Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
5. máj 2009

mayka no dik za link 😀 😀 😀 😀 😠 som si precitala len prvu stranu a cau vyprazany hermelin 😖 😀 😀 😀 😀 😀 a kedy si zacala mat niake ptiznaky? 😀

katherinesand
5. máj 2009

no vy dve tehule, vobec vam aspon co sa tyka jedla nezavidim. ja si dam za vas vsetko zakazane 😀
mnam. 😝 kozi syr by som ale nevedela vypustit z jedalnicka, to je moja prvorada surovina. a je velmiii zdravy, tak neviem preco ho nemozu tehule. 😒

baby, ta akupunktura: odporucat nejdem este nikoho, lebo je skoro. este som bola len dvakrat, tak nech ho poriadne vyskusam, toho mojho doktora a potom vam ho odporucim.
co sa tyka infosiek, tak pomaly budem stahovat z netu a posielat vam. vela veci som sa docitala v anglictine. 😉

mayka
5. máj 2009

kathy len si daj za nas, vsak dlho nebudes moct, ked ta ten tvoj akupunkturista teraz pichaaaaa. hehe 😀

katherinesand
5. máj 2009

mayka, to ale znelo dvojzmyselne, ze ma " picha" 😀

katherinesand
5. máj 2009

ale zatial som nemusela dat dolu ani nohavice. takze je to v ramci slusnosti 😀
realizuje sa hlavne na mojom chrbte a chodidlach 😀

mayka
5. máj 2009

Kathy si zlata za infosky. 😉

Och, ja neviem kedy to zacalo ale zacalo to nechutenstvom do jedenia. Absolutne som na nic nemala chut ani ked som bol neviem ako hladna. A pichalo ma v podbrusku a mala som pocit ako keby som mala dostat mrchu. Jaj a spominam si este ako ma bolel chrbatik. auuuuuuuuuu Az ma v rebrach pichalo. To som sa bala ze co to je ale vraj sa organy presuvali hore aby bolo miesto dole. hehe 😀
Teraz som uz len velmi unavena hlavne kede sa najem je to so mnou katastrofa. A sem tam ma boli gebula. A nechutenstvo ostalo.

mayka
5. máj 2009

Kathy 😀 😀 😀 Su nejake tie body aj na zadku? 😀 keby chcel tam pichat tak daj pozor. 😉

katherinesand
5. máj 2009

no priznam sa, ze vcera bol trosku aj na zadku, teda v tej medzere na kosti, ako konci chrbtica. 😀
ale davala som pozor a päste som mala pripravene do bitky chranit moju pocestnost 😀 😀

mayka
5. máj 2009

no este ze si tam mala muza 😀

katherinesand
5. máj 2009

ved to 😀

och
5. máj 2009

kathy nooooooo nezabudaj ze to tu cita aj par mladat 😀 😀 😀 sice este v embryonalnom stave ale predsa 😀 😀 😀 a tak isto aj tehula co nemala sex uz tri tyzdne a pretiahla by ...... no stacilo by uz ne 😀 😀 😀
inak pod michalskou otvrili novy obchod specializovany vyhradne na vsetky druhy syrov sveta 😀 😀

kacarina
5. máj 2009

boze syrovy obchod ?!?!?!? 😅 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

mayka
5. máj 2009

baby tak prave som si pozerala porod. Fuuu tak to je sila. Vam teda poviem. Ale aspon viem do coho idem. 😀

och
5. máj 2009

kacarinka sa tam chystam vo velmi skorej dobe 😀 😀 😀 😀

mayka do kelu nestras 😲 😀 😀 😀 😀 ja si uz radsej ani nic necitam a nestudujem 😀 😀 😀 bo radsej ani nechcem vediet co vsetko sa nam moze stat 😀 😀 😀 oooooo nevedomost moja sladkaaaa 😀 😀 😀

kacarina
5. máj 2009

mayka, ty uz sa chystas rodit? fiiiha, ty to mas nejake expres tehu !!! 😀

och
5. máj 2009

kacarinka 😀 😀
mayka to ma instantne zo sacku 😀 😀 😀 😀

katherinesand
5. máj 2009

mayka, stooooooooop! nevies, ze kukat porod pred porodom je zakazane?!!!!!!! 😀

katherinesand
5. máj 2009

och, ked je ten obchod presne? hned tam vybehnem kupit si nejaku kozacinu. 😀

mayka
5. máj 2009

😀 Sak vas ten smiech prejde pri porode. Baby jedny.

Kathy ale je to masaker. Radsej by som si dala ten tatarak. 😀

kacarina
5. máj 2009

😀 😀 😀 vidim, ze je tu viac syrovych maniakov

katherinesand
5. máj 2009

mayka, ved prave preto to radsej nechcem vidiet. ja si pockam na svoj, to mi staci. a ja ten dufam, ze bude rychly. no, trosku som preskocila tu fazu, ze otehotnenie 😀

kacarina, ja som velky syrovy maniak. ale teraz sa snazim uz len kozi a ovci, a este tofu, ak to mozem poci´tat k syrom. kravske veci som uplne vypustila. 😉

och
5. máj 2009

kathy ako je primi tak pod tym oblukom (kde je na zemi stred europy) hned do prava 😀 😀 😀 😀

mayka ja budem mat dvojky jaaa idem cisarakom 😀 😀 ti vytriem hned kocura 😀 matu strasit budes 😀 😀

katherinesand
5. máj 2009

och, dik. hned po robote tam zajdem to tam trosku onuchat. 😀

och
5. máj 2009

fuj ako ma prave strasne zabolelo v pravo boku 😝 😝 😝

kathy maju tam aj syry s ovocim ale na mna su trochu sladke 😀 ako jogurt 😀 😀 prajem ti dobru chut pojdem aj ja tam zajtra na lov 😀 😀 😀

katherinesand
5. máj 2009

fiha, uz teraz mi tecu slinky. 😝

och, to bolo to prave dvojca, o chvilu sa ozve lave. 😀

och
5. máj 2009

lave vrestalo doteraz 😀 uz ich viem rozoznat 😀 to lave len cely den tak popichava a vkuse do mna rype aa to prave ked sa ozve tak to stoji za to 😀 😀 lave jepo tatinovy prave po mamine 😀 😀

katherinesand
5. máj 2009

tak uz teraz zacni s prenatalnou vychovou. 😀

och
5. máj 2009

ved som sa uz raz skoro aj zahnala 😀 😀 len ma napadlo zeby to viac bolelo mna ako ich 😀 😀

ok kukucky idem si ja dat skraslit nechtiky 😀 😀 😀 pocujeme sa zajtra 😀 😀 pri syrovych misach 😀 😀 😀

katherinesand
5. máj 2009

tak papa. 😵

corinne
5. máj 2009

Mayka ked budes mat cas posli mi ten link co si spominala vcera.Dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre