Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
14. apr 2013

@tuqanqa ahoj tak ja som tiez papala matersku kasicku a dokonca aj propolis som skusila a nic.to je asi nahoda.

nr_martinka
14. apr 2013

@tuqanqa ale inak blahozelam😀

sizo
15. apr 2013

@vodnari Ahoj moja.co tu citam????Zacala si krvacat??????Nebola som na nete tak len teraz citam prispevky....Este krvacas?Mas aj bolesti?Dufam moja ze vsetko bude ok a nedopadnes ako ja ☹Napis potom co a ako....

vodnari
15. apr 2013

@sizo Tak už sa všetko skončila....včera som o dieťatko prišla.....dnes ma pustili z nemocnici.... 😢

mistisa
15. apr 2013

@gelinka75 ahoooj micus ako moja? 🙂 co nove? 🙂

mistisa
15. apr 2013

@sheronka
@dadenka111
@annamary27
@given
@ivka3901 ahojte kocenky ako sa vam dari? 🙂 co mate nove? joj tak davno som tu nebola v tejto teme 🙂 🙂

sizo
15. apr 2013

@vodnari jaj moja je mi to luto☹☹Velmi....tak som ti drzala palce aby sa ti to podarilo a vsetko bolo ok.......Mas este mrazacikov ci co bude dalej?

dadenka111
15. apr 2013

@mistisa Ahoooj aj ja som tu dlho nebola. Teraz pozeram, ze mas ivfko za sebou a boli komplikacie s OHSS. 😕 Ja sa mam teraz veeelmi fajn. 2.ivf sme absolvovali vo februari a ja som mala mierne ohss na pravom vajecniku. Po odbere som dostala hned infuzku a pred vkladom na sone som este ohss mala a aj ma trochu bolelo brucho (mala som tam aj volnu tekutinu dr. hovorila). Musela som pit este viac tekutin a vklad som absolvovala. Vsetko dobre dopadlo a mame jedno srdiecko-nase zlaticko. 😵 Trapilo ma krvacanie a spinenie, asi to bolo tesne po implantacii, alebo jedno odchadzalo neviem presne co to bolo... Bola som mesiac na PNke a musela som lezat. Uz od Aprila zarezavam v praci. Unavena som ako dochodca 😀 , ale uz pomaly naberam silu zo slniecka a prechadzok. Tlak mavam trosku nizky.
A ty ako, kedy, co? 😕

mistisa
15. apr 2013

@dadenka111 jeeej tak super gratulujeeeeeeeeeeem moc moc moc 🙂 to je supeeer.no veru dali sme sa na to 🙂 je to nas prvy pokus 🙂 no poedali mi ze radssej koli hroziacemu ohss odlozime vklad o tri mesiace ale priznaky som ziadne nemala tak neviem ci vobec bolo.ale za to som dostala vcera mrchu ale tak strasne silnu a bolestivu ze som odpisana v posteli dnes cely den. taku som este nemala ale vraj je to preto ze je prva od odberu tak neviem. teraz cakam ked skonci a idem na sono mojej dokine nech zmera vajecniky a pozrie ci nie je cysta a budem volat do BA a uvidim co povie.ak by bolo vsetko oki moc by som bola stastna keby urobime vklad uz buduci mesiac.ak nebude musim cakat do juna ☹ mame 4 zmrzlinky tak uvidime 🙂 jej ako sa tesim ze tehulkujes to je super.a zle ti nebyva? 🙂

annamary27
15. apr 2013

@mistisa ahoj,my sa máme fajn 😉 ,Terezka bude mať v stredu mesiac,dnes sme boli na kontrole klbikov a v stredu ideme na prvu poradnu k pediatrovi.

mistisa
15. apr 2013

@annamary27 no supeeer 🙂 baby uz skoro vsetky mate drobcov alebo su tehu 🙂 snad sa uz aj ja pridam 🙂

gelinka75
15. apr 2013

@mistisa ahoj, cakame na ket podobne ako ty 🙂 mozno nam to vyjde aj spolu 😝

gelinka75
15. apr 2013

@vodnari je mi to luto ☹ takze krvacanie neprestalo?

vodnari
15. apr 2013

@sizo ešte máme 4 embriá...25-teho ideme na konzultáciu čo ´dalej... najprv sa musím dať dokopy a dúfam že to čoskoro nebude až tak bolieť....

vodnari
15. apr 2013

@gelinka75 veru neprestalo..... ☹

mistisa
15. apr 2013

@gelinka75 to by bolo supeeeer jej 🙂 by sme spolu tehulkovali 🙂 a preco cakate? ci mate teraz len KET?

gelinka75
15. apr 2013

@mistisa lebo som po kyrete a okrem ineho riesim cystu 😠 tak sa to trocha posuva, ale nevadi..raz sa urcite dockam

mistisa
15. apr 2013

@gelinka75 joj moja to ma mrzi to ani neviem hm. ale neboj urcite sa dockame 🙂 🙂 ja som zvedava co povedia na sone po mrche mozno bude vklad az v juni ale modlim sa aby to tak nebolo a ty tiez nech mas tak a budeme spolu 🙂

mauerka
15. apr 2013

@vodnari ☹ velmi ma to mrzi, bola si pre mna taka "hviezdicka nadeje"...ale neboj, zmrzlinky to istia 🙂

gelinka75
15. apr 2013

@mistisa ano aj ja idem na sono cca o 2 tyzdne ked budem mat po mrche, uz mam protokol aj na ket a aj lieky tak cakam a tebe mozno daju skor nie?

mistisa
15. apr 2013

@gelinka75 no neviem ci to robievaju ale snad ano dufam ked uvidi ze tam nie je problem tak snad ano 🙂 🙂

vodnari
15. apr 2013

@mauerka ďakujem..... uvidím čo mi povie doktorka toho 25-teho ale asi za tri alebo 4 mesiace to skúsime znovu a možno budú dvojičky aj za tohto anjelika...

sizo
16. apr 2013

@vodnari Takze este je nadej, ked mas 4 mrazacikov.-))
Ja idem 24 na konzultaciu, takze aj ja cakam co dalej.Ci mozem ist hned alebo budem musiet cakat..
Je mi to luto ze si takto dopadla, ale este je vzdy sanca🙂))
Ja som tiez povedala, ze mam 2 zamrazene a ked sa to nepodari tak uz sa trapit dalej nebudem.......Teraz som si naordinovala kyselu listovu, tak papam poctivo🙂))))
Mam znamu, ktora absolvovala 5x ivf a nepodarilo sa im, ona nikdy nezostala tehotna po umelom oplodneni..Vybavili si adopciu dietata a uz len cakali na mimino, ked zistila, ze je tehotna.Vynosila a narodilo sa im kraaasne babo.Pred ivf este 2x potratila .Harbulak jej povedal, ze nikdy nebude mat dieta a aha...zazrak sa stal.Hned z porodnice isla zrusit adopciu takze maju len toho jedneho maleho🙂)))Tehotenstvo mala ok, lekari jej dali len 1 % ze sa jej podari otehotniet normalnou cestou, lebo z tych 2 potratov jedno bolo mimomaternicove.....Po poslednom ivf presli 2 roky ked zostala tehotna🙂)))Takze nadej umiera posledna.-))))

vodnari
16. apr 2013

@sizo ďakujem za povzbudivé slová...potom dám vedieť ako sme dopadli toho 25-teho. Potom daj vedieť ako si dopadla ty. Držím palčeky.

lagunasa
16. apr 2013

ahojte.
ako rýchlo vám povedali v Gyn-fiv výsledky krvi na 14.den po IUI? cakali ste tam alebo vám volali ako při onom vysetreni krvi tam.?

stanka810
16. apr 2013

@lagunasa zavolas si po 14 hodine o vysledok

lagunasa
16. apr 2013

@stanka810 tak neskoro?

stanka810
16. apr 2013

@lagunasa no tak to tam standartne chodi, vzdy ked zoberu rano krv tak sa vola o vysledok po 14 hodine, ja som vzdy tak volala

macinkapapulka
16. apr 2013

@vodnari joooj, chudinka, a v koľkatom tt si bola? a aj Ti povedali, že prečo? zdvihla si niečo ťažké či bol slabý plod?

lagunasa
16. apr 2013

@stanka810 hmmmm. lebo ked som bola pred IUI na krv na kontrolu ovulky tak oni sami mi povedali ze mi budu okolo 11hod volat. tak som myslela ze aj toto bude tak. ale asi toto je ine. bozinku, do 14 hod umrem od nedockavosti!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre