Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blavabla
19. júl 2013

@vodnari ahojky...no super,ze si sa uz aj objednala...tesim sa...pekne si oddychni na dovolenke aj za nas!!!! A potom cupi lupi,sa ponahlaj za nami....je nas tu uz hodne...ale bude viaaaccc... 😀 drzim palceky zlatinko , aby ti to vsetko vyslo ako si to naplanovala....

vodnari
19. júl 2013

@blavabla veľmi pekne ďakujem.....si mooooooc zlatá.....už sa teším a verím že sa to podarí.... 😉 ja budem oddychovať na dovolenke a ty dávaj pozor na seba a drobčeka.... 😉

blavabla
19. júl 2013

@vodnari aj ty si velmi zlata.....oki dohodnute.... 🙂

bimbo37
19. júl 2013

@vodnari super, hlavne ze to stihate 😊

petkaa28
19. júl 2013

@matka177 ahoj 🙂) bola som na dovci, takze mimo net 🙂) no mam za sebou prve dve inj dipherilenu ci ako sa to pise :D, v nedelu ma dojst mrcha a potom na utz ci to zabera tak ako ma 🙂) inak nic nove, len to stipanie pri puchani inj je otravne :D manzel bol doteraz hrdina, ze on mi to bude pichat a vcera ked mi mal on prvu pichnut, tak bol roztraseny :D este ale pol hodku potom za mnou chodil, ci ma to stipe viac ako prva, ci to je ok, nech mu brucho ukazem... :D a ak to neprestane do 20 min stipat, ideme na pohotovost :DDD a ty ako??

zalucia
19. júl 2013

@karinuska22 nemáš za čo, a čo čakáš a meno , ak neni som príliž odvážna 😉

matka177
19. júl 2013

@petkaa28 ahoj no ja si pycham od nedele,da sa to vydrzat,mrcha mala prist v utorok,alemeska.kamoska mi pisala ze aj jej to meskalo tyzden.do gf sa chystam asi v utorok,podla toho kedy dostanem.som zvedava co mi povedia.

sizo
19. júl 2013

@vodnari Ako to, ze este ich nezacala robit????????????Ved uz tam mas ako dlho!!!!!!!!!!!Ale aspon ze bola mila😀DDDTak dufam, ze to stihnes do mrchy, jaaaaaaj, drziiiiim mojko palce🙂)))

petkaa28
19. júl 2013

@matka177 mne povedali, ze mam prist 2-5 dc, tak ak pride v nedelu ako ma, ak v utorok tam ideme aj my 🙂

mauerka
19. júl 2013

@petkaa28 @matka177 Dievcata, pocitajte s tym, ze ms bude pri Diphereline meskat, je to normalne. a nie je vobec potrebne sa tam nahlit hned 2.DC, ked este krvacate, nic tym neurichlite. ta kontrola 2-5DC ma len potvrdit, ze mate po ms uplne nizku sliznicu. Pichat zacnete tak ci tak az od toho 6.DC Drzim prsty 🙂

vodnari
19. júl 2013

@sizo no vidíš a to mi už robia vyše troch týždňov a ešte nie sú... vrrrrrrrrrr,ale už sa nebudem rozčulovať,len aby to do augusta stihli urobiť.... 😉

sizo
19. júl 2013

@vodnari Presne tak moja, aby ste sa cim skor dali dotoho🙂)))

karinuska22
19. júl 2013

@zalucia Bude to chlapec a meno rozhodneme na materskej. V stredu nastupujem.

nezabudka8
19. júl 2013

Juj tak dnes mam aj ja prvu vcelicku za sebou. dlho sme sa na to chystali tak sa uz aj tesim.len aby ma to po tyzdni nepreslo.😉
chceĺa by som sa spytat tych co to uz maju za sebou ako je to s internym predoperacnym lebo moja obvodna lekarka mi povedala ze si ho budem cele platit aj rozbor krvi atd.

jomini
19. júl 2013

@nezabudka8 drzim palce 🙂 neboj, interne sa neplati, moja obvodna mi dala casenku k internistovi, tak mi vzali krv, spravili ekg a vysetrenia, o dva dni som si prisla po vysledky a spravu

gelinka75
20. júl 2013

@petkaa28 @mauerka baby a nie je ta prva kontrola medzi 2-4 DC? lebo ked som pichala v novemrbi ja tak bola do 4DC, vtedy som uz pichala aj prve stimulacne..radsej kuk na papiere

gelinka75
20. júl 2013

@nezabudka8 ja som nic neplatila na predoperacnom, obvodna mi dala papier na interne, tam so prisla na urceny cas a zobrali krv a urobili vysetrenia, ja si myslim, ze by si nemala platit nic, alebo obvodna chce zarobit

nezabudka8
20. júl 2013

@jomini dakujem super.dufam ze jej to vyhovorim. Ma to celkom zarazilo ked povedala ze to budem ako samnplatca

nezabudka8
20. júl 2013

@gelinka75 dakujem mozno bude lepsie ist na interne a tam nech mi krv zoberu a nie obvodna. A kedy si si davala tie vysetrenia robit?aby to nebolo skoro alebo neskoro.pekny vecer

gelinka75
20. júl 2013

@nezabudka8 najlepsie ist na odbery pred ms, alebo tesne po, lebo niektore krvne vysetrenia trvaju aj tyzden tak aby si stihla do OPU, a asi tak chod radsej na interne, nevíem ako to u vas chodi, mne brali krv tam

zalucia
21. júl 2013

@karinuska22 takže chlapček, ja idešm zajtra na poradnu, tak si dám urobit fotečku a už by malo byt vidno či to bude dievčatko alebo chlapček, už cítim vrtenie v brušku 🙂

karinuska22
21. júl 2013

@zalucia No fajn, ja som zacala citit pohyby az po 22.tyzdni. Potom nezabudni ist na morfologicky ultrazvuk v 20-21.tyzdni.

nezabudka8
21. júl 2013

@gelinka75 dakujem pekne chcela som ist hned po prvej kontrole v gf aby som sa este tam spytala ako s tym platenim. Hadam to nebude neskoro

matka177
21. júl 2013

@mauerka ahoj tak mrcha konecne prisla,chystam sa tam na 4 den ciklu,to je v utorok.som zvedava co mi povedia?kolko to asi bude trvat do odobrania vajicok?

mauerka
21. júl 2013

nejakych 16-18 dni, podla dozrievania vajicok, to uz zbehna raz dva 🙂
@matka177

erdeitunder
21. júl 2013

Ahojte, piatok bola som na moj 1.KET.Dostala som jedno 3 bunkove embrio, lebo druhe neprezilo rozmrazovanie.Je tu niekto kto s takymi vysledkami zostala tehotna?ja viem ze je to priskoro, ale ja som uz uplne stratila nadej. ☹

matka177
21. júl 2013

nech uz je to tom,tie injekcie diphernile trosku stipu,ale da sa to vydrzat uvidime ake budu dalsie.

katkaaaa001
21. júl 2013

Ahojte babenky, vo štvrtok som bola na odbere, mala som sedem vajíčok a štyri sa mi pekne oplodnili prirodzenou cestou. Dnes som mala transfer dvoch embryí, mali osem buniek. Chcela by som vedieť, či ste mali po transfere zakázaný sex a ak ano ako dlho. Mne nepovedali nič, a na nete som sa dočítala, že Gin Fiv ho dokonca odporúča pre lepšie uhniezdenie a zase iné centrá ho zakazujú, tak teraz neviem.

amonda
21. júl 2013

@erdeitunder Nestracaj nadej, moja kamaratka - presne tvoj pripad. Dve zmrazene emryjka, ale len jedno prezilo rozmrazovanie, to dali dnu a teraz je z nej tehulka :D Mysli na to, ze budes maminou.

erdeitunder
21. júl 2013

@amonda dakujem pekne za odpoved a gratulujem ti.Musim ta napodobnovat! 🙂 A kolko bunkove embrijko si dostala?ja mam take obavy, ze uz nezije, lebo bolo take malinke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre