Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
26. júl 2011

@nr_martinka dakujeeeem zlatko davam si pozor,,, dnes mi dali spravu k mojmu dokymu uz nebudem chodit do gynfivu....

tinasc
26. júl 2011

@miskab takže je všetko v poriadku? teším sa s Tebou 🙂

tinasc
26. júl 2011

@nr_martinka je mi ľúto, že to takto dopadlo... ale nabudúce to vyjde...

nr_martinka
26. júl 2011

@pici ja ani neviem len minule ked som bola na krv tak povedala sestricka ze az to nevide tak mam sa objednat na september na konzultaciu.

nr_martinka
26. júl 2011

@miskab tesim sa s tebou 😀 😀
@tinasc v to dufam😀

tinasc
26. júl 2011

@nr_martinka a mrazáčikov nemáte?

nr_martinka
26. júl 2011

a este taka otazocka.ked ide niekdo na druhe ivf tak davaju take iste lieky?alebo zvyknu zmenit?

nr_martinka
26. júl 2011

@tinasc prave ze nie cele to bolo take onicom mala som 15 z toho 8 bolo zrelich 6 sa oplodnilo dve vlozili a potom ked som volala tak tie 4 sa prestali delit.tak nemame nic.

pici
26. júl 2011

@nr_martinka zalezi od toho ako si reagovala...ale zvyknu aj menit.

tinasc
26. júl 2011

@nr_martinka ani my nemáme... takže tak... a tebe už hovorili, že v septembri na konzultáciu? nie je to skoro?

pici
26. júl 2011

@tinasc na konzultaciu v septembri skoro nie je, kym sa vypise ziadost schvalia ju atd. to bude akurat

tinasc
26. júl 2011

@pici jáááj no tak to sa asi aj ja dohodnem 😀

pici
26. júl 2011

@tinasc to je najlepsie. lebo nikdy nevies kolko to poistovni zase bude trvat...

tinasc
26. júl 2011

@pici hej... však to také obštrukcie...

annamary27
27. júl 2011

@nr_martinka ahoj. začiatkom augusta idem k liečitelovi,chcela by som čo najskor,aby som vedela čo je nové,ale akurát som sama v práci,naši idú na dovolenku,tak budem so sestrou na striedačku strážiť ich dom ak mi náhodou aj ona neodfrčí na dovču a tam u liečitela sa čakáva 5hodín,tak neviem ako to sklbim,alebo počkám,kým sa vráti kolegyna a pojdem potom.

elise
27. júl 2011

@nr_martinka je mi to ľúto a tak som verila že to bude dobre a hcg bude stúpať☹ aj mne kázali objednať sa na september, tak idem do novej várky viaceré🙂 mˇba čaká KET máme zmrazených ešte 15 embriok, tak dufam že sa aspoň jedno rozmrazí🙂

elise
27. júl 2011

ja sa už chcem objednať na 2.9 (ešte mám dovolenku)

pici
27. júl 2011

@elise aj ja pojdem v septembri alebo oktobri, uvidime... juj tlo bude tehuliek

nalada
27. júl 2011

dievčatá, mám pocit, že tieto vianoce budú veeeeeeeľmi štedré..... 🙂 😉

nalada
27. júl 2011

@miskab gratulujeeeem 🙂

tinasc
27. júl 2011

jaj babulky, ja začnem najskôr asi až v januári 😉

miskab
27. júl 2011

@tinasc
@nalada
@nr_martinka zatial je vsetko v poriadku ,, dakujeeem vam babulky a vam drzim vsetkym mooc palceky nech ste coskoro tehulky 😉

tinasc
27. júl 2011

@miskab tak len tak ďalej 🙂 nech je len všetko pekne v poriadku 🙂

alabu
27. júl 2011

@nr_martinka tak toto som zazila presne aj ja☹ len ja som mala 8, oplodnili sa 6 dve vlozili a ostatne sa prestali delit... ☹ teraz som v druhom kole a som zvedava ako to dopadne...a inak teraz mi lieky zmenili...

nr_martinka
27. júl 2011

@tinasc aj ja som nad tym uvazovala .ale sestricka mi tak povedala.a minule to pistovni trvalo dva mesiace kym mi to schvalili . a do gyn-fivu budem volat az na konci augusta .

nr_martinka
27. júl 2011

@annamary27 a aj ten liecitel pomaha?citis sa lepsie?no asi by ma slahlo cakat tolko hodim.na niektore veci som trpezliva ale u lekara cakat tak to ma nebavi...a hlavne ked ma niekdo na drzovku predbehne....tak to budes mat poriadne nabite 😀

nr_martinka
27. júl 2011

@elise tak ti drzim palceky 😀
@nalada no bodaj by si mala pravdu
@alabu drzim palceky aby to tentokrat uz vislo a bola kvalitnejsia uroda 😀

tinasc
27. júl 2011

@alabu presne tak ako píšeš, aj ja som mala toľko vajok, 8, 6 sa oplodnilo, dve vložili a ostatné sa prestali vyvíjať 😉 tiež som zvedavá na druhé kolo...

tinasc
27. júl 2011

@nr_martinka aha, tak dúfam, že to teraz nebude tak dlho trvať 🙂

nr_martinka
27. júl 2011

@tinasc vies ze ani by mi to nevadilo ked to bude trvat dlhsie.aspon si telo trosku oddychne od vsetkeho. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre