Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mima11
12. jún 2009

Krakulka, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luly3
12. jún 2009

nikitka mne tiež dali rozhodnut či prednison chcem alebo nietiež som potratila
2 krat nooooo potratila mala som hcg a potom mi kleslo takže spontánny potrat

ja by som tiež zožrala aj klince ak by mi to malo pomôct a jedla som ho od februara
a pozri som tehotnáááááááááá
ja som prinom nemala žiadne vedlajšie účinky,ved to su male dávky..., ja som toho názoru
prečo neskúsit ved zato nič nedáš 😕 😉
a ja verím že mne pomohol

krakulka
12. jún 2009

dakujem vam babule, dnesny vysledok ma potesil. 😀 😀 😀

Luly, dnes sme prisli nieco pred 8h. Kedy si tam bola ty?

luly3
12. jún 2009

krakulka ja ti ani nevím ja som išla do BA sama autom a račko bolo
uzavrete tak som bludila vystresovana po BA a mala som take nervy
že ja ti ani neviem kolko bolo hodiniek a myslím že som tam bola
nejako po 8 hodke ale och som tam vidas...
ale teba nie lebo teba si pametam ked sme mali transfer a nikde
som tam taku podobnu babulku nevidela

sivusa
13. jún 2009

Ahojte pipinky 🙂
Po dlhej dobe sa aj ja ozývam, ale potajomky Vás špehujem 😉
Krakulka, Luly veľmi Vám gratulujem , teším sa s Vami
Lindi takže jeden drobec to vzdal ☹ , ale hlavne,že ten druhý tam je 😉

Pozdravujem všetky ostatné pipinky-Mayka, Lari, Katarínka, Pahuška, Katherinesand
Kedy dáme ďalšie stretko?

krakulka
13. jún 2009

Ahojte pipiniky, mam nenormalnu chut na sex. 😠 Ale asi to budem musiet nejako pretrpiet, co?

och
14. jún 2009

ahojte pipiny 😀 😀 krasny vikend toto bol 😀 😀

no prisla som sa sem kajat 😲 som nechutna a zhresila som 😝 😔
zjedla som tri platky husacej pecienky 😀 jedno cele husacie stehno (horna aj dolna cast) a jedno prso a sedem loksi 😝 😀 😀 😀 😀

som nechutna a som prasa a nie som ani prezrata 😲 😀 tesim sa pokym mi aspon trosku vytravi aby som mohla pokracovat 😀 😀 😀

corinne
14. jún 2009

Och ty hriesnica jedna 😀 😀 😀 .No ti poviem teda mas apetit 🙂 Ja zase jem ako male decko,na nieco mam chut a pokial si to spravil uz nemam chut ☹ .Nevolnosti trochu polavili ale este sa necitim super super 😖 Zajtra idem k mojmu gynekologovi tak uvidim ci sme vyrastli,ked skoro vobec nejem,len nektarinky a melon

corinne
14. jún 2009

Zle som napisala snazim sa jest ale nektarinky a melon mozem na kila 🙂

krakulka
14. jún 2009

Och, a kam to vsetko davas? To si vazne zjedla sama? 😲 Ja teraz jest nejako nemusim. Vobec nie som hladna, ani nemam na nic chut. 😕

corinne
14. jún 2009

Krakulka,ty si jak ja oci by jedli ale zaludok mi velmi nechce prijat ☹ Krakulka a ako sa citis,mala si pozitivnu krv?Ak ano tak som ti asi ani nepogratulovala.

krakulka
14. jún 2009

Ahoj Corinne, mala som pozitivnu krvicku. 10den od transferu HCG 85, 13 den od transferu HCG 521. 😀 😀 😀 Stale ma pobolieva podbrusko a vajecniky. Je to ok? 😕 A uz by som chcela, aby mi bolo zle. Ja viem, ze toho budem este lutovat, ale budem vediet, ze embrijko krasne rastie. 😀 Prvy julovy tyzden idem na UTZ, t.j. 2.7. Boze, ako vydrzim tieto skoro 3t.? 😔

Myslim Corinne, ze si mi gratulovala pri prvom teste.

corinne
14. jún 2009

No krasne hcg,gratulujem a ideme az do konca(40tt)jasne 🙂 No mne bolo brutalne zle a volala som mojmu dynekologovi,tak mi odfaxoval recept do lekarne a bola som si po tabletky,ale segra sa na mna vyvrieskala 😠 ze aby som nebrala ziedne lieky v 1 trimestri aj ked mi ich predpisal dr.tak som zobrala len 2 tabletky a nechala som to tak.A segra je tiez tehotna a mame terminy blizko seba (ja okolo 23.januara a ona 27januara)som sa tesila ze v juli pridu ku mne na par dni a nic z toho nebude ☹ Ja cestovat a hlavne riskovat nechcem,konecne po 5 rokoch sa nam podarilo,tak sa bojim ale opytam sa zajtra gynekologa co on na to.

krakulka
14. jún 2009

Ty uz si v 9tt, aj este len zacinam, predpokladam, ze nevolnosti pridu neskor. 😀
To je uzasne, ze ste tehule obidve, budete mat rovnako velke deticky. Corinne, za opytanie u Dr. nic nedas, ved ho nebudes prehovarat, aby ta pustil domov k rodicom, len sa spytas na jeho nazor. Ja si myslim, ze ked budes ty aj mimi ok, tak vas pusti. Teda, zalezi na tom, kde teraz si a ako asi budete cestovat.
Ja mam sestru v Nemecku a slubili sme jej, ze ju prideme pozriet niekedy v auguste - septembri. Len na par dni predlzeny vikend. Jedna cesta trva cca 8-9 hodin autom. Uvidim, ako a budem citit, ale ked bude vsetko ok, pojdem za nimi. Chceli sme ist v maji-juni, ale isli sme na IVF.

corinne
14. jún 2009

No dnes som 8+1 a uz ukazuje 9tyzden,mne zacali nevolnosti okolo 5-6tyzdna.Segra uz ma jedneho huncutnika 😀 3roky mal v maji,a este k tomu studuje dialkovo,tak si neviem predstavit ako to bude stihat 🙂 .Rodicov mame na vychode Slovenka,cize do Blavy takych 550km,tak nasi len tak nepribehnu.Ja som vo Switzerlande a do Blavy nam to trvalo 10hodin a este k nasim tak 15-16hod cesty,az ma chut prechadza sediet tolko v aute,a do lietadla ma nikto nenahovori po tej nehode co sa stala medzi Braziliou a Parizom ☹

corinne
14. jún 2009

To sa uz tu nikto neukaze ☹ Och asi pokracuje dalej,uz jej vytravilo.Ale ked mas dobry apetit tak papaj 😉

mayka
15. jún 2009

Dobre ranecko pipinky,

jeee bola tu nasa Sivuska. 🙂 No nevadi, ze nekecas hlavne ze nas sledujes. 😀

Och fuha tolko toho pojest. By som funela ako das. Kam sa tžo do teba zmesti. Ale ono za chbvilku tolko uz zvladat nebudes. ked sa ti zaludok posunie hore. 😀 A okrem toho ta zacne palit zaha tak ta to prejde. 😀

Baby ja mam v bruchu asi vodnika. 😀 ked stojim a umyvam riad alebo sa sprchujem tak ma drobec stekli. 😀 Ja neviem ci to uz pocuje alebo co? Ale teoreticky to je mozne. Takle to je zlate. Je to myslim najkrajsie obdobie v tehotenstve. Lebo este nie som ani moc velka a krpcek dava najavo, ze je tam. Strasne si to uzivam.
🙂

Corinne, ty si s tymi cutami ako ja som bola. presne tak isto . melony som mohla furt jest a aj ine ovocie. A nic ine mi nechutilo. Doteraz velmi nejem maso. Ale jednoducho len na neho nemam chut.

Ale objednala som si z Gorily churnucku maminu - recepty pre tehule tak aspon si neico z toho ukuchtim.
myslim ze aj Ochina ju ma.

krakulka tie bolesti su ok. AJ ja to mavam stale. To je normalne. Aj vajecniky ma pobolievaju este. Neboj. Pokial nespinis tak je to ok. Ale ak by to bolelo moc tak volaj mudr. Ale bolesti ako na menzes su v norme.
A zle ti byt nemusi. Mne nebolo skoro vobe.c Akurat ked som zacala byt hladna tak mi bolo trolinku nevolno ale inak ok. Ani raz som negrckala. Mala som velke stastie.
Ozaj kedy si mienis zmenit pas na tehotnu???

😀 Co cakas na porod? Pekne i mzen udaje aby sme ta mohli mat pod kontrolou v kolkom tt si...

krakulka
15. jún 2009

Dobre rano pipinky 😉

Corinne, uvidis ako sa budes citit. Lietadlo je aj tak najbezpecnejsi dopr. prostriedok. To co sa stalo, je veka tragedia. ☹

krakulka
15. jún 2009

posluchla som Mayka 😉

mayka
15. jún 2009

no podivajme na krakulku. Vcera este nic a dnes uz je v 5 tt. 😀

slniecko01
15. jún 2009

Ahojte pipinky dnes ale máme teplo a tá spara ani nehovorím. Opäť sa mi nič nechce. Chvalabohu že už mi nebýva až tak zle ako posledné 4 týždne. Ešte to nie je celkom super, ale už sa to lepší.

Maykaaj ste boli na Seneckom lete z Och. Tá asi ešte vyspáva 😀 😀

corinne
15. jún 2009

Ahojte babulky.Ja som sa vobec nemohla dostat na konika,stale odstranovali niejaku chybu 😠 no a konecne teraz to funguje 🙂 Bola som u gynekologa,drobcek sa mrvil,srdiecko mi pustil nahlas,no som nechapala ze uz sa hybalo 🙂 Termin mam 25.1.2010,a ohladom ovolenky,keby sme isli autom kazde 2hod stat,pit,chodit a cikat,lietadlom by bolo mozne,manzel dovolenku zamietol.

mayka
15. jún 2009

slniecko neboli sme spolu s Och. 😉
Inak aj ja zle znasam tieto vykyvy pocasia. Dnes sa mi strasne mota hlava. A spala by sooooooom od rana.
Zasa ma zacala palit zaha. Sakra

corinne, nie si sama co mala problem sa sem dostat. Mali zrejme nejaku poruchu. Ale uz funguju. Konecne. Som pekne zavisla.
Inak aj ja som bolas v 9 tt prekvapena co to mrna mrnave dokaze. 😉
No my ridkneme to Chrvatsko, kedzre sa dobre citim. Ved si budeme robit pauzy. Ale spytam sa aj lekara buduci tyzden. Pokial nebudu nejake problemy tak ideme k moru.
🙂

mayka
15. jún 2009

Inak tiez neviem ci by som niekam sla v prvom trimestri. si by som bola istejsia v pripade nudze keb y som mala mudr. nablizku. teraz som uz kludna lebo mimi citim . Dnes ma stekli cely den. 😉 Tak mi je hned lepsie a mam pocit ze je vsetko tak ako ma byt. Zatial mi nevolali kvoli vysledkom AFP tak snad je vsetko ok.

krakulka
15. jún 2009

Och sa asi vcera straasne prejedla a dnes nas neprisla ani kuknut.

mayka
16. jún 2009

Dobre ranko pipinky,
aj vam sa tak nic nechce ako mne? 😀 Zavidim tym co spinkaju este sladucko.
A nabehol 18 tt.
utorky milujem.

mayka
16. jún 2009

krakulka je uz v 6 tt. No paraaaaaada. 😀

luciamk
16. jún 2009

Dobré ranko pipinky,
chvílu som sa neukázala, dostala som chrípku ako svet a to sa nechce človeku ani z postele vyliezť k počítaču.... dva týždne... návrat do roboty bol ... 😝
Ozaj, počas chrípkovania som absolvovala aj odver krvi... volala som do GF,či môžem prísť na krv keď mám chrípku a vymenovala som všetky antibiotiká čo som do seba pchala. Naspäť mi volali 2krát, že môžem prísť, lebo v 3deň mrchy je to len kôli hormónom.. a keď som tam na druhý deň prišla... tak mi sestrička čo brala krv povedala, Vy ste tá s tou chrípkou?? ale veď sme odkázali, že nemáte prísť ?!
Ja tomu už nerozumiem....

mayka
16. jún 2009

nuz luci, tomu sa hovori chyba komunikacie. 😀 Nie su tam asi celkom normalni. A ako pokracujes?

rienok
16. jún 2009

ahojky, boli ste niekto dnes rano v GF na krv a UTZ? Ja som mala zelene tričko a nohavice a biely sveter ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre