Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nezabudka8
27. nov 2012

@simkarobkova ja som ho brala 3 mesiace, teraz som po treťom balení a nič. veľmi som dúfala, nepomohlo. budúci rok ideme na to. pevne verím že sa to podarí .-) Len jednu výhodu malo asi to, že som ho brala a to, že som vedela presne kedy mrška príde, lebo ja mám veľmi nepravidelnú.

nezabudka8
27. nov 2012

@katty5 ja som ho absolvovala. veľmi som sa bála ale vyšetrenie bolo v pohode a na moje počudovanie aj v poriadku. len po ňom som mala asi týždeň bolesti dolu a bola som celá opuchnutá. predpokladám že asi reakcia na to čím ma dezinfikovali. nemusíš sa báť, je to fakt v pohode

dadaba
28. nov 2012

@annetty ahoj...je velmi odmerany...ked sa ho nieco opytam je vzdy podrazdeny...nesmies sa ho nic opytat...vela bab ho chvali...ja ho nemusim...aj som ho chcela vymenit...urcite je dobry odbornik...ale nema kusok ludskeho pristupu...myslim, ze je to jeho charakterom!!!!!!!!

dadaba
28. nov 2012

ahoj dievcata...dnes som 10 den po vklade...robila som si test a bol negativny 😒 😒 😒 som z toho smutnaaaaaaaaaa!!!!!

lusipe
28. nov 2012

@dadaba
ahoj, to mi je velmi luto, mozno je len skoro, niekedy to ukaze az po 12 dni....a nemala si ist na krv 10 po vklade?...skus este vydrzat a mozno budes prekvapena 🙂
ozaj, a o kom si pisala? o harbulakovi?

dadaba
28. nov 2012

@lusipe Dakujem...sak este nadej umiera posledna...na test mam ist v pondelok... nie je to drabek...Harbulaaaaaaaak je skvelyyyyyyyyyyyyyyy...pre mna priam uzastnyyyyyyyyyy,,,,

lusipe
28. nov 2012

@dadaba
no vidis, este je sanca 🙂....ja idem v utorok, tak sa budeme minat 🙂...viem, ze kocky na neho nadavaju...ja som ho mala na IUI a bol velmi zovialny, vtipny, zdal sa mi prijemny 🙂...ale asi mal svoj den 🙂....tak radsej chod k harbulakovi, ked ti tak sadol...ja chjodim k nemu tiez....

siinda
28. nov 2012

@kvetka111 ale ak dostanes menzesdo 6,12 tak zacni brat lieky,,oni to este stihnu..ale zas treba si aj tie sviatky užit,, 😉

dadaba
28. nov 2012

@lusipe urcite mal svoj den...ja som sa pytala Harbulaka, ze chcem jeho a on mi povedal, ze to nema vyznam, ze aj tak spolupracuju vsetci, ze to nema vyznam...tak som ho nemenila....

lusipe
28. nov 2012

@annetty
ahojky, no presne, je to o tom aku ma v dany den naladu 🙂....mozno niekedy aj my sme trosku citlivejsie...ale ja kamaratka s nim nechcem byt...hlavne nech cakame babatko 🙂...co sa tyky brna, vela dievcat to chvalia, je to otazka na teba ci sa ti tam chce cestovat, lebo ak je to len o ludskom pristupe, ja 5 min co mi robia IUI vydrzim....ale ak je to cosi viac, tak sa to urcite oplati...stale si kladie otazku a zamyslam sa, ved urobit IVF musia tak isto ako na Slovensku, len Cesi proste vedia mat ten lepsi ludsky pristup, lebo si vazia ten business.... a to ze sa to tam podari, je podla mna trosku o nahode.....ved je vela dievcat, ktorym sa to podarilo prave v GF... 🙂...takze je to asi kazdeho osobne rozhodnutie, co sa mu paci viac 🙂🙂🙂

lusipe
28. nov 2012

@dadaba
hm...podla mna uz ma vela pacientiek, tak si to takto rozdelili... ale neboj, kasli na lekara, hlavne nech si tehotna a chodit tam uz nebudes musiet 🙂

siinda
28. nov 2012

@dadaba moja a to preco neg? sakra..tento konec roku vobec neni dobrý,,same neg. spravy, ale este to može byt poz.. pokial nedostanes menzes,,daj hned vediet ..

rojica
28. nov 2012

@lusipe @dadaba.........ahojte babenky aj ja sa k Vám pripojím, a musím povedať,že GF je skvelé centrum nemám o nich žiadne pochybnosti... 🙂 ....a to že niekedy nemávajú náladu však to je normálne kto z nás má vždy dobrú náladu a každý deň sa usmieva.....ja viem sú to lekári a mali by mať ľudskejší prístup k nám pacientkám ale tiež sú to len ľudia.....a keby GF nebolo úspešné tak ani jedna baba nie je tehotná 😉 .....a čo sa týka toho Brna tak poznám zopár babeniek ktorým to tam nevyšlo to nie je o doktoroch ale o tom ako na to všetko reaguje tvoje telo.....doktori robia čo môžu... 🙂..... 🙂 🙂......a Harbulák je skvelý odborník bola som pri ňom teraz na 2 IUI a bol naozaj príjemný.....

rojica
28. nov 2012

@dadaba nebuď smutná. 🙂 ...ja som si tiež robila na 10 DPO test a bol negatívny tak viem ako sa cítiš.....ale neboj možno že ešte nie je nič stratené..... 😉

dadaba
28. nov 2012

@lusipe snazim sa to tak brat...ale velakrat som isla z gf placom kvoli Drabekovi....
@siinda dakujem...jasne dam vediet......
@rojica vsak sa snazim mysliet pozitivne!!!!!!!

rojica
28. nov 2012

@dadaba to bol vždy k tebe taký nepríjemný?.....ja som ho ešte nemala tak neviem posúdiť, že aký je.... 😒 ....a to je dobre,že myslíš pozitívne.... 🙂 .....teraz neviem, že čo si podstúpila či IUI alebo IVF?......lebo ja mám už s toho všetkého hokej.... 😀 😀

lusipe
28. nov 2012

@dadaba
jezis to az tak zle?...a co take robi? ci je arogantny, nepocuva, ci nieco ine? ☹

gelinka75
28. nov 2012

@anjelicek27 ty si bola na PN? tak uvidim ako mi bude zajtra, dnes mam dovolenku kvoli OPU, dala som 26 vajicok, uz len cakat kolko z toho bude 😉

ivanya
28. nov 2012

@gelinka75 26? uau 🙂 drzim palce aby sa ujalo co najviac. Dala si vsetky napichavat ci? Ja som mala 11 zrelych, z toho 10 embryok. 4 hned zmrazili, 6 islo na PK, tak cakam kedy zavolaju, ako sa maju moje drobce 🙂
A na PN som od minuleho stvrtka a budem az do druhej kontroly, nemam sa kam ponahlat a do roboty uz vobec nie 🙂
Horsie je ze som sa musela prestahovat k rodicom, kedze muz je chory :/

gelinka75
28. nov 2012

@ivanya no radsej neriskuj, aby si od mm nieco nechytila.. 🙄 ano my mozeme mat len ICSI kvoli slabemu spg, tak som zvedava kolko bude, hlavne nech vsetko je ok

gelinka75
28. nov 2012

@ivanya kedy mas mat vklad?

ivanya
28. nov 2012

@gelinka75 v piatok alebo v sobotu, maju mi volat

gelinka75
28. nov 2012

@ivanya tak to ti budu najskor den pred vkladom poobede volat do 16:00 skor nevolaju.. 🙂

pancuska
28. nov 2012

@ivanya no ako to dopadlo?
@gelinka75 baby strasne vam drzim palce!!!!!!!!!!!!!!! ty ale ty si mala riadnu urodu,uz asi dobre reagujes -zvyk? len davajte na seba pozor po OPU a aj po ET.....ja som nevydrzala a v pondelok som bola na utz jedno je mensie a jedno vacsie to malo aj srdiecko.....joooj ale ten strach cim dalej sa bojim viac a viac.....dneska som bola aj na sone prsnikov lebo mne sa tvoria hrcky a vysala mi 5hrciek ihlou do striekacky lebo to bolo tekute a teraz ma boli prsnik no nevadi nech ide ten bordel prec lebo to neskor sposobuje problemy.....drzim vam palce!! som vas fanusik!!!! 😉

annamary27
28. nov 2012

@gelinka75 ty si iná jablon 😀 ,držím palce,aby bolo čo najviac super embryjok 😉

linda_32
28. nov 2012

@dagmar25 celkom som v pohode, zatiaľ nič necítim na sebe. Len ma trápi ako mi budú zajtra robiť zo spodu ultrazvuk, keď mám mrchu 😖 . Už mám z toho depky.....

gelinka75
28. nov 2012

@pancuska @annamary27 ja som mala aj minule 18, len mi pomaly rastli tak teraz dali o flasku viac uz od zaciatku a hotovo 😀 tolko sa urodilo, hlavne aby boli aj kvalitne tak som zvedava co povie embryologicka

ivanya
28. nov 2012

@linda_32 aj ja som mala a hlavne kvoli tomu ze ja uz dlhe roky len tampony pouzivam, tak som mala stres ze si predtym musim vybrat a potom cakat , kym ma zavolaju. Ale pebehlo to uplne v pohode, ani kvapka sa neobjavila. Vobec sa nemusis obavat, aj keby doslo k nejakej nehode, doktorka ani brvou nemihne 😀

ivanya
28. nov 2012

@pancuska co ako dopadlo? Cakam na telefon od tety embriologicky, kedy bude transfer. Hlavne sa neboj a neboj, aby babatka nahodou necitili tvoj strach, sa im radsej prihovaraj, asi to bude zniet divne, ale ja uz by som im aj z knizky citala 😀

katty5
28. nov 2012

@nezabudka8 Ďakujem, si zlata 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre