Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
7. máj 2009

dany mama drink broskynovy 😀 😀

sylvyka
7. máj 2009

na usb miesto utz 😀

mayka
7. máj 2009

No nic baby mechurik kosturik sa buri idem cikat. 😀 Pak pridu.

danielitka26
7. máj 2009

a inak zo srdiečka GRATULUJEEEEEEEEEEM posielam velké objatie ked ťa už nemôžem naživo vystískať 😀

sylvyka
7. máj 2009

hladnaaaaaaaaaa som

kacarina
7. máj 2009

14. den??? tak to su na 1000000% minimalne dvojky, baby maju pravdu 😀 😀 😀

och
7. máj 2009

ruky sa mi trasuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
7. máj 2009

sylvyka aj som furt hladna. 😀

danielitka26
7. máj 2009

och no tak večer dojdem a sparvíme si párty pri mamadrinku ja a ty 😀 a teraz letím na koníkovske stretko a inak máš tých ludí čo sa ma zlaknú na svedomí lebo som sa nestihla namalovať 😅

sylvyka
7. máj 2009

no mayka aj ja je to desive ake kombinacie dokazem vymysliet 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

Lindi, gratulujeeeeeeem! 😉 🙂
Sylvyka, ahoj 😉 ! Už máš nejaké vychádzky? Aby si mohla prísť na hody 😀 .

och
7. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sylvyka
7. máj 2009

no mam take uzasne ze od 10 do 12 a od 15 do 17 to sa teda naprechadzam 😀 a kedy budu hody ? lebo ja nemam potuchy ? a kde dame stretko?

mayka
7. máj 2009

babulky som sa bola vonku vyvetrat bo mi doslo blbo. 😀 dem si kupit za odmenu melon a hrasok. 😀

och
7. máj 2009

mayka 😉 ja idem spat 😀 😀 😀

mayka
7. máj 2009

Och pekne si vychutnaj tieto chvilky poznania. Uz si to zavolala manzelovi? Aka bola reakcia?

och
7. máj 2009

volala reakcia: no dobre 😲 som nestastny ze ti je tazko 😀 koniec telefonatu

jaaaa by som tych chlapov niekedy oplieskala o stenu 😀 😀

katarinka77
autor
7. máj 2009

Lindi, spať??? Ty by si mala oslavovať ten krásny výsledok 🙂 !
Sylvyka, hody sú budúci víkend, zrejme v sobotu prídem k našim, tak Ti môžem brnknúť, veď číslo na Teba mám.

mayka
7. máj 2009

Och no ved jemu to zapne az sa to narodi. 😀

mayka
7. máj 2009

Idme domov a najpr na ten melonik. tak zatial papa

och
7. máj 2009

pa moja 😀 😀 😀 daj si aj za mna 😀 😀

och
7. máj 2009

babyyyyyyyy nasla som fotaaaaaaak 😀 😀

krakulka
7. máj 2009

Krasne fotecky Och, gratulujem k drobcovi/drobcom. 🙂 🙂 🙂

milka2008
7. máj 2009

Dobry vecer dievcata,
neviem, ci ste este niektore na tomto fore.

Ak dovolite, mohla by som sa spytat na dr. z gynfivu? Mala by som ist na uzv (zatial iba kvoli cystam) k sestricke Buriánkovej, povodne som mala ist k dr. Bertoldovi, ale musela som sa preobjednat. Viete mi o nich nieco povedat? Ci su "zhovorcivi" a tak?

A este nieco - viete mi povedat, co to znamena "Douglasov priestor"? Zabudla som sa to dnes dr. spytat a vrta mi hlavou, co to znamena.

Dakujem za odpovede a prajem tehulkam spokojne a bezproblemove tehulkovanie a snazilkam vela uspechov v snazeni 🙂

och
7. máj 2009

ahoj milka vitam ta u nas 😀

no neviem ti ja povedat bo sestricky neviem absolutne ako sa volaju a dr Bertold no o tom som nepocula 😲
a ten Douglasov priestor je priestor medzi maternicou a konecnikom 😉

kacarina
8. máj 2009

milka na webstranke gynfivu je nejaka doktorka bertoldova, ale nepoznam ju ani ja

krakulka
8. máj 2009

Ahojte, asi tu nikto dnes nebude, ale skusim to, ked ste stimulovali na IVF dosla vam MS normalne? Ja som dnes 30DC a ms akosi nechodi. ☹

sylvyka
8. máj 2009

ahojko krakulka myslis po pichani dipherinu ci ako sa to vola ? ja som ju dostala na 30dc po 10 injekcie dipherinu a ak ani do 14 dni ako si pichas nedostanes treba ist do gf na kontrolu 😉 som taka mudra ze ? a to preto lebo som im tam vyvolavala koli kazdej blbosti a pekne som si to zapisovala 😉

mima11
8. máj 2009

Krakulka, ak si už picháš diphereline a menzes Ti stále nechodí, tak ma vždy Dr. volal na kontroly, nakoľko chcel vedieť, čo sa vo vnútri deje. Tiež mi stále nechcela prísť, hovoril mi, že by sme mohli už aj pokračovať ďalej, ale musíme počkať na menzes.

mayka
8. máj 2009

Ahojte pipinky, dnes mi je na prd. Tazko od zaludka z obedu a pobolieva ma k tomu gebula. ☹ No snad to skoro prejde. A* co tu je nejako mlkvo? Vsetky sa flakate, co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre