola dopadla dobre, veľmi sa teeeešííím 🙂

kvetka111
25. mar 2012

@ga79 si zlata, dakujem...

kvetka111
25. mar 2012

@vvia kto ta dnes vysetroval? kto tam dnes bol?

vvia
25. mar 2012

@kvetka111 ja ich nepoznam :( tipujem Drabek?

ivka3901
25. mar 2012

@kvetka111 ahoj já v bývalom volkswagene robím už 9 rok takže pre mňa je to už v pohode a já zakaždým som išla na marodku od začiatku,lebo pichať inekcie a robiť na 3 smeny v stoji je riadna makačka a doma budem aspom oddychovať ešte musím tento týždeň umyť všetky okná na baráku a mám ich dosť tak uvidíme či stihnem 🙂

ivka3901
25. mar 2012

@vvia no tento problém mám aj ja,já si mám tiež začať pichať 2 deň cyklu a tiež som z toho zmätená,že ktorý mám považovať za 2 🙂 v centre mi to dochtorka vysvetlila tak,že zo začiatku je len špinenie

vvia
26. mar 2012

@ivka3901 no mne nejaka baba nastastie poradila. stara krv, spinenie - ziadna menstruacia. akonahle najdem novu krv je to prvy den. a tak to aj vyslo, lebo reagujem na lieky dobre, tak snad som nic nepokazila

st2
26. mar 2012

ahojte tak kontrola oka, vylsedok na 8 dc je 6+6 od zajtra pridavam puregon

evakva
26. mar 2012
kvetka111
26. mar 2012

@st2 no pekne a neboj Puregon sa picha vyyborne.

st2
26. mar 2012

@kvetka111 no prave som studovala tu knizocku co bola v tom obale, no sestricka mi to ukazovala a vyzeralo to lahko tak snad to bude aj tak rano prebiehat 😝

kvetka111
26. mar 2012

@st2 urcite a hlavne to nestipe a neboli ako tie ostatne lieky.

st2
26. mar 2012

@kvetka111 no ja som pichala orgalutran a ani ten nestipe vobec pohodicka to je

petula14
27. mar 2012

ahojte babulky, prosim Vas rada by som sa spytala, na bolesti v nadrusku, ktore mi zacali v pondelok, ci je to normalne, stretla sa s tym niektora z Vas? v nedelu som bola na punkcii, z 13 odobratych vajicok bolo 6 zrelych a mame 2 embrya, ktore mi dnes transferovali do maternice, zacinam mat obavy v suvislosti s tymi bolestami ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre