Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

petkaa28
4. sep 2013

@matka177 vies, ze netusim??? To mo dali po transfere a ze to mam brat uz stale... Az kym to nezrusia

matka177
4. sep 2013

@petkaa28 mne dali iba utrogestan.dnes mi je cely den spatne.takto mi este nebolo lze cely den.trochu som sa najedla,ale stale to pretrvava.musime vydrzat nic ine nam neostava. 😉

petkaa28
4. sep 2013

@matka177 tak tak 🙂) mne byva zle az vecer, a hned ako so seba nieco napcham to prejde, tak uvidime ako to pojde dalej :D

maru333
4. sep 2013

@karin30 ahoj, test si este nebudem robit,aj mna trapi to cakanie ale este je priskoro.radsej na to ani nemyslim, necham sa prekvapit,prajem aby nam to vsetkym vyslo, inak si vobec nic na sebe nevsimam, okrem toto pichania v brusku a prsia bolia

nezabudka8
4. sep 2013

@erin365 držím palčeky moc moc nech sa sny naplnia. zajtra daj vedieť ako test ok? a v piatok sa vidíme. ja nemám žiadne pocity ☹ len som akosi citlivá a plačem nejako pri všetkom 🙂 a citlivé prsia ale to je asi od injekcií takže neviem. tehotná som nikdy nebola ale stále verím že zajtra ráno uvidím ducha a budem opäť plakať 😵 držkám moc palce

erin365
4. sep 2013

@nezabudka8 ráno obe ocikáme testy pozitívne!!! 😉

nezabudka8
4. sep 2013

@blavabla Gratulujem! pevné zdravíčko malé aj budúcej maminke 🙂

nezabudka8
4. sep 2013

@erin365 jasné ako na rozkaz splníme do bodky! 😎

maru333
4. sep 2013

@erin365 tak aby si mala pravdu, prsia ma bolia aj pred mens.,tak tom nedavam velky vyznam, vsak uvidime, ty sa dozvies uz v piatok,ja si este pockam 😠

tyli
4. sep 2013

kočky, možno blbé otázky, ale deň pred punkciou ste o koľkej večer naposledy jedli? a tabletku Augmentin, o koľkej mám užiť? pred spaním okolo 22.00 h. , alebo skôr? tú druhú môžem už o 5.00 h. užiť? či je to jedno?

bobulab
4. sep 2013

Ahojte. Nájdem tu dve dievčatá ktoré boli 29.8 na IVF?:D....mala som sa Vám ozvať:D

karin30
4. sep 2013

@tyli ahoj ja som jedla naposledy o siedmej a augmentin som si dala o šiestej a ráno som vstávala o štrvrtej tak som hned zapila tabletku.

karin30
4. sep 2013

@bobulab Ahoj a nebolo to v sobotu 31.8.?Ja som Katka 🙂

tyli
4. sep 2013

karin30 ďakujem 🙂 ja som sa najedla nakoniec o 18,30 h. a teraz si dám augmentin 🙂

nancsy
4. sep 2013

@kora77 ahoj, tak to je super, držím ti palce.potom mi napíš, čo ti dr.povedal.možno pôjdeme na punkciu spolu 🙂

sizo
4. sep 2013

@vodnari Ano moje, musime bojovat, je to boj .........ale ked uz drzime v naruci to vysnivane mimino, tak rychlo zabudneme na tie trapenia-podla mna😀DDD

nancsy
4. sep 2013

@tyli ahoj ty ideš zajtra na punkciu? Napíš mi prosím, aké to bolo. Mňa to caka asi koncom septembra.držím ti palce hlavne veľa vytrvalosti.

vodnari
4. sep 2013

@sizo TAK MOJENKO TO JE TEN NAJKRAJší POCIT NA SVETE.... 😉 moc to prajem aj tebe....

nancsy
4. sep 2013

@donatela ahoj, niekedy mám z tých injekcii stra h, hľa ne ked sa ráno cítim veľmi na, mám také tlaky v podbrusku. Myslím na to, že to všetko ty rychlo prejde a o. H
Chvilmu budeme rodičmi. To je naozaj magický dátum, budeš si ho aspoň ľahko pamätať 🙂

zuzanka05
4. sep 2013

@tyli Ahoj..tak pekne oddychuj,rano nezabudni uzit tablelku augmentin... 🙂a drzim ti palce,aby vsetko dopadlo dobre 🙂 🙂 vsetko bude ok,...mozno rano stretneme- ja som tiez vysoka cca 170cm a som blondinka... 🙂

nezabudka8
5. sep 2013

@erin365 ☹ moj test nic 😖 a tak som verila. 8 den po vklade.moze byt este nadej?

erin365
5. sep 2013

@nezabudka8 ani na mojom nič... ☹

erin365
5. sep 2013

@nezabudka8 snáď ešte máme nádej na krvné testy....musíme veriť do poslednej chvíle 😔 😔 😔

blavabla
5. sep 2013

@erin365
@nezabudka8 babulky jasne, ze mate sancu...skuste na 10 den..prosim nevzdavajte to... 🙂

petkaa28
5. sep 2013

@nezabudka8
@erin365
Baby nebudte smutne. Na vela stránkach ohľadne Ivf som našla, ze hcg je možné zistiť najskôr 9 den po transfere..
Tak hlavu hore a zajtra pozitívne testy 🙂))

erin365
5. sep 2013

@petkaa28 ďakujeme za povzbudivé slová...ako som písala, musíme veriť do poslednej chvíle...

erin365
5. sep 2013

@blavabla my práveže ideme na krv na 9.deň, bo 10. je sobota...

blavabla
5. sep 2013

@erin365 no ved prave, krvicka ukaze to , co test este nezachytil...budem na teba zajtra mysliet! Naozaj nie je nic stratene...drzime vsetky palceky aj babatkovske... 😉

nezabudka8
5. sep 2013

@erin365 @blavabla @petkaa28 baby ste skvelé! dakujem za vaše slová. chcela som dať mužíkovi krásny darček k výročiu dnes ale bude si musieť počkať možno do zajtra na krv alebo budúci týždeň. ja stále VERíM. cítim že to dáme. 😉

erin365
5. sep 2013

@nezabudka8 dáme to Martinka!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre