Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
17. jún 2009

chrumi, 😀
hej ako anglican. Som mala rozhovor s manzelom a ma sprdol ze sa nemam co rozculovat lebo budeme mat nervne dieta. Kto to bude doma potom pocuvat. hehe
Tak sa krotim. Ja som inak velky kludas. Takze si myslim ze toto az tak dietatu neuskodi trosku adrenalinu. Horsie je ze mi potom zacalo trolinku tvrdnut brusko tak aj kvoli tomu som sa rozhodla nerozculovat sa kvoli kravinam.
Manzel mi povedal aby som ostala doma a hotovo ze nam to zato nestoji ale ta predstava ze co budem doma robit ma trosku desi. Ale mozno v auguste uz ostanem a od semptembra urcite a budem chysta a kupovat vybavicku. Aspon sa zabavim.

chruminka
17. jún 2009

mayka mne pomozu na tu zahu dve tri mandle nesolene take cele obyc.
no dve baby chcel na zaciatku moj drahy teraz si to uz dako rozmyslel (asi sa nalakal,ze co by ho cakalo 😀 ) a chce parik.....boze deticky sa dako rozkopkali rano len tak trosku postuchali a teraz tam maju asi disko je to zaumavy pocit take tiky ci ako to nazvat pod pupkom akoby mi tam daco vrelo....

ja som s tych mesiacov uplne debil v jednej knizke pisu ze od 21tt zacina uz 6 mesiac v inej ze au od 23tt....vsak oni sami asi nevedia ako to je.....ja som doteraz hovorila kazdemu kto sa nevyzna v tt (väcsinou chlapy alebo baby co neboli tehu) hovorila ze som koniec 4 mesiaca a zrazu sup a ze piaty....vsak moj drahy sa smeje ze ja by som do porodu hovorila ze som v 4 mesiaci 😅

mayka
17. jún 2009

leonie tak pluvance zabalime a posleme v baliku. Si mozes potom davkovat podla potreby. 😀

chruminka
17. jún 2009

no ja sa teda nestiham nudit mne ani vychadzky pomalicky nestacia,ale snazim sa ich dodrziavat,lebo zevraj chodievaju teraz velke kontroly so socialky (keby aspon tie prachy za to stali!) sme tu super partia mamiciek na materskej a bududcich mamiciek...(inac s konika 😉 ) tak sa stretavame.
Aj teraz sa chystam so susedou von ide s malym do materskeho centra este som tam nebola tak to tam idem omrknut.

leonie28
17. jún 2009

mayka ocakavam balik 😀

mayka
17. jún 2009

chrumi dik za radu tak kupim mandle. Ja si davam fatru mineralku aj ta pomaha ale len na chvilku.
chrumi moj vzdy hovoril ze chce babu. Ze syn by isiel moc do penazi, lebo moj ma enduro motorku tak by k tomu viedol aj syna. 😀
A doma sme prevaha zien. Ja jazvecica Tapka a jazvecica Dorotka. A celkom sa mu to paci . Hlavne nase dievcata jazvecice. No a samozrejme aj ja.
Ale tie jazvecice hodias na neho taky detsky jazveci kukuc typu, ze "no neluuuub ma" a je na makko. To sa mu paci. Ale inak nam to je jedno aj pisulakovi sa budeme tesit. 😀
Mna tiez viac laka zaletanie vrkocov ale aj ostrovanie rozbitych kolien potesi. Zasa chlapci su udajne maminkiny tak si to aspon uzijem aj ja.
No pri dvojickach je idelany parik a este k tomu zabijes dve muchy jednou ranou. Ale inak je to jedno ved to budu nase deticky. 😉
cburmi aj tak budes asi rodit skor tak 2 tyzdne hore dole. 😀 JA by som to ratala od 21tt a basta. 😀

och
17. jún 2009

no pekne pipinky pekne ste to tu rozbehli babyzne 😀 😀 😀 😀

leonie posielam pluvance tfuj tfuj tfuj 😀 😀

leonie28
17. jún 2009

ahoj och dakujem chytaaam 😵 😵 😀 😀 uz ste ma riadne opluli verim ze to bude mat ucinok tak ako u teba 😀 😀

mayka
17. jún 2009

ochina ahooooooj, vau ze 11 tt. pomaly koncis prvyc trimester. Este sexujes s utrosom alebo si ho uz zrusila. 😀

larita112
17. jún 2009

ahojte babyyyy 🙂
pahuuu, aj ja prídem 😀 na budúci víkend ma môžeš očakávať 😀 😀
mayka aj na stretko na seneckých jazerách určite dorazím 😀 😎
ja sem teraz stále nakúkam, lebo som doma a ešte sa učím na štátnice, mám ich v pondelok, tak už odrátavam dni... už aby som to mala za sebou... už sa aj ja teším na leto a na dovolenku 😀

mayka
17. jún 2009

lari tak nech sa ti do hlavicky tie informacie vlievaju same od seba. 😉

labutienka
17. jún 2009

ahojte babule 🙂
sem-tam nakuknem. a som rada, že tu vidím, moje "staré" známe 🙂 aj keď tu boli včera, neva....
pahu, sivusa, larika a všetky ostatné - kedy idete znovu do toho?
nenechávajte ma samúúúú 😨 ja som tesne pred stimulkou 😉

pahu
17. jún 2009

Laritka jasnačka 😀
Labutienka a ty kedy ideš? A kam? 😉 My ešte nie, po tom 2.IVF sme sa doma nejako odcudzili, tak si teraz užívame jeden druhého o to viac 😀 Uvidíme na jeseň, ale ak, tak plánujeme ferticent 😵 Je to náš 3.pokus, tak vymýšľame, či to skúsime ako samoplatcovia, čo je cca 2.000 EUR, alebo využijeme posledný poisťovňou hradený pokus 😵

labutienka
17. jún 2009

pahu - som po laparke. papám estrofem a čakám na mrchu. od 3. dňa bude clostil, od 7.dňa pichám menopur a od 8. dňa cetroide - proti puknutiu folíkov. čiže tak.
a prečo chceš ako samoplatca? keď máš ešte jeden pokus z poisťovne? 😕

pahu
17. jún 2009

Lebo vo ferti je to najlacnejšie, tak ak by sme ešte v budúcniosti potrebovali jedno IVF, nech si ten pokus nevyčerpáme. Ale asi je to blbosť a pôjdeme cez poisťovňu 😀

No pekne, takže IVF? A koľké? 😉

larita112
17. jún 2009

ahojček labutienka, rada ťa po dllllhej dobe vidím 😀 tak ideš znovu do toho, budem ti moc, moc držať palčeky... ja sa tiež zatiaľ znovu nechystám, vôbec sa na to necítim - hlavne na tie všetky hormóny a už vôbec nie na to, že by prišlo ďalšie sklamanie... a pokiaľ to budem brať takto, tak nemá význam púšťať sa do ďalšieho boja. Vyčkávam na tú správnu chvíľu 😉
pahu 😉 😀

labutienka
17. jún 2009

no jasné, že ivf, šak čo iné... 😀
zatiaľ len druhé. dúfam, že aj posledné 😉

labutienka
17. jún 2009

ahoj laritka 🙂 dívaš sa na to z toho správneho uhla 😉 na to sa musí človek cítiť.
ja sa cítim momentálne skvelo a neviem sa dočkať injekcií 😀 😀 😀

chruminka
17. jún 2009

pipinky tak my tehulky budeme na vas plut co najviac tehu virusikov nech sa uz konecne infikujete 🙂

labutienka
17. jún 2009

ďakujeme chrumika 🙂 a tebe to vyšlo na koľký pokus?

larita112
17. jún 2009

chrumi, moc ďakujem, ale ja momentálne nie som v stave, že by som verila tomu, že sa práve v našom prípade udeje zázrak v najbližšej dobe 😅 takže pľuvance určené pre mňa teraz prenechávam labutienke, tá ich bude veeeeeeľmi potrebovať 🙂 😉 labu, verím, že tie injekcie ktorých sa nevieš dočkať, budú veľmi účinné a budeš tehu s dvojičkami ako chrumi 😀 🙂

chruminka
17. jún 2009

laritka obcas sa zazraky stavaju a najviac vtedy ked ich clovek necaka takze .....kasli na to uzivaj si leto a hotovo!!

labutienka nam to vyslo na prvy krat....u nas bol problem s lenivcami lenivymi 😀 ,ja som bola uplne ok,tak som si povedala,ze to proste vyjde hned na prvy krat a ze sa uchytia obe ,vsak preco nie ked ja som ok!!A vyslo to.
Jasne ze som sa velmi bala ze to nevyjde,ale drahy a moje okolie mi nedovolili si inu moznost ani pripustit....tak sme vsetci verili.....
Neuveritelne ako vam toto pisem tak nezbednici kopkaju asi vas chcu pozdravit a povzbudit 😉

larita112
17. jún 2009

chrumi 😉 🙂

katarinka77
autor
17. jún 2009

Ahojte! Vidím, že sa tu opäť schádza stará dobrá partička 🙂 ... Sivuška, Laritka, Pahu, už ste mi chýbali!
Chystáte stretko? Tak sa pridávam 🙂 . Celý budúci týždeň mám dovolenku, tak môžem hocikedy - takmer 😀 . Teraz je zo mňa taká rozlietaná ženská. Začala som chodiť do fitka, mám os. trénerku, fakt paráda, cítim sa lepšie, nie som taká dolámaná, trochu si spevním telo a aj kilečká pôjdu dole. No a zajtra začínam s Mojžišovou, doporučila mi to dr. na akupunktúre. Aj tá akupunktúra je super vec!

loginka
17. jún 2009

kuku "stare" pipiny 🙂
ahooooooj labutienka 🙂

chruminka
18. jún 2009

dobre ranko pipinky,vsak som nas uz ani najst nevedela 😉

labutienka
18. jún 2009

krásne slnečné ránko dievčatá 🙂

chrumi - to je správny prístup 😉 aj my máme lenivcov. tak drž mi palce 😉
laritka - ďakujem za prepustenie pľuvancov 😀 pán Boh ti to odplatí na deťoch 😉 🙂

labutienka
18. jún 2009

ahooooooj logi, teba som zabudla pozdraviť, tak sorry 😀 a ako sa mááááššš???

loginka
18. jún 2009

ahoooooooooj labu 🙂 😀
uz aby bolo zajtra, to mam krvicku 😵
ty si pred stimulkou ci ako?

labutienka
18. jún 2009

ano pred stimulkou, čakám na mrchu. mala by prísť v piatok, ale beriem už estrofem a mám trošku krvičku - vedľajší účinok, ale mrcha to nie je. takže tak.
tak ti držím na zajtra palce, všetky štyri 😉 to ozaj nebudem môcť zajtra pracovať, lebo už aj gregy držím palce 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre