Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzsat
27. jún 2016

@xxxena na 14d po IUI

xxxena
27. jún 2016

@zuzsat ano my sme boli na IVF. IUI sa nam nepodarilo. Tam neviem ake ma byt hcg. Mne povedali mam dobre a ze sa mi pekne zvysuje. 😊Ku komu chodis v gynfiv?

zuzsat
27. jún 2016

@xxxena k dr.behunovej. mne povedali ze je to dobre.ze keby bolo nizke tak by este raz volali na krv..no chcela som porovnat s inymi.. ale ked si vezmem ze uhniezdenie trva cca 5az 1o dni a ja sim na 14 mala hcg 125 tak asi mam byt spokojna

xxxena
27. jún 2016

@zuzsat ani na nic ine nemysli. Mysli pozitivne☺❤ je to dobré.vsak by ti to nepovedali, keby to nebola pravda. Neporovnavaj sa s inymi, kazdej z nss stupa hcg inak a aj mimča rastu rozne.kedy mas ultrazvuk? Ja som chodila k Harbulakovi, ale zaverecny ultrazvuk mi robila prave Behunova ☺

zuzsat
27. jún 2016

@xxxena 15.7. mam ultrazvuk...

xxxena
27. jún 2016

@zuzsat drzim palce ✊✊✊✊.ai mas nejake tehu priznaky?

zuzsat
27. jún 2016

@xxxena okrem tlaku a nafuknuteho bruska absolutne. citila som uhniezdenie.vedela sim ze je nieco inak na cca 12dpo az 14dpo som citila zahu inak nic. asi je skoro... podla poslednej ms som v 5tt+4. od iui som 3tt+3

janula2003
28. jún 2016

caute..prosim Vas o tel. cisielko kam sa vola po druhej za vysledky, nechala som si papierik doma...

mataa123
28. jún 2016

@janula2003 chodis do Nr ci do Ba? Ja mam len na Nr.kam som volavala za vysledky.

janula2003
28. jún 2016

@mataa123 BA - zavolam asi na recepciu...ale dakujem

mataa123
28. jún 2016

@janula2003 prosim 😉

sonulienka13
28. jún 2016

@janula2003 0250102923

nina0987
28. jún 2016

@zuzsat ahoj manzel moze ist urcite na ultrazvuk,moj bol,dokonca ho aj harbulak hned zavolal,
nech sa ide pozriet,bolo to uplne v pohode a moj muz sa velmi tesil,ze to malinke videl🙂

zuzsat
28. jún 2016

@nina0987 tak pojdeme rovno obaja dnu 😀

janula2003
30. jún 2016

cauko...je tu nejaka baba, kt. mala neuspesne ket a potom isla do dalsieho kola IVF? kedy sa mam objednat na dalsiu konzultaciu, hned ci az za par mesiacov...nechce sa mi tam chodit kvoli 5 minutam, resp. neviem ci doktorka navrhne nejake vysetrenia, alebo len pockame par mesiacov a pojdeme znovu do toho...

wewika1
30. jún 2016

@janula2003 a mate uz vsetky vysetrenia porobene, ako genetiku, hematku, imuno? ak ano, uz nie je velmi co vysetrovat a na dalsi cyklus ivf mozes ist 4-6mesiacov od poslednej stimulky

janula2003
30. jún 2016

@wewika1 praveze nemame nic....len prve neuspesne kolo, teda okrem hyposy...

wewika1
30. jún 2016

@janula2003 tak v tom pripade by som isla co najskôr na konzultaciu, ak ta dr nikam neposle (o com pochybujem), tak sa pytaj sama. vsetky tie vysetrenia trvaju strasne dlho. hematka mesiac cakas na vysledky, genetika 8tyzdnov, imuno mesiac na objednanie a mesiac na vysledky...cize kym to absolvujes a vsetko bude ok akurát mozes zacat stimulaciu

janula2003
30. jún 2016

@wewika1 dakujem za info, tak asi si zavolam :d

hateria
30. jún 2016

@janula2003 ahoj, nam lekar povedal,ze keby to nahodou nevyslo,tak nech prideme rovno v dalsom cykle na ultrazvuk a dalsi pokus-teda ak by sme mali zaujem. Ani sme nemali chodit na konzultacie. Tak skus tam teda zavolat nech zbytocne necakas na konzultacie a aj tak sa na nich nic nedozvies nove. Ale tebe by asi ozaj bolo dobre spravit nejake doplnkove vysetrenia-aspon tu imuno ak nemas. drzim prstiky

sonulienka13
30. jún 2016

@wewika1 ahooj.ja som nebola na ziadnom takomto vysetreni.nikam ma neposielali.

wewika1
30. jún 2016

@sonulienka13 pred prvym ivf bud ides z vlastnej iniciatívy alebo ta nikto nikam neposle. az ked sa nepodari

sonulienka13
30. jún 2016

@wewika1 noo nevedela som.len sa do toho zaclenujem.nie som v tomto vsetkom az taka skusena.ale dakujem.

sonulienka13
30. jún 2016

Baby je mi do placu.Strasne.Chystala som si papiere a vsetko na zajtra.A totok.Interne a vysetrenia nemaju byt starsie ako 3tyzdne.A ja ich uz mam vybavene 4tyzden teraz.Boze moj.A interne s 9.6.Bola som s toho vsetkeho taka nabudena ze som vsetko rychlo vybavovala.A teraz totok.Baby bude to v pohode????Depresiu mam strasnu ale. ☹ P/ovedzte ze ano prosim.

wewika1
30. jún 2016

@sonulienka13 volaj do car a pytaj sa tam. Myslim, ze by to nemal byt az taky problem

sonulienka13
30. jún 2016

@wewika1 ahooj.chodim do gyn fiv ☹

19lilly
30. jún 2016

@sonulienka13 mne tiez povedali ze radsej nech su tie výsledky trochu starsie ze si to mam vybavit co najskor

nina0987
30. jún 2016

@sonulienka13 ahoj aj ja som sa presne toho bala,lebo som si rychlo vybavila predoperacne a potom sa mi hrozne natahovala stimulka.ale pytala som sa na to pre istotu sestricky a povedala,ze to vobec nevadi,ak by boli tie vysledky o trochu starsie. Nakoniec som ich mala asi o 3 dni starsie a nevadilo,tak myslim,ze nebude vadit ani ten tvoj tyzden. Pripadne skus crnknut na tu hotline linku,aby si sa trosku ukludnila,drzim palce🙂

sonulienka13
30. jún 2016

@19lilly a v protokole pisu ze nesmu byt starsie ako 3tyzdne.dufam ze nebude problem v tom a odber sa uskutocni zajtra.Nestastna som.

sonulienka13
30. jún 2016

@nina0987 dakujeeem.dufam ze to bude oki.lebo len na vysledky krvi som cakala skoro 2tyzdne.a bala som sa aby som to vsetko mala.tak som si to povybavovala rychlo.vecer o siestej tam zavolam a uvidim este.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre