Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
22. apr 2009

Ahoj Sivuška 😀

sivusa
22. apr 2009

Ahoj Zukrik 🙂
Ako sa máš? Ešte Ti býva zle?

och
22. apr 2009

este neviem kedy tam mam ist este nevolali 😝 ale nervy uz mam pocuchane to ti teda poviem 😝 😝

och
22. apr 2009

myslite ze by som im tam mala zavolat? 😲

zukrik
22. apr 2009

Kedy ti povedali,že zavolajú?
Mne volali až poobede o 16hod.Neboj oni zavolajú 😉

och
22. apr 2009

ved to 😀 sa mi zda ze povedala zavolame vam v stredu poobede 😀 😀 tak idem cakat 😀 😀 😀 😀 snad nebudem musiet potom kupovat farbu na krytie sedin 😀 😀 😀

zukrik
22. apr 2009

Sivuška,už mi je lepšie,dávam si homeopatiká 😀
Sú to také guličky,ráno a večer.Sú ako cukríky,len ich
cmúlam 😀 Asi mám vela žlče,lebo len tú grckám 😒

zukrik
22. apr 2009

Neboj och,zvládneš to ako všetky 😀
Ja som bola objednaná na 9,15 ale
brali ma až o 10 hod.
Ja idem zajtra na ten UTZ,ved uvidíme
možno,že sa aj stretneme 😀

och
22. apr 2009

😉 mozno 😉 😉 myslim ze ma lahko spoznas 😀 budem z usi vypustat stresovy hormon 😀 😀 😀

ako nebojim sa ET, niak sa mi len proste chce ist opijat a jest tatarak a vajicka na hnilicku, fuj az mi tecu sliny 😀 😀 neviem zrazu mam pocit ze som na deti este mlada 😀 😀 😀 som v noci nad tym tak rozmyslala ci to ze budem mat deti neznamena ze som uz stara 😝 😝

nic to mam z toho studia filozofie 😀 😀

zukrik
22. apr 2009

Och,chápem,že si s toho na nervy,ale ved mať dieta,je niečo
nádherné,niečo s teba a tvojho muža.Ja som sa tak isto bála,že
čo to bude,veľa vecí si musíš odopierať a ten tatarák oooo 😀
Och,ty nevieš,že ženy ktoré majú detičky,sú oveľa atraktívnejšie?
Sú nádherné a príťažlivé.A to budeš aj ty 😀 😀 😀
Netvrdím,že teraz nie si 😀 😀

och
22. apr 2009

no tak to niako len proste nepocitujem ze by som mala byt uz tehu a cisto teoreticky som uz v 3 tt 😀 😀 😀 zrazu sa mi do toho nechce 😀 😀 verim vsak ze ked uvidim tie bublinky v bruchu to bude nieco uzasne 😀 😀 len som proste taky typ ze ked nieco chcem potrebujem to mat okamzite a toto caknie ma priam deprimuje 😝 😝

sa tesim ako ti zajtra povedia ze tam mas dvoch krasnych rucickami mavajucih tamagociou 😀 😀 😀

zukrik
22. apr 2009

Och,bodaj by si mala pravdu 😀
Zajtra budem na teba strašne moc myslieť a
držať palčeky.
Teraz zmením tému,zase jedlo 🙂
Práve sa mi v trúbe pečú franc.zemiaky mnam.
Tak sa na ne teším,pekne si naložím a dám si
k nim cviklu.
Och,už si obedovala?

katherinesand
22. apr 2009

ahojte micky 😉
nejak nestiham ani dnes. 😖

mayka, poslala som ti fotecky 🙂

pahu, aj tebe sa uz posielaju. 🙂

och
22. apr 2009

zukrik myslim ze skocim do NR 😀 😀 😀 dufam ze mas toho dost toto je moje oblubene jedivo 😀 😀 😀 a viesco idem si ich tusim urobit aj ja 😀 😀

zukrik
22. apr 2009

Och,kludne príd Kathy môžeš aj ty 😀 😀
Už mi vonia celý dom mnam 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Ahojte 🙂 ! No keď spomínate jedlo, tak ja mám dnes na obed kuracie rezne v cestíčku s ryžou, mňamky 😉 . Ale zatiaľ na to nemám chuť, lebo som prišla sklamaná od dr., zas musím brať antibiotiká a práve operujú nášho havinka, tak naňho moc myslím..

zukrik
22. apr 2009

Katarínka,neboj havinko sa uzdraví 😉 Držím palce.
Prečo musíš brať ešte antibiotiká ?Nemala si dobré
výsledky?

katherinesand
22. apr 2009

zukrik, hned by som isla. lenze ja musim sediet v tejto hnusnej robote. 😠
nenavidim to tu. normalne mam depky. budem si musiet najst inu pracu. 😒

katarinka, tak myslime silnoooooooo na tvojho havina. 😔

och, mojka, ty mas zajtra velky oplodnovaci den. 😀 oholis si aj nohy?

zukrik
22. apr 2009

Kathy,to je blbé takto sa stresovať v práci 😖
Ja dúfam,že si Och oholí nohy,ved babatka by
sa mohli zlaknúť kam to idú 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Ja ich nemám dobré už pol roka, kvôli tomu sa nemôžem ani snažiť otehotnieť a najhoršie je, že si ma lekári podávajú ako horúci zemiak a ani jeden nevie, čo so mnou ☹ ... A keď sa im tam už od zúfalstva rozplačem, tak povedia, že to bude psychika, stresy... Tak ja neviem.. Keď nabudúce zaklopem u psychiatra, že mám gyn. problém, asi ma tam rovno aj nechá sedieť 😒 .

sylvyka
22. apr 2009

zukrik ja uz ani neviem vsak som bola v strese ked mi to vravel ale povedal nejaku pricinu ja mam xy gyn.diagnoz som proste hvizda ale doky mi nezabudol povedat ze som zazrak mediciny 😀 😀 😀

och
22. apr 2009

nooo mala by som si ist nieco navarit ale sa mi vobec nechce 😝 😝

a nohy mam oholene uz tri dni, takze uspesne zacinaju svrbiet a zarastat 😝 😝 😝

katka neboj o havinka vsetko bude ok, no a s tymi doktormi ja ani neviem co uz mam na to povedat, ved to je u teba ako never ending story 😒

mayka
22. apr 2009

ahojte pipinecky,
prave som prisla z obeda. mala som svieckovu na smotane. Ale masko som dala kolegovi, tak som ho velmi potesila on je maskovy.

No a on mi zato dal pukance tak srotujem ich akurat.

kathy dakujem za fotecky, az na tie cervene ocka sme kocky ako hovado. 😀

Zukricek zajtra mas ultrazvuk. Budem na teba moc mysliet. Uvids aky to bude uzasny pocit. Moc ti ho prajem. ocakavame potom spravicku a fotecku. Inak aj ja idem zajtra do poradne ale az podvecer. tak sa tesim aj trolinku bojim aby bolo vsetko ok.

Och, neboj oni zavolaju. Mne povedali ze zavolaju do 16,00 hod a volali az o 17,30. Skoro som dosla o nervy.
Aj na teba budem moc mysliet a hlavne aspon 2-3 dni nic nerob. Ja som akurat na druhy den uvarila nedelny obed a potom som len lezkala. No a ak mas chut tak na tatarak tak rychlo s muzom bez na veceru lebo od zajtra mas smolu ako ja s Zukrickou. 😀

katarinka a co je havinkovi? Prajem skore uzdravenie. Ale havinkovia to zvladaju dobre. nasa p kastracii na druhy den vyliezla na stol. a lahla si pod vazu s kvetmi. V zivote pred tym na stol nevyliezla. Podotykam ze to bol kuchynsky stol. 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Mayka, ten náš má hnisavé ložisko na zadočku, dr. mu to stále liečil kadečím, no stále sa to vracalo a on si to stále hrýzol, potom sa naši naštvali, išli s ním do Trnavy a dr. povedal, že to treba vyoperovať. Tak už čakám na info, že už má po tom.

och
22. apr 2009

katka 😉 je to havinko on sa z toho vylize 😀 😀 😀

ide ma slak trafit, si robim cestoviny a moj starymi otvoril smotanu a nechal ju splesniviet, teraz mozem letiet do obchodu, anciasa asi ma roztrhne 😠 😠

katarinka77
autor
22. apr 2009

😀 😀 tak hoď na cestovinky niečo iné 😀

och
22. apr 2009

uz je dobre uz jem 😀 😀 😀 😀

nemozem lebo to su take speci trnavske makarony od mamicky 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Tak dobrú chuť 😉 !

katarinka77
autor
22. apr 2009

Nášho Roníka práve budia 🙂 , všetko je ok 🙂 .

och
22. apr 2009

katka no vidis akeho mas sikovneho havinka 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre