Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
2. dec 2012

@pancuska ahoj, no to je pravda, a v prvom trimestri je to este napinavejsie 😉 ale neboj, pojde to hladucko, v dnesnej dobe cas leti priserne rychlo, ani sa nenazdas a pojdu do skoly... 😉 Je super ze mas niekoho v okoli s kym mozes debatovat, a este ma aj kusok naskok takze Ti poradi vsetky triky a vychytavky :-P Ja si ani nedokazem predstavit ako budem reagovat ked sa to podari... Uz si nepamatam, vysio Vam prve ivf? Alebo ste boli uz aj predtym?

zuzu1108
2. dec 2012

Ahojte 🙂 , babule stalo sa vam to niektorej? Mam dlhy protokol, dnes som si pichla druhy krat Merional 150 jednotiek a Dipherelin 10 ty den a stale nemam mens. Brucho ma pobolieva ale stale nic 😒

zuzu1108
2. dec 2012

A som 32 DC som zabudla povedat 😉

gelinka75
2. dec 2012

@zuzu1108 ahoj a ten merional sa picha pred ms? 😕

zuzu1108
2. dec 2012

@gelinka75 no ja neviem 😒 . Bola som na krvi v piatok a podla vysledkov mi volali poobede, ze si ho mam pichat od soboty. Tak som zacala, snad mrcha pride 😒 .

pancuska
2. dec 2012

@belalinda to nevadi ze si napamatas ved to bolo uz davno co sme si pisali,ved niektore baby co tu vtedy boli a pisali si s nami ,uz tu ani nevidim.......ano nam vyslo prve IVF aj ked som s tym neratala.....ale bola a aj som psychicky kludna aj ked pisem ze sa bojim no nikto na mne nevidi ziadny stres 😉 a ty kedy pojdes na kontrolu?

pancuska
2. dec 2012

@zuzu1108 ahoj,tiez som mala dlhy protokol ,zacala som diph.pichat na 24dc a na 31dc som dostala menzes.....na kontrolu som isla az cez menzes na 3dc a az potom som zacala pichat puregon ale ked ti mas merional tak vtedy je asi iny postup.....no hadam to vsetko pojde ako po masle!!Drzim palce nech je dobra uroda!!! 😉

gelinka75
2. dec 2012

@zuzu1108 tak snad ti pride skoro a ty chodis do GF? lebo prvy krat vidim stimulaciu merionalom pri dlhom protokole, aj mne ten difereline posunul mrchu o 3 dni, necakala som to a je to ubijajuce...lebo nevies co sa deje

dagmar25
2. dec 2012

@zuzu1108 ahojky rada by som ti poradila, ale fakt nemam takuto skusenost mne meskala jeden den, na treti den cyklu som bola na kontrole a to mi dokonca povedali ze mam pichat stale len diphereline a az dnes mi nakazali pichat aj ostatne, teda puregon a menopur...

belalinda
2. dec 2012

@pancuska tak to je superske ze Vam to vyslo hned na prvy krat, si nam vylepsila statistiky a posilnila nadeje 😉 Ja som dnes 8dpo, takze o tyzden v pondelok idem na krv... Skoda ze sa da otehotniet len raz za mesiac, tieto dvojtyzdnove cakacky ma nebavia, je to otrasna strata casu! 😉 Je dobre ze si bola a stale aj si v klude, v pokoji bez nervozity a stresov to lahsie zvladnete! 😉 Tak si to pekne uzivaj!

zuzu1108
2. dec 2012

@pancuska ahojky 🙂 . No dufam, ze pride uz ,trosku sa uz aj bojim 😒 . A vy sa ako mate s babenkami 🙂 ?

zuzu1108
2. dec 2012

@gelinka75 ahoj 🙂 . Ja chodim do Br.do Heliosu. Je to fakt ubijajuce, lebo naozaj neviem co to je 😒 . Snad to tam nepokaslali, lebo ked sim isla na krv tak ma oslovili inym krstnym menom, potom nemali vsetkx moje vysledky z krvi, tak som na ne cakala do 4 na miesto jednej poobede a potom mi volala koordinatorka, kt.bola mimo CR a ma oslovila zase inym priezvisko 😠 . Takze ja len dufam, ze to nejako nezamenili. Ale budem im volat zajtra ze co dalej.

zuzu1108
2. dec 2012

@dagmar25 dakujem 🙂 .Tebe kazali, ze mas este pichat Dipher.lebo si mala nizku sliznicu? Ja msm ist na dalsiu krv v stredu aj na utz. No stresujem uz trochu 😒 .

gelinka75
2. dec 2012

@zuzu1108 no vidis hned sa mi nezdalo, ze mas iny postup ako my 🙂 tak snad vedia co robia, aj ked ti povedali inym menom ale ste si to vysvetlili nie? to by sa moc sekli keby ti dali liecbu niekoho ineho 🤐

pancuska
2. dec 2012

@belalinda presne ako hovoris,to cakanie je hrozne lebo clovek nevie co si ma mysliet a ako ma mysliet ale co som si ista ze vela bab je aj takych co sa podarilo len nechodia na konika.....ja som cely cas len prosila aby to vyslo ale to ako kazdy hovori musis verit sa len tak neda 🙂

pancuska
2. dec 2012

@zuzu1108 s babinkami 🙂 uz len 2 dni a budeme o dalsi tyzden dalej.....ku podivu mam aj brusko ale zrejme kazda zena ma ine telo a predsa mam tam dve takze neviem si predstavit brusko za par mesiacov 🙂 a ty budes mat IVF ci?

zuzu1108
2. dec 2012

@pancuska jeeej tesim sa s tebou 🙂 . To musela byt radost v rodine , ked si oznamila, ze su dve 🙂. Ja budem mat KET lebo to do konca roka nestihame, takze az buduci rok si pojdeme pre babatko 🙂 .

zuzu1108
2. dec 2012

@gelinka75 no tak to by sa teda sekli, tak snad len zle picula moje meno, lebo ta koordinatorka bola mimo CR bola na nejakom kongrese alebo skoleni v zahranicin a odtial mi volala 😒 . Ale budem tam aj tak zajtra volat 😉 .

kklaudia
2. dec 2012

@gelinka75 Ahoj, nejdeme...som z toho na prášky a bojím sa ďalšieho sklamania..moc som sa začala zamerievať na prácu, na rok si chceme kúpiť väčší byt...venovať sa jeden druhému...ešte máme čas...

dagmar25
3. dec 2012

@zuzu1108 ahojky no u mna bolo skoro ale v ramci mojho ms cyklu, teraz je uz ok, prisla som na kontrolu skoro, teraz je to uz ok, ono totiz sliznica maternice pocas cyklu rastie az do doby pokial by malo dojst k uhniezdeniu, teraz picham aj diphereline aj tie ostatne, no a hadam to bude ok u teba, radsej si to ale prever 😉

dagmar25
3. dec 2012

@pancuska ahojky ako vidim tak sa vam 3 v 1 pekne dari a nic si z bruska nerob mne bolo vidno uz v 10 tt a to som mala len jedno babatko 🙂

ivanya
3. dec 2012

hmm tak 2 moruly sa zastavili vo vyvine, na nalade mi to nepridalo :/ zacinam sa bat o tie v brusku...

pancuska
3. dec 2012

@zuzu1108 takze chodis do Brna a tiez nevyslo ET? kolko ti este zostalo embryjok? prajem aby novy rok doniesol do vaseho domova to po com tuzite !!!

pancuska
3. dec 2012

@dagmar25 tak a kedy bude prva kontrola folikov? dakujem si ma ukludnila s tym bruskom..... 🙂

pancuska
3. dec 2012

@ivanya vobec sa neobavaj v brusku im moze byt lepsie,predsa maternica je maternica!!! mne sa tiez prestala vyvijat 1 blastocysta.......pekne mysli pozitivne,hladkaj brusko a podporuj ich ....drzim palce,lebo budem rada ak sa ku mne pridas!! 😉

ivanya
3. dec 2012

@pancuska ani nevies ako rada by som sa k tebe pridala 🙂 ja som vzdy pozitivnejsia co sa tyka druhych ale ked ide o mna, tak skor myslim na to horsie :/ idem si dat dobru paradajkovu polievku a budem sa snazit mysliet pozitivne 🙂

pancuska
3. dec 2012

@ivanya dobru chut!!! mnaaam tu milujem!!!! 🙂

zuzu1108
3. dec 2012

@pancuska Ahojky 🙂 . Chodim do Brna, ale my sme este nemali ani OPU. V stredu idem na kontrolu a utz. a ak vsetko pojdedobre, tak na bud.piatok by mohol byt odber 🙂 . strasne som zvedava kolko budem mat vajok. My pojdeme na KET po Novom roku 😉 .

dagmar25
3. dec 2012

@pancuska nemas zaco a ja akoze fakt som mala velmi skoro brusko no a aj potom bolo dost velke, v piatom mesiaci ma uz zo srandy posielali rodit a furt ze to tam musia byt dve, ale bol iba jeden chlapisko 🙂 cez 4 kg mal ked sa narodil 🙂 no a kontrolu mam v piatok, hadam to rychlo ubehne, inak brucho uz mam teda pekne modrinove uz teraz, ale nevadi, to je to najmenej 😉

zuzu1108
3. dec 2012

@dagmar25 Volala som tam dnes rano, a my povedali ze je to ok. Ze to nie je problem.Tak mozno pri tychlo liekoch Merional+ Dipherelin sa to stane. No uvidim 😉 . A kolko ma sliznica teraz? Nehovorili ti kedy asi vychadza OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre