Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
30. okt 2012

@mig219 Ahoj, ja som tiež pichala dipehereline-gonal-luveris a posledné dni sa mi ťažko pichalo ako do kameňa, aj modrinky sa mi urobili a už normálne som bola z toho ubolená, aj som si poplakala. Posledné dni mi ani ihla nešla poriadne pichnúť. Neboj, zvládneš to, o chvíľu to budeš mať za sebou, držím palce. 🙂

jomini
30. okt 2012

@mig219 ja som pichala dve balenie luverisu naraz, takze som to miesala len s jednou vodickou

pancuska
30. okt 2012

@azzura ano,videla si nas,no ale ja teba nie?!!!!!co teraz?chcela som ta aspon pozdravit!!a tak co uz si volala kedy to bude?mala som inak 16 vajok ale az zajtra budem vediet pokracovanie!!dneska odpocivam lebo som vypnuta s tym najvacsim off tlacitkom... 😉

azzura
30. okt 2012

@pancuska ta v zltom svetriku 😀 Ja idem na OPU v piatok. Takže sa to da zvladnut, uf bojim sa. sa mi zda ze si bola sama na izbe, ci??

pancuska
30. okt 2012

@azzura no moja nehnevaj sa ale ja som si vobec nevsimla!!ani zlty svetrik.....vies co ja som prisla neskor,oni ma uz vnutri cakali,baby uz lezali v posteli.....proste sa nam darilo,najskor zapcha na dialnici a potom v BA.....boli sme tam 4 na OPU a jedna prisla na vklad.... 😉

pancuska
30. okt 2012

baby prosím vás tá cena za PK to je dokopy za všetky embryjka? Alebo každé sa platí zvlášť? To teraz tak rozmýšľam 🙂

chrustik10
30. okt 2012

@pancuska ahoj...tak gratulujem, prajem hlavne úspešné oplodnovanie a potom vyvíjanie 😉 , predpokladám, že sa cítiš fajn, keď už veselo píšeš, to sa teším... 🙂 držím palce vo štvrtok.....PK je jedna suma + embryoskop pri PK je druhá suma, predpokladám, že je jedno, koľko vajok...

chrustik10
30. okt 2012

@alibabaa tak držím place, nech pekne rastie 🙂 a ako sa cítiš? Ja okrem sem tam pocitu, že mám namiesto maternice kameň a sem tam pocitu, že mi citlivejú prsia nič ☹, tak to už tak nejako pomaly vzdávam a pripravujem sa na najhoršie...

chrustik10
30. okt 2012

@rojica no čo? stratila som prehľad...nemala by si byť už na krvi?

rojica
30. okt 2012

@chrustik10 nie moja ešte...až v piatok idem na krv....zajtra budem 12 DPO...... 🙂 ...ešte je čas...ale aspoň sa to už pomaly kráti.....a ty ako?

sarah00
30. okt 2012

@alibabaa 🙂 držím palce do úspešného konca a gratulujem 🙂

chrustik10
30. okt 2012

@rojica ťažko....furt sa pozorujem...a manžel ma zabil otázkou, kedy budem testovať...reku v pondelok na krvi, skôr ani náhodou 🙂

alibabaa
30. okt 2012

@chrustik10 bolia ma prsia, nechut do jedla, smadna, ale neviem vela pit, lebo ma napina, citim vsetky pachy, som unavena, vecer sa objimam s wc, picha ma kde tu vsade mozne..

chrustik10
30. okt 2012

@pancuska a čo sa týka tej maternice - to si vyhrala na plnej čiare...v podstate ide o to, že ty máš maternicu do hora stále, my ostatné musíme mať naplnený mechúr, ktorý tú maternicu zdvihne, aby sa dali vložiť embryjká....vysvetľovala nám to sestrička po opu...

pancuska
30. okt 2012

@chrustik10 jooooj moja myslela som ze mi bude lepsie.....este trosku krv po wc a boli ma prava strana....no hadam to prejde??!!!cely den by som len spala,tak lezim....a som zvedava na zajtra!!!?? 😉 ale co ma najviac potesilo ked mi embryologicka povedala ako prve "vyborny speriogram-fakt super" tak som bola rada ze aspon moj M mi robi radost ked ju nemam zo seba kedze ja som pricina....ale tak clovek za niektore veci nemoze!! dneska zacinam utros a od zajtra fraxik pichat,musim ist aj na hematologiu kvoli krvnemu obrazu....

rojica
30. okt 2012

@chrustik10 ja to hádam skúsim vo štvrtok testnúť aby som potom nebola veľmi sklamaná v piatok z výsledku..... ☹ .....to nie je dobré keď sa stále pozoruješ....zamestnaj sa niečím iným... 🙂

pancuska
30. okt 2012

@rojica uz 12DPO? a kedy by si mala (no nic nebude!!!!) dostat mrchu? joooj ja to vidim ze je to tam!!!! 😉

chrustik10
30. okt 2012

@alibabaa od kedy máš takéto stavy? ja som 5 dní po vklade a nič ☹

rojica
30. okt 2012

@pancuska veru už sa to kráti pomaly......a mrcha by mala prísť okolo 3.4.11.......a niekedy mám taký pocit ako keby už mala prísť....pobolieva ma niekedy podbruško......noooooooo tak ty si potom nejaká jasnovidka...... 🙂 ...a ty sa ako cítiš moja?

chrustik10
30. okt 2012

@pancuska perfektné, inak ja tu píšem o štvrtku, ale ty asi pôjdeš na PK, čo? a neboj, to tá narkóza, ale ty to poznáš...vyspíš sa z toho a zajtra bude dobre...

chrustik10
30. okt 2012

@rojica a cítiš aj niečo iné, okrem bruška?...zamestnávam sa knihou a od zajtra začnem písať prácu do školy, tak snáď mi to prejde....

rojica
30. okt 2012

@chrustik10 nie vôbec nič iné necítim...aj to bruško cítim len občas...... 😒 ......no vidíš to je super hneď prídeš na iné myšlienky.....a ani sa nenazdáš a bude pondelok..... 🙂

pancuska
30. okt 2012

@alibabaa tesim sa potichu s tebou!!drz sa.....aj ked najskor wc ale to prejde!! a potom bude uz dobre!! 😉

dagmar25
30. okt 2012

@pancuska jej gratulujem, super tolko vajicok, to je fakt parada....drzim ti velmi velmi palce... 🙂

pancuska
30. okt 2012

@chrustik10 ano PK aj embryologicka povedala ze ak to bude zajtra OK tak by mi doporucila PK...inak velmi prijemna,mala som z nej velmi dobry pocit!!zajtra budem ovela mudrejsia....a dala si si aj zmrazit ze? neboj sa moja,nemusis mat priznaky ako ine baby!!kazde telo je ine....

pancuska
30. okt 2012

@rojica no som rada ze to mam za sebou,inak som prisla posledna ako ty,uz ma cakali 😉 tak som si na teba spomenula 😉 este vklad ale az zajtra budem vediet kolko sa oplodnilo!!a podla toho bude pokracovanie.....dneska som este taka mimo tak len lezim.....som myslela ze mi nic nebude ale som sa mylila!!!

pancuska
30. okt 2012

@dagmar25 ano mala som dost,primerane mnozstvo,no bola tam kocka co mala 18 a este dalsie 2 ale tie mali menej.... tebe sa stale este neozvali ci uz si sa objednala do centra? kto mi povie preco tak zabudam?.....

rojica
30. okt 2012

@pancuska no a to bolo dobre že tam už toľko žien nebolo.... 🙂 ....no si nejaká hrdinka keď si si myslela, že ti nič nebude...ale neboj zajtra to už bude oveľa lepšie len pekne oddychuj a nenamáhaj sa veľa....a dúfam, že si na PN.....

pancuska
30. okt 2012

@rojica zatial mam dovolenku....a potom zrejme PN lebo by som musela ist na nocnu a makat......a tebe to kde robili?tam kde je napisane IVF alebo denny stacionar? a mala si aj diazepan(m)?

rojica
30. okt 2012

@pancuska mne to robili v tých sklenených dverách kde je napísané IVF.....nie moja nič som nemala žiadny diazepan...a na čo to je dobré?...... a nie zrejme ale určite pôjdeš na PN.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre