Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
30. apr 2012

@given aha tak ty to budes mat super rychlo 😉

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa joj to neviem, ja som nebola na laparke, mozno baby ti poradia ked budu vediet niekto 😉

lea1333
30. apr 2012

@gelinka75 mamvala som 15-18dc len ze sa mi skratil cyklus a uz sa nesledujem tak 😉

lea1333
30. apr 2012

@caroline123 ok spisem si to 😉

lea1333
30. apr 2012

@ivka3901 drzim palce aby ste nemuseli ist!ja idem 18maja pre vsetky vysledky 😕

lea1333
30. apr 2012

@ivka3901 kolko IUI sa odporuca ?

nelly3
30. apr 2012

baby myslite si, ze ak si pred ET nedam diazepan nieco sa stane? ja si davam vacsinou len polku lebo som velmi potom ocapena 😀 a ked si nedam? vsade v centrach sa to dava neviete? vlastne on nema ziadny zmysel diazepan len aby sme boli tak v klude a spinkali po ET ci?

ivka3901
30. apr 2012

@nelly3 no mne konkrétne ten diazepan nerobí nič aj tak hned po vklade ideme domov a hned si idem lahnúť do postele........... 😉 nohy vyložím 😀

ivka3901
30. apr 2012

@lea1333 no my sme ani raz neboli na IUI neviem teraz presne kvoli čomu dr.nám to hovorila,ale ešte pred 4 rokmi a hned po laparoskopii sme išli na IVF,ale sa mi zdá,že kvoli manželovému spermiogramu nemá ho bohvie aký,ale pohrávam sa s myšlienkou to skúsiť neskor

fles
1. máj 2012

@given dakujem - zacnem slubujem.Ale az potom ked budem po sone a uvidim bejby v brusku. Normalne si davam pozor lebo co som to tu pocitala tak do toho 3 mesiaca je to take 😝 vselico sa moze prihodit. Ale ja som optimista 😀 😀 😀

fles
1. máj 2012

@gelinka75 dik a budem vas tu citat a povzbudzovat aj nadalej, aby nas tu bolo do toho leta co najviac s bruskami 🙂

mackaso
1. máj 2012

@jonika Nebojkaj moja, to bude dobré, možno sa už uhniezďuje a niektoré baby mávajú aj normálny menzes ešte

ivka3901
1. máj 2012

@fles možem sa ťa opýtať no síce každá žena je iná a tých IVF mám už dosť za sebou,ale len pre zaujímavosť brala si nejaké vitamínky pre IVF?a akú dobu?a potom po ET si sa šetrila?nerobila nič ťažké?

fles
1. máj 2012

Ahoj takze zadne specialne vitaminy som nebrala - len klasika ovocie kazdy den.No a ked som bola na punkcii mala som dost vajok aj mi povedali ze ich bolo vela. No a potom si predstav ze nakoniec prezili len dve. Ked som bola na ET tak zlata pani mi hovorila ze tie dve su slusne pekne stvorbunkove a ze ideme na to ! No a potom som bola tyzden doma. Snazila som sa pol dna len tak vylihovat, nic nerobit ale mozem ti povedat ze sa mi to v tej druhej polke vobec nedarilo. Ja veselo som si sadila kvetinky, robila vselico. Akoze som to nechala na matku prirodu... proste som verila a hladkala .. 😉 neboj ver si a bude to dobre

given
1. máj 2012

@fles Vidis to, aj ja som mala len 2 embrijka na transfer a super to dopadlo - mam doma jedneho krpca. Takze ides dufam v mojich slapajach. 🙂 My sme ale mali aj PK, tusim tie embrijka boli 100 bunkove, ak si dobre pamatam.

given
1. máj 2012

@ivka3901 Kyselinu listovu urcite treba brat. Inak som brala aj ja, to co ty - Euthyrox a Prednison.

ivka3901
1. máj 2012

@given ten prednison si koľko brala pred ET?lebo preto sa pýtam,protilátky mi zistili pred 3 pokusom IVF a nepodaril a teraz ho beriem už 3 mesiac tak preto tomu prednisonu moc neverím a euthyrox beriem už miimálne 5 rokov a tiež mi nepomáha a tú kyselinu listovú beriem už tiež 4 mesiac tak v skratke

ivka3901
1. máj 2012

@fles aj tak dík za podporu držím palce 😉

tinasc
2. máj 2012

@given a ešte berieš ten prednison? a dokedy ho budeš brať?
@ivka3901 ty už stimuluješ? lebo si to už nepamätám... keď už ten prednison berieš 3 mesiac... ja som ho brala 6 týždňov pred ET a brala som ho do ukončeného 12tt 😉 no a tiež mám Euthyrox 🙂

given
2. máj 2012

@tinasc Prednison mam zacat brat az teraz, cize asi mesiac pred stimulkou a ak sa zadari, tak aj cely prvy trimester. Aspon minule to tak bolo. Mne ho davaju len tak pre istotu, nic mi nezistili, na zaklade coho by som ho mala brat.

given
2. máj 2012

@ivka3901 Urcite menej ako 3 mesiace, mozno tak 6-8 tyzdnov pred ET som ho brala. Euthyrox mi povedali, ze uz budem brat do konca zivota, lebo mi nahradza chybajuci hormon ŠZ, len mi upravuju davky, resp. chvilu po porode mi ho vysadili, vraj sa ŠZ nastartovala, ale potom som ho zas musela zacat brat.

tinasc
2. máj 2012

@given no tak to je dobre, že ti nič nezistili, istota je ale istota, tak dúfam, že Ti pomôže 🙂 ja som ho vysadila 12 + 3, takže skoro do konca prvého trimestra, dúfam len, že som ho nevysadila príliš skoro 😉

st2
2. máj 2012

@fles dodatocne srdecne gratulujeeeeem 😵

ivka3901
2. máj 2012

@tinasc ešte nie mala som stopnutú stimulku a teraz čakám na mršku a začnem.pýtam sa na ten prednison preto,lebo mne tie protilátky zistili pred 3 pokusom som ho brala asi mesiac a nepomohol mi tak teraz ho beriem už zhruba 3 mesiace tak som taká skeptická voči nemu 😒

ivka3901
2. máj 2012

@given aj ja budem euthyrox brať celý život mám zníženú funkciu a ak sa náhodou podarí tak budem ho brať vo vyššej dávke ešte

fles
2. máj 2012

Tehulky aj ležíte doma ? ste vypísané... je vám niektorej zle, nebolí Vás bruško ???

reklamka
2. máj 2012

@ivka3901 - ja tak isto, som pred ET a zvysili mi z Euthyrox 50 a stovku. 🙂 aby to vyslo. 😉

lohrien
2. máj 2012

Ahojte dievcata, tak sme s priatelom zacali chodit do Gyn-fivu, som po laparke v marci, brala som Clostyl a zajtra idem na odbery a ultrazvuk, ci sa tam nieco deje 🙂 Mate niektora za sebou laparoskopiu a pomohla? Diiiky a drzim vsetkym palce 🙂

silvik1
2. máj 2012

@lohrien ahoj. ja som bola v GF v novembri na diagnostickej laparke. našťastie tam mi nič nezistili. vraví sa, že veľa báb otehotnie hneď po laparke, no ja som nebola ten prípad. a ku komu chodíš ?

lohrien
2. máj 2012

ja chodim k dr. Stenovej. Partner je v poriadku, ale ja mam PCOS a inzulinovu rezistenciu. Pri laparke mi robili drilling, takze tam osetrenie nejake bolo. teraz mam prvy cyklus po nej a brala som 5 dni Clostyl... no som velmi zvedava , co to bude, lebo pred laparkou som na lieky vobec nereagovala .... A ty ku komu chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre