Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
18. júl 2010

@henika no veru len pekne chod na krv!!! ja to mám 170km a idem aj ked viem že je to zbytočné... 😕
mm zahlásil že ked sme tam už tolko krát boli ešte pojdeme 😒

yeliel
18. júl 2010

@lubka0506 manzel ma pravdu 😉 😵

lubka0506
18. júl 2010

@yeliel ty ešte nespíš??? ja už idem lebo ráno skoro vstávam...dobrú noc 😉

yeliel
18. júl 2010

@lubka0506 ja chodim spinkat tak neskor 😀 😀 😀 sladke sny 😵

malik
19. júl 2010

ahojte baby, tak som skusila mamatest dnes rano.. a ukazala sa mi ruzova ciarocka( aj ked veľmi slabunka- ale vidno pekne) a v limite. Tak ja dufam, ze to je dobre.. a aspon sa jedno udržalo...a že to nebude mmt.. a podobne..

yeliel
19. júl 2010

@malik ahoj tak to je super 😉

malik
19. júl 2010

@yeliel robila som si teraz ešte 2testy 10tkove mamatesty a paličky su pekne 🙂 😵 ked sa bude dať, vložím foto.

malik
19. júl 2010

a tu su slubené testiky 🙂 su pozitívne, ze? 😅 😅

ninna78
19. júl 2010

@malik - ty si ozaj nedockavec, ale urcite si tehotna, tak sa nestresuj a oddychuj, lebo ked sa mimi narodia, tak si tak skoro neoddychnes 😉
babenky, mozete mi poradit? My sme boli v GF a dali mi kratky protokol, takze ked sa nad tym zamyslim, tak tie vysetrenia krvi a mocu, by som mala absolvovat asi este predtym, ze? Jedujem sa sama na seba, ze ma to v GF nenapadlo, ale ked tam je clovek taky vystresovany. Uz sme to jeden krat absolvovali a ja si vobec nepamatam ako to vtedy bolo 😠

henika30
19. júl 2010

Ahojte!no predstavte si baby že spravila som test a vyšli mi //!ako je to možné,ved od včera krvácam.
nechcem tomu verit

malik
19. júl 2010

@henika30 no to je to čo ti tu všetky hovoria... treba zavolať do car... možno navrhnu zvyšuť utroš, kludový režim... možeš byť tehu a mať ms.. sme rôzne ženy... inak super gratulacia k //, aj ja som ich dnes našla 😵

bublina_dd
19. júl 2010

@henika30 - no vidíš, nakoniec bude z teba tehuľka. A už si bola na krv? Veď si vravela, že sa cítiš tehotno, tak sa toľko neboj a ver 🙂

bublina_dd
19. júl 2010

@malik - gratulujem, super ďalšia tehuľka..., kedy ideš na krvičku... 🙂

malik
19. júl 2010

@bublina_dd na krvicku idem bud v stredu, štvrtok a posledny termin je piatok (to by som bola presne 14dni po KET) 😉

henika30
19. júl 2010

@bublina_dd na krv idem až v stredu,dovtedy nič nebudem robit.dám si hore nohy a uvidíme aké budeme mat výsledky 😉 😉

henika30
19. júl 2010

@malik a ty si kolkaty den po ET?

yeliel
19. júl 2010

@malik waaaw krasna fotecka ..gratulujem 😀 😀 😀

yeliel
19. júl 2010

@ninna78 ahoj...ty sa pytas kedy mas ist na predoperacne? 😀

yeliel
19. júl 2010

@henika30 no aha neveriaci "Tomaško".... 😀 😀 😀 je fajn ,ze su tam //,,tera pekne klud 😀 ziaden stres 😉 ked este krvacas tak uttroš zapíjaj a cakame dobru spravu po krvicke 😵

vanilka1802
19. júl 2010

@henika30 a @malik moc gratulujem k //.
Henika ty si hlavne teraz vyloz nohy hore a nevstavaj z postele, iba na WC. Je mozno ze krvacanie je z toho ze jedno embrijko sa zahryzlo a druhe to vzdalo. Priroda to tak zariadila. Tak len pekne oddychuj.

henika30
19. júl 2010

@vanilka1802 Dakujem!Nič nerobím neboj sa,len ležím v posteli a muž ma obskakuje 😉 😉 😉 Potom uvidíme krv,že aká bude 🙂 🙂 🙂

henika30
19. júl 2010

@yeliel dakujem moja si zlatá,dúfam že bude všetko ok! 😉 😉

malik
19. júl 2010

@henika30 ja som 10den po KET.. vkladalimi 2 4bunkové embrya 🙂

yeliel
19. júl 2010

@vanilka1802 ahojcek ty nasa dobra dusicka 😵 a ty sa nam mas ako? 🙂

vanilka1802
19. júl 2010

@yeliel mam sa super, dnes som bola v poradni, vsetko OK, len druhu krv na vyvojove vady mi dnes este nebrala vraj az 30.7. Robila UTZ, deticky si pekne plavali a srdiecka buchali ako o zavod.

yeliel
19. júl 2010

@vanilka1802 jej to sa krasne cita 😉 Tak si to uzivaj mamina 🙂

lubka0506
19. júl 2010

@ahoj pipinky...u mna dnes krv negatívna,v piatok ešte jedna a tú si dám zobrat u nás aby som nemusela do BA 😒 ...
...no a hor sa do druhého kola... 😉

henika30
19. júl 2010

@vanilka1802 Tak to je super! 😀 😀 Gratulujem ti,a dávajte naseba pozor! 😉 😉

henika30
19. júl 2010

@lubka0506 to mi je velmi lúto ☹ ☹ ale hore hlavu,nabudúce určite podarí 😉 😉

annamary27
19. júl 2010

@lubka0506 ahoj,tak to mi je ľúto ☹ ,ak by si sa rozhodla do druhého kola ešte na jesen ,tak tu máme takú novú témičku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre