Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
9. jún 2011

@pici hej? už tretia? no tak to sú potom super správy... vy už budete mať ket za chvíľku 😉

elise
9. jún 2011

@pici cez leto otehotnieš a budeš sa tešiť na bábenko, tento raz to vyjde na 100% ver mi🙂

pici
9. jún 2011

@elise jak cez leto? teraz :DDDDD
@tinasc ano ano dve su v inej teme.. je to uzasne

tinasc
9. jún 2011

@pici no tak to je super... takže nech to aj tebe vyjde 🙂

pici
9. jún 2011

@tinasc jasne ... tentokrat to dame.. sliznica sa uz pekne chysta

elise
9. jún 2011

@pici 21.6 je prvý letný deň😀

pici
9. jún 2011

@elise aaaaaaaaaaaaaaa si ma dostala :D

wewulka
9. jún 2011

@tinasc to je super 🙂 držím palčeky 😉

tinasc
10. jún 2011

@wewulka ďakujem 🙂

elise
10. jún 2011

@tinasc ako sa cítiš?

tinasc
10. jún 2011

@elise no zatiaľ v pohode, len som unavená, neskutočne, ledva ráno vyleziem z postele... inak zatiaľ nič, akurát ma bolia prsia a mám dosť tlaky v podbrušku, sem tam ma tam pichne... ale dúfam, že to je ok... 😉

elise
10. jún 2011

@tinasc ja zase večer padám únavou a cez den by som spala, prsia sú citlivejšie tiže, už sa neviem dočkať ultrazvuku🙂

tinasc
10. jún 2011

@elise hej, veď to do ultrazvuku ešte ďaleko... ale teraz sa tu točím okolo prania, už mám toho veľa, ale snažím sa tak pomaličky, však domácnosť mi už dlho stála 🙂

nr_martinka
10. jún 2011

tak dnes som dostala email z poistovne pretoze som tam vcera pisala a ze ziadost mam schvalenu 20.5 a recepty 6.6 a tak pondelok volam do centra 😀

miskab
10. jún 2011

@tinasc jeeeej gratulujeeeeeeem strasne moooooooooooooooc 🙂

pici
10. jún 2011

@nr_martinka jaj paradicka.. akoze davno ti mohli zavolat ... ako keby nevedeli ze kazdy den je dolezity.. ach jaj. nepochopim ... ale s tebou sa tesim.. ide sa do toho :D

miskab
10. jún 2011

@elise drziim ti moooc palceky moja nech vsetko dobre dopadne 🙂

miskab
10. jún 2011

@nr_martinka supeeeer 🙂 konecne ze ti ju aj schvalili bolo na case 😉

och
10. jún 2011

@pici estrofem by si mala mať v schránke 😉 aspoň dúfam, že som sa trafila, ak nie tak sa bude niekto veľmi čudovať 😀 😀 😀 😀 😀

pici
10. jún 2011

@och dakujem ked budes v senci s bekou a budete mat chut na kavicku , tak vas pozyvam.. a este raz pekne dakujem

elise
10. jún 2011

@nr_martinka povedala som si , že dnes ti budu volať že to máš schválené😀 aje to pravda

tinasc
10. jún 2011

@miskab ďakujem 🙂

elise
11. jún 2011

@tinasc ako sa citiš?

tinasc
11. jún 2011

@elise normálka stále rovnako, akurát keď si ľahnem, tak ma tlačí žalúdok a vadia mi niektoré pachy, to mám žalúdok ako na vode... ale inak v pohodke, akurát ma trápi, že sa rozčuľujem pri malej, snáď si neuškodím viac ako by som mohla 😉 má teraz také hrozné obdobie...

miskab
12. jún 2011

Ahojte babulky , tak dnes koncim s pichanim a v utorok punkcia ,,,, sa bojiiiim 😒 🙂 ale zvladnem to 🙂 chcem sa spytat vecer si mam pichnut pregnyl to si mozem aj doma pichnut ci musim ist na pohotovost?

nelly3
12. jún 2011

@miskab no podla toho ci ti ma kto pichnut pregnyl, mne ho pichol manzelik, ale on mi pichal aj fostimon a to sa tak isto picha do svalu ten pregnyl 😉

elise
12. jún 2011

@miskab mne pichala švagriná len presne treba namiešať pregnyl ale ten sa pichá do svalu takže ak ti to nemá kto pichnuť je lepšia pohotovosť(mala by to pichnuť len zdravotná sestra). do svalu sa pichá kolmo celá ihla po vpichu treba trošku povytiahnuť pisť striekačky či netečie krv ak netečie treba pustiť roztok.čas pichnutia sa ťa budú na punkcii pýtať🙂 a prajem bohatú úrodičku🙂 neboj zvládneš to🙂

tinasc
12. jún 2011

@miskab tak prajem bohatú úrodu... no s tým pregnylom, mne pred punkciou hovorila sestrička, že si to môžem aj ja sama pichnúť do stehna, kolmo, ešte som sa pýtala, ako hlboko musí ísť tá ihla, že do trištvrte... ale ja som neexperimentovala, mne ho pichla naša susedka, lekárka, ale aj ona hovorila, že by som to sama zvládla, ale to už je o inom...

miskab
12. jún 2011

@nelly3 mne to pichala mama 🙂 ona by mi aj do zadku pichla, ale asi pojdem radsej na pohotovost 🙂

miskab
12. jún 2011

@tinasc
@elise Dakujeeem babulky ... dufam bude dobra urodicka 🙂 No tak asi pojdem radsej na tu pohotovost aby mi to zle nepichla 😕 Ja si mam pichnut jednu ampulku pregnylu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre