Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
3. okt 2012

@gelinka75 a čo presne ti povedali, že tam niečo našli? No pekne, stále niečo sa musí vyskytnúť čo?

misiatko81
3. okt 2012

@liliana30 ahoj,nám sa podarilo IUI na prvý pokus v Gyn Five🙂

rojica
3. okt 2012

@misiatko81 tak to je super, že sa to podarilo na prvý krát...takých je veľmi málo ktorým sa to podarí na prvý krát..... ☹ ....želám krásne tehuľkovanie..... 🙂

annamary27
3. okt 2012

@rojica oplatí sa určite,lebo ak sa podarí,tak berieš kyselinu listovu a iné veci v tom hned od začiatku tehu a vtedy je to najdôležitejšie pre mimi.

rojica
3. okt 2012

@annamary27 a čo by bolo dobré ešte užívať okrem toho Femibionu 800?

annamary27
3. okt 2012

@rojica myslíš pred tehu?tomu som sa ja viac nevenovala,brala som len toto,je to komplexný prípravok.

rojica
3. okt 2012

@annamary27 tak dík za info....a inak sa ako máš? ako prebieha tehu? 😉

pancuska
3. okt 2012

@belalinda si ma pobavila s tym poplutim 😀 nechcela som az tak velmi ale nech sa to podari!! inak ten vitamin je 100,200,400ka a tak kludne ti staci ak si budes este denne doplnat 200ku ...moja neter sa uci za porodnu asistentku a doniesla mi taku knihu kde to tak doporucovali dokonca este vitamin B6 no a jasna ze kyselina listova.....ja beriem k tomuto vsetkemu este femibion800....ublizit to neublizi ked tak pomoze!! vyskusaj 🙂

annamary27
4. okt 2012

@rojica dík za opýtanie,prebieha veľmi dobre,klop-klop,keby som nemala ešte stresy z nepodareného švagra,ktorého máme už 2roky na krku,bolo by to aj z tej psychickej stránky oveľa lepšie.Včera ma priviedol do totálneho plaču,až som sa triasla a bála sa,že tým zrútením sa ,ublížim bábätku.Ale inak je mi dobre,bez nevolností,možno 1,5-2kilá hore,vyšetrenia u lekárov dopadli dobre,budúcu stredu ma čaká amnio v BA a potom kontrola u mojej gyn,možno už aj uvidíme čo to bude. 😵

annamary27
4. okt 2012

@ivka3901ahoj,ano pomaly napredujeme 😉 , ja som chodila do Nitry ,ku Šmidriakovi,chodíme sa mu aj teraz ukazáť.na začiatku tehu povedal,že som v poho a nedal mi nič,že nech prídeme v druhom trimestri.

maruskaaaa
4. okt 2012

Baby, dnešný ultrazvuk dopadol dobre, srdiečko bije, drobec má 18,5mm. V GF som dostala záverečnú správu a dnes sa už chystám k svojmu gyn. Som strašne rada, že všetko je O.K.

rojica
4. okt 2012

@annamary27 práveže teraz by si mala byť v kľude a nie nestresovať sa....a ten tvoj švagor nie je normálny. to je čo za človeka.. ☹ ....tak pfuj, pfuj pfuj aby stále všetko dobre prebiehalo až do úplneho konca tehu.... 🙂 😉

gelinka75
4. okt 2012

@maruskaaaa super, len tak dalej 🙂

maruskaaaa
4. okt 2012

@gelinka75 Ďakujem moja, strašne som sa bála, celú noc som nespala, furt som len na to myslela, či je všetko O.K. Dnes možno dostanem tehu knižku 🙂

liliana30
4. okt 2012

@misiatko81 - gratuľujem a ďakujem za pozitívnu správu - hneď mám lepšiu náladu🙂

oriesocek
4. okt 2012

Ahojte baby. Pridavam sa k Vam do klubu🙂 Vcera sme boli prvy krat na konzultaciu v gyn-fiv. Zatial nas standardne poslali po vysetreniach a odberoch. Dostali sme s k Drabekovi, zda sa mi trochu suchar🙂, teda mozno je to len moj prvy dojem....

misiatko81
4. okt 2012

@liliana30 A k akému dr tam chodíš? Ja som chodila k dr Behúňovej.

rojica
4. okt 2012

@misiatko81 a aká bola doktorka Behúňová? bola si s ňou spokojná?.... 🙂

misiatko81
4. okt 2012

@rojica ja som bola spokojná.Niekedy bola odmeraná,ale zase na ďaľší krát bola milá a usmievavá.Poposielala ma na milión vyšetrení,ale ten výsledok stojí za to :D

rojica
4. okt 2012

@misiatko81 my sme u nej boli len raz a mali sme z nej dobrý pocit, no uvidíme ďalej o týždeň ideme na druhú konzultáciu.... 🙂 .......

rojica
4. okt 2012

@misiatko81 ako dlho ste chodili do GF?...

misiatko81
4. okt 2012

@rojica prvý krát sme tam prišli asi tak pred rokom.Začal sa ten kolotoč vyšetrení a odbery,ultrazvuky.

boobaa
4. okt 2012

@rojica dakujem za pfuj 🙂 taaaak 😀 všetko je OK, jediná zmena je že gonal si začínam pichať o 1 deň neskôr, juhuuuu sa teším jak blázen. ešte aby sa mi pekné vajíčka porobili, aby punkcia dobre prebehla a ja ju prežila v zdraví a potom sa už budem iba modliť a čakať na zázrak 🙂

rojica
4. okt 2012

@boobaa super tak sa teším s tebou, že všetko dobre dopadlo....v tých ostatných veciach čo si napísala sa ešte veru strácam..... ☹ ....na čo je dobrý ten gonal?..... 🙂...a verím, že ten zázrak príde už čoskoro..... 😉

rojica
4. okt 2012

@misiatko81 tak to je skvelé,že sa to za takú krátku dobu podarilo 🙂 ....lebo niekto sa trápi aj niekoľko rokov a stále nič.... ☹ ...

silvik1
4. okt 2012

@oriesocek ahojky. chodím k Drábekovi už rok no a máš pravdu - je to suchár 🙂 ale som s ním fakt spokojná. ono čo sa týka zákrokov tak to sa na mne aj tak už vystriedali všetci doktori.

liliana30
4. okt 2012

@misiatko81 - ja chodím k Harbulakovi zatial žiaden vysledok:(

boobaa
4. okt 2012

@rojica gonal je na to aby sa urobii vajíčka (viac ks), ktoré potom punkciou vyberú pod narkózou von ...

boobaa
4. okt 2012

babule nechystáte sa niektorá v polovici októbra v GYN FIV na punkciu a umelé ????

rojica
4. okt 2012

@boobaa Ďakujem za info...... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre