Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
9. jún 2009

Tusim tu uz nikto nie je 😀

krakulka
9. jún 2009

Ja uz mam vysledky z krvi.

ivalak
9. jún 2009

Krakuuuuuul tak sa pochval dufam ze potesis 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krakulka
9. jún 2009

HCG 85, podla sestricky pozitivne 😀 😀 😀 Dufam, ze v piatok to bude velikanske cislo .
jo, inak som sestricke nechcela verit.

luly3
9. jún 2009

krakulka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

ivalak
9. jún 2009

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer Krakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂v piatok to bude uz len potvrdene 😀 😀

krakulka
9. jún 2009

Dakujem vam babule, sestricka ma rozplakala. 😅 Dufam, ze HCG bude krasne stupat. 😀 😀 😀 Od zajtra idem totiz do prace. A to bude bleee.

mayka
9. jún 2009

krakulka supeeeeeeeeer. to je uzasne. ja som mala okolo 70 hcg
Uz budem len stupat. Uzasna sprava. velmi sa tesim. 😀

luly a ty co? 😕

mayka
9. jún 2009

😀 krakulka bleeeee bude neskor. 😀 ale priprav sa ze prac. moralka prudko poklesne ako u mna. 😀

krakulka
9. jún 2009

Fuha, my mame teraz vrchol pracovnej sezony, ale povedala som si, ze budem robit v pohodicke a snazit sa nestresovat. A ked to nepojde, pojdem na PN a poriadne ich v praci nastvem 😀 😀 😀 😀 😀

zukrik
9. jún 2009

Krakulka supeeeeeeeeeeeeeeeer,gratulujem super správička 🙂
Luly,držíme palčeky na piatkovú krvičku 🙂

krakulka
9. jún 2009

Luly, v piatok to budu ine stresy. 😝 Mozno sa stretneme v GF. My sme tam boli dnes uz o 7,06, manzel sa ponahlal do prace.

krakulka
9. jún 2009

Dakujem Zukrik 😀

krakulka
9. jún 2009

Dneska ma strasne boli hlava, ako keby som mala dve. 😠

chruminka
9. jún 2009

krakulka gratulujeme 🙂

luly3
9. jún 2009

krakulka to je z nervou 😀 😀 😀
no v piatok sa možno uvidíme 😉

sylvyka
9. jún 2009

krakul 😀 super ja som to vedela cmuk drzim palceky 😀

krakulka
9. jún 2009

Mam migrenu ako hrom, uz som bola aj grckat. 😠 Snad sa mi podari to prespat.

luly3
9. jún 2009

krakulka 😉 pekne chod spinuškat 😅 😅 😅 😅

nikita880
9. jún 2009

krakulka,gratulujem, mohla by si mi poslať nejaké tehotenské vírusíky, nech to prelezie aj na mňa 🙂

rienok
9. jún 2009

ahojte,je tu niekto? potrebujem poradit!
3- ti deń cyklu t.j. pocas menstruacie sa robi aj ultrazvuk? Ak ano tak aky? Dakujem vopred... zajtra rano idem ´

sylvyka
9. jún 2009

rienok ak stimulujes co predpokladam sa robi utz zospodu 😉 neboj da sa to zvladnut

nikita880
9. jún 2009

rienok, UTZ sa robí, vaginálny

rienok
9. jún 2009

sylvyka, nikita dakujem. absolvovala som uz UTZ zo spodu, len pouzivam tampony tak aby som sa pripravila 😉

rienok
9. jún 2009

karkulka blahoželelám!

mimmi77
9. jún 2009

KRAKULKA, blahoželám !!!!!! 😵 😵 😵

Mayka, Chruminka, Och, ĎAKUJEM VÁM za info....nič iné už radšej nebudem na nete hľadať a čítať, lebo sa z toho zblbnem. Našťastie nemám veľa času na stresovanie sa, minulý týždeň som bola u Behúňovej, dohodli sme termín na 19.06., lebo som si nebola istá, či nebude moja MS práve teraz meškať.... Ale došla načas, tak som volala včera do GF, či náhodou nemajú ešte stále voľný aj tento piatok, a oni mali 🙂 . Tak dnes som postíhala všetky vyšetrenia, aj sedenie s anesteziologyčkou zo ŠNOP-u a v piatok ráno nastupujem 🙂 .
Nebojím sa bolesti, ani nemám stres z toho, či sa zobudím, alebo nie, bojím sa len výsledkov, ktoré mi potom povedia.... Inak, povedia mi to hneď, alebo??

och
9. jún 2009

krakul no vidis 😀 moc moc gratulujem 😀 😀 😀 😀 tot velice plodna tema totok 😀 😀 😀 tak sa drzkaj a prajem ti nech ti tie straaaaasne dlheeee tri tyzdne do prveho utz rychlo ubehnu 😀 😀

mimmi hej povedia ti to hned poobede 😀 hned ako budes aspon trosku vnimat okolie 😉

baby kto by siel niekam so mnou na wellness vikend? ja straaaaasne tuzim potom aby ma niekto cely den masiroval a varil mi a mohla som niekde v ramci cvirikania vtacikov citat dobru knizku 😀 😀 😀

krakulka
9. jún 2009

Este raz vsetkym pipinkam dakujem. 😀 😀 😀

rienok
9. jún 2009

ahojte, ešte by som sa chcela spýtať.... je lepšie ísť 3. alebo 4. deň cyklu na prvy odber krvi a UTZ ?
lebo 4. deň si mam aj začať pichať Gonal tak teraz neviem. Vy ste ako boli? Mne píšu 2 - 4 deň ale myslim že to je len kvôli tomu keď to vychádza na víkend. poradíte mi? Ako často sa potom chodí na krv a UTZ? každý deň alebo každý druhý? ďakujem vopred ... stále mám veľa otázok ale verím že to som mnou vydržíte, je to moja 1. stimulácia pred 1. IVF . ešte raz srdečná vďaka

och
9. jún 2009

rienok no cim skor pojdes tym je to lepsie sla by som este pred pichanim gonalu aby ti vedeli nastavit spravne davku, cize 3 den je ideal, na krv a utz sa chodi podla vysledkov ja som bola kazde tri dni, ale ty mozes aj castejsie ono to zalezi od tvojich hormonalnych vysledkov a rastu folikov 😉 nemas sa coho bat a vsetko ti sestricky aj tak povedia co mas robit vzdy ked prides podla toho ako reagujes 😀 neboj ziadny stres vsetko sa vzdy vcas dozvies 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre