Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
7. jún 2013

@vodnari tak to ti verim, ze si vystresovana, aj ja som bola, ale nie az tak..proste som to brala ako dalsiu vec co treba vyriesit a nemala som moc casu nad tym premyslat..aj kvoli tomu, ze dost som vytazena...ale od dnes mam tyzden pohov 😝

blavabla
7. jún 2013

@vodnari dakujeeem...hlavne sa nesmieme stresikovat...to nam moc nepomoze k vytuzenemu dietatku...chcela som ta len trosku ukludnit...lebo mame dost podobny pripad...a viem ako sa citis z neznama...aj ty daj vediet...

mauerka
7. jún 2013

Mne byva zle, nevraciam, ale neprijemny permanentny stav v zaludku. Dnes 7+3tt
Inak ja tiez chodim k hematologicke, picham Fraxiparin, robila mi vsetky mozne testy... - aj preto ma to velmi zaujima, co a ako s tebou. Drz sa. @vodnari

majkulik
7. jún 2013

@sarin a ako?

majkulik
7. jún 2013

@mauerka a si doma alebo chodis do prace? veries este dake hormony?

sarin
7. jún 2013

@majkulik nastastie vsetko v poriadku 🙂 problem bude u mna 🤐

mauerka
7. jún 2013

Jasne, ze chodim do prace 🙂 Doma som bola den pred OPU a tri dni po vklade. Od 4. dna po ET chodim do prace, chodievame na dlhocizne prechadzky, ked prsi, vyleziem na beziaci pas, dam si rychlost chodze a hodinku takto chodim aspon doma.
Jedine moje obmedzenie je v tom, ze nenosim tazke nakupy na 3 poschodie 🙂 Samozrejme akonahle by som mala mat hoci malinky problem, tak tomu prisposobim aj rezim.
Ale nemyslim si, ze sme "inkubatory na vynosenie dietata". To urcite nie. Jasne, ze sme si presli svojim kazda jedna na ceste za vytuzenym babatkom, ale to vobec neznamena, ze mame teraz nepohnute lezat a doslova "prestat zit" @majkulik

pancuska
7. jún 2013

@siinda tak si si dala vlozit dve ? inak to je fakt zaujimave ze ti nechcela povedat ale co si pamatam tak aj mne s tym robila problem ze preco to chcem vediet a tak.... to ako nema clovek pravo???
cakat dvojicky je krasne....ked prides na sono a vidis tam dve bublinky so srdieckom a potom vidis ako pekne rastu,ale strasne som sa cele tehu a aj sa,sledujem lebo sa bojim,je to predsa take riziko ako pri jedno je tiez ale toto je ine....a teraz ked su uz take velke a kopne ta jedno tam a druhe tam tak uz aj prosis aby nekopali 🙂 a mas vacsie brusko ako pri jednom.... vsetci ma uz posielaju rodit!!! Takze 27.6. ? ved ak by si pocitovala nejaky problem utekaj ku gyn..... mna po vklade bolievalo dost casto podbrusko tak som isla ku gyn a urobil mi sono,a uz vtedy tam boli dve srdiecka.... len ja som mala to hcg vysoke na ten druhy krat ze musi byt okolo 2000 aby bolo uz vidiet to co treba.....no a potom som bola kludnejsia,ale dal mi kludovy rezim....

majkulik
7. jún 2013

@sarin a ake vysetrenia ti robili?

sarin
7. jún 2013

@majkulik mne ziadne moj mm bol na spermiograme. Ja idem od najblizsej mrchy na hormonalny profil a folikulometriu

sarin
7. jún 2013

@majkulik ale tam asi problem nebude ja si meram bazalku a ovulujem normalne,... skor sa bojim ze nemam vajcovody priechodne ☹

majkulik
7. jún 2013

@sarin no hormonalny profil mam za sebou 🙂 , som len zvedava co z toho bude. kedy ti to vychadza?

sarin
7. jún 2013

@majkulik v pondelok mam dostat ms

majkulik
7. jún 2013

@mauerka ake to jee? byt tehotna?

majkulik
7. jún 2013

@sarin 🙂 ja som sa toho posledneho nevedela doskat. strasne by som chcela aj ten cas dako posunut, posurit. zda sa mi, ze vsetko sa vlecie a vlecie. a to ked mi povedala potom termin skoro za mesiac, tak ma skoro piclo.

pgaba
7. jún 2013

@livia211 ahojte, ja len tolko, ze som po laparke asi 3 tyzdne a mne zakazali repik len v tom pripade ak by rana mokvala. Kym sa hoji sama je super a hlavne nechat rany na vzduchu -nenaobliekat sa a netlacit na rany. ;)

gelinka75
7. jún 2013

baby tak som po vklade 3 a 4 bunkove embryjka, nastava cakanie 🙂

maru333
7. jún 2013

@majkulik ahoj. ako stym neni problem, tiez bral vseliake vitaminy, vsetko urobi co ma, vsak musi ked chce aby mal potomka, len s rodinou nechce o tom rozpravat. totizto u neho su problemy. ja som mala uz vsetky vysetrenia, aj priechodnost, vsetko je u mna okej. Partner ma slabe spermie, lenive! teraz cakame na poistovnu potom injekcie a vklad. nie som netrpezliva, pride to ked ma prist. kolko mas rokov?

maru333
7. jún 2013

@gelinka75 mysli pozitivne. bude vsetko dobre. prajem ti🙂

gelinka75
7. jún 2013

@maru333 dakujem 🙂 dnes musim fakt pochvalit aj pana dr. harbulaka aj sestricku na sale, naozaj ma velmi pozitivne naladili a citila som sa fajn, aj som sa na tej koze zasmiala 🙂 patri im srdecna vdaka

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 ahojky,cakaju ta dlhe dva tyzdne...ale neboj ubehne to ako voda...a bude vsetko v poriadku..mne sa to tiez zdala neskutocna doba...a uz som v polke...a pocasicko sa konecne umudrilo...vybrala si si super obdobie...drzim moc moc palceky...

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla dakujem, budes robit aj testik? 🙂

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 neviem..bojim bojim...skusim vydrzat..ale neslubujem...a ty si na pn?

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla aj ja skusim do krvi vydrzat a mozno na 10den spravim test, nie som na PN, vzala som si dovolenku do stredy a ty?

blavabla
7. jún 2013

Ja som pn..mam psychicky narocnu pracu...takze nechcem robit...a ak nam to vyjde, tak idem na rizikove tehu...

stanka810
7. jún 2013

@mauerka ahooooj kedy si bola na prvom UTZ? ja idem 18.6. a dnes som 5.tt +1...krv som mala potvrdenu 28.5.

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla ja som tiez minule bola PN a aj ked som otehu, ale teraz som nechcela z toho robit halo ale je lepsie byt v klude

stanka810
7. jún 2013

@gelinka75 jeeeeeej si mala vklad citam...drzim moc palceky....teraz kedy budes vediet vysledok???

gelinka75
7. jún 2013

@stanka810 dakujem, vidim, ze tebe to vyslo, gratulujem, mala si ET alebo KET? krv mam az o 2 tyzdne, dnes som bola na vklade

stanka810
7. jún 2013

@gelinka75 mne vyslo druhe IUI 🙂

gelinka75
7. jún 2013

@stanka810 wow, nadhera 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre