Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
19. máj 2009

Och,moja neboj v utorok ich uvidíš 😀 😀
Jangyn,ja som tiež verila,stále som si hovorila
bude to dobré a podarí sa to a hotovo 😀 😀

och
19. máj 2009

tak tak ako hovori zukricek 😀 😀 😀 proste ina moznost nie je len ta ze sa to podari a basta fidli 😀 😀 😀

jangyn
19. máj 2009

och, hneď som si myslela, že za tým oneskoreným vstávaním niečo bude. Ale ako je to kvôli malému, tak len spinkaj, 😀

katarinka77
autor
19. máj 2009

aj ja by som sa mala premôcť k jedeniu rýb, ale keď ja ich fakt nemusím, maximálne zjem tuniaka z konzervy a filé (aj to iba na Vianoce 😀 ). Utekám ešte do obchodu, zabudla som kúpiť tatársku, lebo na želanie MM idem kuchtiť vyprážané šampiňóny so zemiakmi. Tak pa zatiaľ 🙂 !

jangyn
19. máj 2009

Zukrik, lenže ja si musím hovoriť, aby som si hovorila, že sa to podarí. Zrozumiteľné? 😀 😀 😀 Neviem, či mi rozumieš? Dnes je to tu ozaj ako v Maďarsku.

och
19. máj 2009

baby baby na spektrum davaju serial vojna spermii 😀 😀 😀 😀 behaju tam kreslene spermie 😀 😀

jangyn 😉 😀

zukrik
19. máj 2009

Neboj Jangyn rozumiem,áno hovor si,že si musíš hovoriť,že sa to podarí 😀 😀
Inak ja ryby moc nemusím,akurát dnes ráno som si kúpila tresku 🙂 ale udenáča
môžem,ten je super.
Dnes ma prídu pozrieť naši a mama mi prinesie sviečkovú mňaaaaaaaaam,milujem sviečkovú 🙂

slniecko01
19. máj 2009

keď je reč o rybičkách 🙂 🙂 🙂 , já zase jedavam olivy, uhorky a kvasenú kapustu 😀 😀 😀 , teraz ste mi narobili chute, až mi tečú slinky. A som ako vyprahnutá studňa, musím veľa piť.

jangyn
19. máj 2009

Katarinka77, ja tiež nemám rada ryby a zjem ozaj len tuniaka z konzervy, ale iba ak je v rastlinnom oleji a na Vianoce sa premôžem a vypražím si rybie prsty a dám si na to med. A čuduj sa svete, to mi tak chutííííííííííí. Mňam, aj teraz by som si veru dala. Keď ma to prvý raz otec donútil ochutnať, mala som v sebe toľko hnevu. A teraz mu ďakujem. Je to ozaj výborné. Nečudo, že som hladná, veď onedlho je obed.

och
19. máj 2009

baby ja som pribrala uz 3 kila 😲 😀 😀 ja vkuse zerem ako prasa 😀 😀 😀

jangyn
19. máj 2009

Baby, ja nestíham písať, ani čítať. K tomu to musím robiť všetko potajomky. Šéf by mi dal. Je odo mňa na 1,5 m. Bože, som ako v klietke.

slniecko01
19. máj 2009

ja sa zatial celkom držím, ale od toho ležania už som nejaká ochabnutá. Ja som pribrala zatial iba z hormonov

och
19. máj 2009

inak vynikajuci je tzv. dietny tuniak 😀 😀 tot tuniak z konzervy s veeeeeela mojonezou na topinke 😉 😀 😀

zukrik
19. máj 2009

Ked som bola v piatok na poradni,mala som výsledky z krvi a moc ma doki nepotešila.
Mám vraj zlú zrážanlivosť krvi a nízky cukor.Ešte mi povedala,že málo pijem a ešte niečo
zo štítnou žlazou.
Zobrala mi krv na opak.testy,dúfam,že budú lepšie 🙂

och
19. máj 2009

zukrik jasnacka ze budu 😉 nad inym ani nerozmyslaj 😀 😀

zukrik
19. máj 2009

To dúfam,počula som vraj kočky ktoré nemôžu otehotnieť,môžu mať práve tento problém.
Vtedy býva aj často vela potratov.
Verím,že to bude v podode 😀 😀

och
19. máj 2009

moja lenze ty tehotna si a mas za sebou aj 95% z prveho trimestra 😉 😉 😉 proste si len malo pila den pred a malo cokoladky tot vsjo 😀 😀 😀

mima11
19. máj 2009

Ahojte Pipinky!
Zukríček, aj mne teraz robili vyšetrenie na zrážanlivosť a včera sme absolvovali aj genetiku. Tak uvidíme! Tebe predtým nerobili tieto vyšetrenia, možno boli príčinou.......

Inak ostatné tehuľky ahojte! Pozerám, že je tu pokec tehuliek!

Janulka, IP! 😅

zukrik
19. máj 2009

Ja viem Och,nebudem sa stresovať 😀 😀
Ozaj a kde je Mayka?

mayka
19. máj 2009

caute pipiny, tu sa to vykecava.
Och mas IP.

Zukrik aj ja asi nebudem mat moc ok. To citim v kostoch. Tiez asi menej pijem ale ja som toho nikdy nevypila. Bola mi potvrdena pred tehu inzulin .rezistencia a a tehula ako mate sfarbeny moc. Ja ho mam zlty dost teda zlty. Neviem ci to je ok.

jangyn
19. máj 2009

Mayka, pitný režim si musíš upraviť! Jednoducho si vezmi fľašu so sebou a donúť sa ju postupne vypiť. Ja som mala celý život problém s dodržiavaním pitného režimu. Ale teraz sa musím donútiť. Iná možnosť nie je. 😉

zukrik
19. máj 2009

Ahoj Mayuška 😀 😀
Musíš vela piť aj ja sa nútim 😉
A krvné testy máš v pohode?
Ako sa inak máš,okrem tých stresov v práci?

mayka
19. máj 2009

jangyn , ja mam flasu pri sebe a aj tak zabudam. Vypijem tak 1,5 l denne . Niekedy viac. A to ma teraz dost smadi. Predtym som pila uplne malinko.

mayka
19. máj 2009

zukrik, mne ktrvne testy estze nerobili. Ja som z GF doniesla so sebou vysledky z predoperacneho takze tym padom mi niektore ani nemusia robit. A za tyzden alebo dva pojdem na dalsie. Ale zasa casto papam melonik aj v tom je voda.
ale tak 1,5 l vypijem denne. to urcite.

Inak sa mam fajn. Ziadne tehu priznaky specialne. Zle mi nebyva, sem tam sa mi hlava zatoci a taha ma brusko alebo ma pichne a zvycsuje sa pomalicky. Tak dufam ze je vsetko ok.

A ty ako? Este ti byva zle?

mayka
19. máj 2009

jeeej zukricek ja som si az teraz vsimla ze mas nove fotky. Uzasne . Hotove umelecke diela. Videt ze sa im dari? To bolo v kolkom tt? Klko merali?

och
19. máj 2009

mayka uz som citala 😀 😀 my budeme mat urcite zly ten cukor koli PCO tusim ze, mam tiez pozitivnu inzulin rezis.

boze ja mam zase plny nos asi sa zblaznim z toho 😠 😠 😠 dva dni v pohode a potom zase plny nos a 😖

mayka
19. máj 2009

😀 och to mas asi prvy tehu priznak. Vraj tehule mavaju plny nos aj ked nie su prechladnute a ja tiez rano sa zobudim a ledva dycham. Tak vitaj v klube. 😀

mayka
19. máj 2009

baby pozrite na toto. http://www.creartive.sk/deti.html

krasne namalovane detske izbicky. To by sa mi pacilo.

katarinka77
autor
19. máj 2009

Zukrík, nízky cukor sa dá riešiť, tak isto aj zrážanlivosť krvi. Myslím, že ak si nepotratila doteraz, tak sa už nejako nemusíš báť.
Och, ja mám tiež upchatý nos, s prestávkami už asi od Veľkej noci. I keď mi dr. tvrdil, že je to alergia, teraz mám pocit, že sa mi chytili aj dutiny, lebo ma vyslovene bolí pravé líce, tlačí mi to na zuby.. Už som však objednaná u krčného, tak uvidím. Dúfam však, že antibiotikám sa nejako vyhnem.

och
19. máj 2009

budem musiet skocit do lekarne nech mi daju nieco do nosa 😀 😀 😀 trebars aj lavackou len nech dycham ako clovek

mayka krasne obrazky jedna basen 😀 😀 😀 uz len tu detsku izbu zabezpecit 😀 😀

katka to ma mrzi 😖 😖 a kedy ides tomu homeopatovi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre