Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
25. jún 2009

Dobre ranko pipinky 😉 , Rienok drzim paste, nech sa chrustikovia poriadne zahryznu. Urcite uz sedis v GF a cakas, kedy ta zavola sestricka. 😉

nikita880
25. jún 2009

ahojte pipinky.dnes som volala do GF na výsledky krvi kôli trombofíli a povedali že sú pozitívne a že musím ísť na hematologiu. k dr.behúňovej nás objednali až za dva týždne a mňa ide poraziť, lebo nič o tom neviem. máte s tým niektorá skúsenosti, chodili ste aj vy hematologiu, čo mi tam budú robiť. a kedy budem môcť ísť na KET? zbláznim sa z toho, prosím, napíšte mi o tom niečo, ak viete. dakujem vám všetkým

zukrik
25. jún 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀

katarina14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima11
25. jún 2009

Ahojte pipinky!

Nikita, ja mám tiež potvrdenú jednu trombofilnú mutíciu MTHFR. Dnes som práve volala do BA a obháňala som telefonicky nemocnice a hematologické ambulancie. Nakoľko všetky ostatné výsledky mám v poriadku, tak mi niektorí lekári povedali, že nie je čo riešiť. Veď mám všetko ostatné v poriadku. Dovolala som sa však jednej pani doktorke, ktorá mi povedala, že to by som musela mať za sebou viac potratov, a až potom by sa dali lieky, alebo pichanie injekcií. Ale pýtala sa mi, či som nemala tromboíliu, infarkt, a či v blízkej rodine niekto v mladom veku nemal tieto problémy. Neviem o tom, že by niekto mal, takže zostávam bez liekov, bez ničoho. Povedala mi, ak by sa mi to stalo ešte raz (HCG kleslo) tak sa mám potom objednať.
To je super útecha, pôjdem na KET a mám tŕpnuť, že sa to zopakuje?
Uvidím, čo na to poviem Dr.
Držím palce Nikita!

Zukríček, ahojček!

katarina14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivalak
25. jún 2009

Rienok ahoj uz si urcite doma hladkas si brusko aby sa poriadne zahryzkali a oddychuj este dnes naber silu na krasnych9 mesiacov
Pipinky ahojte inak krasne sa to tu vyvija 🙂 🙂

rienok
25. jún 2009

ivalak ahoj, ano hladkam brusko a neuveritelne od 11 do 15 som spala ako mimino
dufam ze sa zahryznu 😉

luciamk
25. jún 2009

rienok celé ráno som na Teba myslela, len pekne oddychuj a spinkaj, uržite sa zahryznú 😉 😉

nikita880
25. jún 2009

baby dakujem, a je mi lúto že vám to dopadlo, ako dopadlo. deviateho ideme k behuňovej, uvidím čo povie.ale už som z toho úplne na nervy, zo všetkého. a teraz majú všade dovolenky, tak zas budeme čakať....stále na niečo čakáme, je to na h....

krakulka
26. jún 2009

Dobre rano pipinky, 🙂 vizera, ze bude pekny piatok.

jangyn
26. jún 2009

Ahojte Pipinky,
tiež som tu dlho nebola. Po neúspešnom KET-e som si povedala, že potrebujem v tejto oblasti psychicky vypnúť. Celkom sa mi to darilo. Len sa to začína znova. Dostala som náhradný protokol a od MS by som mala brať lieky. Len MS nejako neprichádza. A to som si už vypočítala, že cca. v polovici júla pôjdem na ďalší KET 😒. Úplne som vyšla z obrazu... Neviem sa tu poriadne zorientovať. Toľko noviniek, preboha. Gratulujem všetkým dievčatám, ktorým to vyšlo. Vďaka GF. Verím, že aj nám sa to tentokrát podarí 😀 .

jangyn
26. jún 2009

Krakulka, aj u nás v Nitre vyzeralo, že bude pekné počasie a už prší 😎

maahuliena
26. jún 2009

jangyn... tak držím palce aj ja 😉

jangyn
26. jún 2009

Čaaaaaaau Maahuli, ako sa máš?

jangyn
26. jún 2009

Ty si teraz v akom štádiu 😀 😀 ?

krakulka
26. jún 2009

Jangyn, teraz sa to podari, uvidis. No u nas je stale pekne, dufam, ze to vydrzi. Dva dni po sebe u nas bola vzdy burka o 15h., tak uvidime. 🙂
maahulienka, ako sa citis?

jangyn
26. jún 2009

Jaaaj, už vidím 18.6.?

maahuliena
26. jún 2009

ja už len čakáááám na pondelok (11dpET) a potom ešte 2.7(14dpET) ako sme na tom 😉

maahuliena
26. jún 2009

krakul... no klasicky ako pred ms 😉 😅

jangyn
26. jún 2009

tak dúfajme, že si v počiatočnom štádiu tehotenstva a potom si už len budeš odpočítavať mesiace do pôrodu 😵 . PN si si vybojovala, všetko v poriadku?

jangyn
26. jún 2009

V pondelok mám narodky, tak dúfam, že mi oznámiš dobrú správu 😉

jangyn
26. jún 2009

a 2.7. má moja mama, tak to musí stúpnuť riadne 😀 .

jangyn
26. jún 2009

nech oslavujeme poriadne

maahuliena
26. jún 2009

jan jasné, s PN nebol problém, moja obvodná lekárka je skvelá žena, hned to pochopila 😉

uvidíme, čo bude na krvičke 😉 ovem sa, určite 😉

mayka
26. jún 2009

babulky zdravim vas. Aspon vas oplujem tehu slinami nech sa vam postasti. hehe pfuj pfuj pfuj

jangyn
26. jún 2009

mmmmmm, jangyn, veď to sa Ti aj rýmuje, dobréééé...

jangyn
26. jún 2009

Ahoj Mayka, ty chodíš ešte stále do práce?

jangyn
26. jún 2009

Ďakujeme za pľuvance, nech prinesú šťastie...

mayka
26. jún 2009

jangyn, este stale. Ale taaaaaaak sa mi nechce. Je to uz trapenie. myslienky uplne inde len nie pri praci a keby som nemohla ist na kona pocas prac. doby tak ma to tu zabije. 😀 Ale keby mi na to dosli. ajajajaaaaaaj
No co vyhodit ma uz nemozu len trpiet. 😀

Vraj maju v GF teraz letny rezim. Nechcel ma vziat na morfologicky utz. 😠 Ziadna protekcia ze ci som u nich otehotnela alebo nie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre