Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

budushka
27. feb 2013

@azzura Ano, my tiež bývame blízko TT 🙂 jeeej sranda 🙂

semela
28. feb 2013

baby prosim vas, ktore ste boli na prefukovani vajcovodov, mali ste nejake tazkosti potom? Ja som bola na tom pred tyzdnom a uz par dni dost bolia krize a niekedy sa mi to taha az k vajecnikom. V GF ma upozornili, ze mozem mat tazkosti, len neviem do akej miery je to este normalne .......alebo to mam riesit s mojou gynekologickou?

viva13
28. feb 2013

Ahoj chcem sa spýtať podla čoho určujú v Gyn Fiv-e ako budú zistovať priechodnosť vaječníkov, na laparke som už raz bola z iného dovodu a nerada by som išla zase, dakujem

mauerka
28. feb 2013

@viva13 podla toho, kolko casu odvtedy ubehlo - ja po 6 rokoch idem pre istotu znova na priechodnost

maxag
28. feb 2013

@semela no ja som chytila brutalnu zapal, ani chodit som nemohla a viac ako 22 tyzdne som brala antibiotika, asi radsej chod cim skor nech ti spravia stery

viva13
28. feb 2013

@mauerka ja som bola na laparke pred 3 rokmi ale nie skrz priechodnosť

gelinka75
28. feb 2013

@semela ja som spinila asi tyzden a mrcha dosla ovela skor ako zvycajne, ine tazkosti som nemala

mauerka
2. mar 2013

Baby, ktora ste boli na SIS - zakrvacali ste potom? Ja v den vysetrenia tak na jednu vlozku, ale aj dva dni po mam na toaletaku hnedasty vytok...

macinkapapulka
2. mar 2013

Ahoj, ja som tiež bola na SIS v januári, ale vôbec nič mi to nespravilo, žiadne špinenie, ani krvácanie, ale doktorka ma upozorňovala, že by som mohla špiniť. Ak si nemala nejaké väčšie bolesti, tak si myslím, že by to malo byť v poriadku.

gelinka75
2. mar 2013

@mauerka ja som po SIS spinila asi tyzden, tusim som tie prve dni aj slabo krvacala

pgaba
3. mar 2013

@semela ahoj, ja na tvojom mieste asi by som vyhladala svojho gynekologa a netrapila by som sa zbytocne.

pgaba
3. mar 2013

@viva13 ahoj, ja som isla na laparku kvoli zisteniu priechod.vajcovodov a tak a potom s tymi vysledkami a este robil nejake moj gynekolog sme saobjednali do gynfiv v Ba a nerobili nanovo laparoskopiu ale len zakladne vysetrenia.

katty5
4. mar 2013

Ahojte baby, prosím Vás dipherline a gonal sa može pichat do jednej strany naraz? ďakujem za radu 🙂

luanna
4. mar 2013

@katty5 ja sa snazim pichat jedno do jednej a druhe do druhej strany. ale podla mna sa moze aj do jednej naraz. ako pokracujes? a uz si zdrava? 🙂

katty5
4. mar 2013

@luanna ano uz som vpohode, este si pre istotu davam antibiotika, aby sa mi to nevratilo, ale uz bude snad vsetko vporiadku 🙂 dnes som zacala s gonalom. Ide to celko rychle, ale uz sa tesim na to ked uz budem mat po vsetkom. Ty ako si na tom, ako pokracujes?

luanna
4. mar 2013

@katty5 ja som 7dc, od stredy by sme mali pichat uz aj menopur.... uz teraz som riadne dopichana. ale zvladnem to 🙂 ja si davam kazdy den cerstvy zazvorovy caj preventivne. okolo mna je sama chripka, tak sa snazim neochoriet

pancuska
5. mar 2013

@katty5 ahojky.....mozes pichat aj naraz do jednej strany..... drzim palce 😉

katty5
5. mar 2013

@pancuska ďakujeeem 🙂

katty5
5. mar 2013

@luanna aj chodis do prace alebo si doma?

luanna
5. mar 2013

@katty5 chodim normalne do prace, po vklade planujem ostat doma nejakych 5 dni ..... a ty?

luanna
6. mar 2013

ahojte 🙂 dnesna kontrola - 9DC - sliznica krasne rastie a pocet folikulov - 10 a 13 🙂

viva13
6. mar 2013

Chcem sa opýtať mám zasebou vstupnú konzultáciu a krv, teraz čakám na výsledky z krvi a už mám aj další termín, zaujímalo by ma či už na tomto dalšom termíne by mi mohli robiť tu priechodnosť, napr. tie prefuky ako prebieha toto druhé stretnutie?

danulienka78
6. mar 2013

@viva13 my sme boli v gyn five včera prvý krát, urobili vyšetrenie mne, zobrali krv, manželovi spg a potom mi dali na výber laparoskopia alebo SIS Povedali, že SIS mi môžu spraviť hneď. rozhodla som sa pre SIS(priechodnosť), spravili mi ho teda včera na prvom stretnutí. Bolo to v poriadku, takže mi hneď navrhli 2x IUI.

krakulka
6. mar 2013

Ahojte, mám kratky protokol, myslíte, že je normalne, zr mám 2. Dňovú ms?

katty5
6. mar 2013

@luanna ja tiež ako ty, teraz chodim do prace, potom uvidim ako na tom budem, par dni urcite budem doma. Kedy ti vychádza deň vkladu? Kolký DC má vychádzať vklad?

luanna
6. mar 2013

@katty5 to este neviem, cez vikend idem na kontrolu a povedia mi co a ako. predpokladam, ze odber bude utorok-streda, ale to sa este uvidi. dnes som 9 dc.

mauerka
6. mar 2013

Baby, robia u nas v Gyn Five soft stimulaciu? Neviete nahodou?

danulienka78
6. mar 2013

včera som bola 1x v GF, boli sme s manželom autom. nie sme z BA. keď pôjdem na kontrolu, pôjdem sama, do BA prídem vlakom na hlavnú stanicu. BA nepoznám. Prosím, poraďte mi, ako sa tam dostanem ? autobusom, električ,. trolejbusom - čísla, zástavka? Ide tam nejaký priamo? Prosím o radu!

jomini
6. mar 2013

@danulienka78 lepsie by bolo ist autobusom na Nivy, potom to aj odpesikujes :D

oriesocek
6. mar 2013

@mauerka ja som sa na to pytala a nechcu ju robit, ze je tam malo vajicok a pokial je problem so spermiami, tak nebudu mat co oplodnovat.....jednoznacne nemaju skusenosti ako napr. V Brne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre