Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
10. sep 2012

@katka.gzd keď som tam ja ešte chodila tak robili tuším od 7.15 do tej 8.30... 😉 teda odbery krvi a injekcie, sono urobia aj neskôr...

annamary27
10. sep 2012

@lilith3 ďakujem 😵

annamary27
10. sep 2012

@mimi1111 zobrala mi krv,o hodinu boli výsledky a hned mi dala ten fraxiparin,odvtedy som bola už na 2kontrolách a v injekciách stále pokračujem aj ked sa to zlepšilo,moja gyn vravela,že to budem pichať celé tehu.

mimi1111
10. sep 2012

@annamary27 no ja uz mam vysledky co mi robili v juni myslis ze to bude robit este raz?normalne som nervozna s toho aj hcg sa mi zda nizke 297 co tu citam tak baby mali vyssie aj nad 900 po 14dnoch po ET 😒

katka.gzd
10. sep 2012

@tinasc dakujem, ja potrebujem len agolutinovu vyvolavacku na menzes zatial.....ideme do druheho KETu po prvom nepodarenom minuly rok....som zvedava ako to pojde tento krat....

pancuska
10. sep 2012

@maruskaaaa neboj sa,ja ti to stale budem opakovat ze JE TO TAM!!! a krvicka bude zasa vyzsia,neboj!!! ja tomu stale verim!!! 😉

pancuska
10. sep 2012

@gelinka75
@dadenka111
@maruskaaaa
@annamary27
@mortiiss ahojte babenky ....ja akoze este stale cakam na schvalenie a tak dneska som volala do VSZP a povedali mi ze ziadost mam schvalenu a v priebehu tyzdna to poslu do centra a tak chcela by som vediet ako to je dalej......je lepsie aby som sa objednala do centra ja alebo je lepsie ak pockam a daju mi termin oni v centre??? ide mi o to ze buduci tyzden 18.9. mi pride mrcha a ja tiez neviem kedy je dlhy a kedy kratky protokol a potom ako to prebieha.....ved urcite viete ze som uz nedockava a chcela by som zacat cim skor!! dakujem vaaam velice pekne 🙂

gelinka75
10. sep 2012

@pancuska preberam stafetu v cakani 😝 zial... noo najlepsie ich poprosit aby to skenovali do centra lebo oni ti povedia tyzden a budu to dalsie 4, a co najskor si dat konzultaciu v centre, inak neviem ci to stihas ak by si mala mat dlhy protokol

ivka3901
10. sep 2012

@elise ahoj moja myslíš?no to by bola sranda akurát dneska máme aj výročie 7 rokov manželstva žeby sme to mali darček 🙂

ivka3901
10. sep 2012

@monika1202 tak to je super,že sa nakoniec podarilo prirodzene 🙂 a ako si zistila,že si tehotná no blbá otázka,ale myslím či ti meškal menzes alebo si mala veľmi slabý ako ja?a všetky tie príznaky si mala?

ivka3901
10. sep 2012

@elise myslíš aj napriek tomu menzesu?som zmätená a žeby zabralo to aloe vera?a drahému by zabralo to branie macy?a pijeme obidvaja taký gélik z aloe vera 😕

annamary27
11. sep 2012

@mimi1111 hcg je u každého individuálne,aj s nižším majú už svoje bábätká,nestresuj,hlavne aby rástlo dalej,určite ti aj tvoja gyn spraví hcg.na hematologii ti spravia podla mna aktuálne výsledky.

annamary27
11. sep 2012

@pancuska nám zavolali z centra,ked to tam mali a potom som sa hned objednávala,môže pošta meškať a potom ti nebude vedieť lekár povedať čo a ako,si myslím,ak tvoja návšteva predbehne žiadosť,ale ak majú záznam o čo žiadali,tak by to asi vedeli,skús sa opýtať v centre.

dadenka111
11. sep 2012

@gelinka75 estrofem mam uz len na dnes do vecera, takze dnes musiiim skocit do lekarne. na zajtra sme mohli spravit stretko a mohla som od teba zobrat, ale na rano uz by som nemala. nevadiii bud neskor... alebo nic.... 😉 dikes
drzim palce na genetiku. ono to preco tak strasne dlho bude trvat. jooooj na slovensku sme, ze? 😀

monika1202
11. sep 2012

@ivka3901 najskôr, keď som ešte nevedela, že som tehotná, tak ma bolelo dosť brucho akoby som mala dostať menzes. A potom, keď mi meškal 1-2 dni, tak som si urobila test a vyšlo to.

gelinka75
11. sep 2012

@dadenka111 co ja viem preco to tak dlho trva, v podstate je mi to jedno, len nech nam nic nenajdu 😨

maruskaaaa
11. sep 2012

@dadenka111 Podľa mňa si tehu na 100%. Máš presne také príznaky ako ja 🙂 Tak ja by som už testovala. Ja mám tiež už len jeden test, musím dokúpiť, ale dnes ráno som netestovala, budem až zajtra ráno pred krvou 🙂 Inak teraz som bola na endokrinológii a ponechali mi rovnakú dávku euthyroxu 50, vraj výsledky sú dobré a na kontrolu mám prísť až v 2. trimestri. Aj Peti tak zvyšovali až v druhom trimestri že?

maruskaaaa
11. sep 2012

@gelinka75 Takže teraz už len čakať na výsledky čo? Ale aspoň budeš mať 100% že všetko je O.K 😉

maruskaaaa
11. sep 2012

@pancuska zlatá si, ďakujem, už aby to bolo za mnou 🙂

maruskaaaa
11. sep 2012

@pancuska len ich urguj, nech žiadosť oskenujú, medzitým sa objednaj na termín, nečakaj, aby si to neprešvihla. Ja som ich nacháňala každý deň a posledný deň som im volala minimálne 5x 😉

alibabaa
11. sep 2012

@katka.gzd nebodaj si znova zacala? v akom si stadiu?
ja odznova.. dnes o 13:00 mam konzultaciu ohladom noveho cyklu.. dufam ze posledneho.. 😉

alibabaa
11. sep 2012

@pancuska zavolala by som znova do vszp ci to mozu poslat nascanovane do gf, pripadne faxom. podla toho co ti povedia, by som hned volala do centra, lebo terminy su u nich ako horuce rozky..
VOLAJ VOLAJ VOLAJ vsade a hned!!!!!

given
11. sep 2012

@alibabaa Fiha, ides zas? Budem drzat palce!

given
11. sep 2012

@pancuska Urcite volaj do GF, lebo ty vies, kedy ti konci cyklus, nie oni, a ak by si mala mat dlhy protokol, tak je celkom vysoke riziko, ze to tento cyklus uz nestihnes a ak, tak LTT.

katka.gzd
11. sep 2012

@alibabaa ahoj, estelen chcem ist na vyvolavacku na menzes, dnes som to rano nestihla, nam este zostali tie zmrazene embryjka zminula, ani sa mi nechce verit ze uz je to rok odvtedy...takze budem brat len tie tabletky na rast sliznice a pojdeme na KET....a potom sa uvidi....

MOC MOC MOC vam drzim paste aby to vyslo tentokrat

azzura
11. sep 2012

@pancuska cau, cca kedy si podpisovala ziadost?

alibabaa
11. sep 2012

@katka.gzd nizsie som sa potom docitala ze ides na ket, len som isla na konzultaciu aby som nemeskala..
zacnem koncom septembra.. moznooooo by sme sa mohli zasa stretnut na nejakych vysetreniach 😀 😀 😀 😀 to by bola sila 😉

@given hej, idem zas. ja som bola na ET minuly rok v novembri, zacinala som v oktobri.. tak je to uz necely rok.. ty brdo.. strasne rychlo to uletelo..

dnes som bola 1x v ambulancii c. 4. snad mi to prinesie stastie.. 🙂

mimi1111
11. sep 2012

@annamary27 no urobila mi na hematologii vysledky a dala mi injekcie ktore si budem pichat ako prevenciu takze zatial som spokojna a teraz premyslam kedy mam ist svojmu gyndosovy

annamary27
11. sep 2012

@mimi1111 skús tak o týždeň alebo 10dní,už by tam mal niečo vidieť 😵 ,čo si budeš pichať?fraxiparín?

martina2207
11. sep 2012

ahojte kočky. hrozne dlho som tu nebola. čítam že nás tu ešte veľa bojuje. Mňa zajtra čaká už 4 transfér teda 3 KET tak dúfam že už sa to konečne podarí. Už som sa nadstavovala sama a nečakala na nejaké konzultácie. Je to hrozne únavne. Strašne vám držím palčeky všetkým.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre